Jump to content

oferty_1

Forumowicze
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral
 1. szkoda że dopiero teraz zajrzałem tutaj, chętnie bym przygarnął domenę konkursową.
 2. spoko, jak tam uważasz. Zrób konkurs, napędź fanów i dbaj o nich żeby zostali z Tobą i polecali innym. Pamiętaj że jeżeli chodzi o konkurs to lepiej przez aplikacje konkursową, a nie tylko i wyłącznie - polub fp, polub ten post i udostępnij wtedy możesz wziąć udział w konkursie. Mogą zbanować.
 3. Wszystko zależy od tematyki FP oraz wieku fanów. Ale około 10, maks 15 w ciągu dnia myślę że można dodać tyle wpisów.
 4. oferty_1

  Urlop

  Gość pyta się swojego kolegi gdzie jedzie na urlop na wakacje w tym roku? A on na to: - Jak policzyłyłem swój budżet, to nie jestem zmęczony.
 5. Rozumiem, jak uważasz. Ja na Twoim miejscu bym pokombinował - zrobić mix - kupić reklamę oraz tych fanów z alegroo, żeby rozruszać fanów, jak zobaczą że co raz więcej fanów jest na fanpage'u. Wiadomo, Ci fani dostają kase za lajkowanie, ale jeżeli będziesz miał fajny fanpage, konkursy itd. to myślę że zwrócisz uwagę tych fanów i zostaną z Tobą dalej i będą polecać dalej. Co jeszcze można, popatrz gdzie, na jakim FP, można by było kupić reklamę/wpis, jeżeli masz podobną grupę docelową, no i oczywiśćie konkurs dla fanów. Myślę że gdyby to wszystko w jednym czasie zrobić to będzie mega akcja, k
 6. może też tak być, kiedy są pojedyńcze like, ale u mnie było sporo takich.
 7. dlatego pisałem że kup sobie na sprawdzenie. 500-1000 fanów. Ok, jeżeli Tobie nie pasuje to skorzystaj z 2 opcji, na pewno jest to dobra oferta.
 8. freestyper jak już ogarniesz 1 czy 2 opcję, daj znać jak już będzie po.
 9. a Ty co taki narwany. Jeżeli jesteś taki mądry i masz takie duże doświadczenie to czego tutaj szukasz? Każdy chce Ci pomóc, coś podpowiedzieć, więc czytaj co ludzie piszą, a jak coś Ci nie pasuje to wciśnij czerwony guzik w przeglądarce.
 10. Z tym to różnie bywa, jeżeli coś fajnego wrzucę to jak najbardziej są aktywni, mam na myśli jeżeli to będzie jakiś fajny konkurs albo jakieś śmieszne zdjęcie czy zadanie to wtedy są jak najbardziej aktywni. Kup sobie 500 lub 1000, wypróbuj. Ja Ci mówię o swoich doświadczeniach, Ty możesz mieć inne.
 11. Zastanawia mnie fakt, skoro działasz w afiliacji i wymieniłeś dwie sieci afiliacyjne, a innych sieci nie znasz?? Prawie w każdej sieci są kampanie leadowe. Masz tutaj zbiór sieci afiliacyjnych , sprawdź sobie. Sory że tak naskoczyłem, no ale widzę że kumaty gość z Ciebie a takie pytania zadajesz
 12. tak. do tej pory kilka razy z jego usług skorzystałem. Na początku musisz ustalić ile chcesz dziennie pozyskiwać sobie fanów oraz z jaką liczbą znajomych Ci fajnie, ja zawsze ustalałem 100 dziennie i żeby fani mieli co najmniej 100 znajomych.
 13. 1. Fani FB 2. zksolutions(.)pl - nie mogę znaleźć ich aukcji na allgr. (30 fanów dziennie)
 14. Powiem szczerze że też zauważyłem coś takiego u siebie jakiś miesiąc temu, pokazuje że ileś osób dołączyło, a w okienku z iminienim i nazwiskiem pokazuje mi osoby które np. dołączyły dwa dni temu. Nie chce mi się wierzyć w to że ktoś zalajkuje a później za chwilę odlakuje, sam po sobie wiem, ze jeżeli już coś lajkuje to wcześniej przeczytam co to jest za fanpage, o czym on jest itd. Teraz coś takiego się nie zdarza, więc wydaje mi się że jakiś bug byl po stronie fb.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy