Jump to content

Conrado

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.typowania.pl
 • Yahoo
  www.typowania.pl

Profile Information

 • Location
  www.typowania.pl
 • Interests
  www.typowania.pl
 1. Do invison Board ktora instalacje mam sciagnac ?
 2. Witam Jak powinien wygladac poprawny plik robots.txt na forum phpbb? Oraz jak zrobic, zeby w pliku txt zapisywalo logi robotow na forum ?
 3. W sciezce w configu wpisz "/home/kidman/public_html/forum/"
 4. Witam Możecie mi podać najlepszych 5-10 katalogów ?, nie chodzi mi tu o jakieś fałszywe toplisty
 5. Witam Dodałem i zaakceptowali moją mapę, czyli już wszystko zrobiłem ? Kiedy będą efekty ?
 6. Nie to nie ten, ale już sobie sam poradziłem z tym problemem, można ten topic off.
 7. Istnieją tak: http://www.forum.podlasie.pl/gsmaster_sitemap_6-18-0.xml Dlaczego on nie wstawia przed nazwa mapy / ? OK, Już wiem dzięki za pomoc Erbit
 8. Jestem laikiem, możesz napisać jak to zmienić ? Dodam jeszcze ze przy dodawaniu strony do systemu linkow mam taki blad: http://www.forum.podlasie.pl/… » Kod odpowiedzi HTTP adresu jest niedozwolony (redirect) moze to ma jakis zwiazek ?
 9. Dodałem stronę do sitemap w google, ale wystąpił taki błąd: DNS error An error occurred while looking up the domain name. Mapa: http://forum.podlasie.pl/gsmaster_sitemapindex.xml
 10. Dodałem jescze raz i zaakceptowali, czyli już wszystko zrobiłem ? Kiedy będą efekty ?
 11. http://typowania.pl/gsmaster_sitemapindex.xml
 12. Nie zaakceptowali w google mojej mapy oto błąd : Parsing error (Line 2) We were unable to read your Sitemap. It may contain an entry we are unable to recognize. Please validate your Sitemap before resubmitting. Parsing error Co było źle w tej mojej mapce ?
 13. Nie zaakceptowali w google mojej mapy oto błąd : Parsing error (Line 2) We were unable to read your Sitemap. It may contain an entry we are unable to recognize. Please validate your Sitemap before resubmitting.
 14. Wielkie dzięki Piotrek śmiga
 15. Ma prawa 775, ja mam tak: Typowania.pl i na glownym serwerze mam od razu forum bez katalogu, wiec zrobilem na glownym katalog gsmphpbb i tam wrzucilem pliki, moze to ma zwiazek z ta sciezka w configu bo ustawilem tak: " " bo nie wiedzialem jaka podac, prosze o pomoc !
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy