Jump to content

MarekKarczmarz

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About MarekKarczmarz

 • Birthday 04/30/1994

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.karczmarzmarek.pl/

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Stworzę stronę internetową! Zrobię stronę internetową za darmo opartą na systemie CMS ( Joomla lub Wordpress). Stronę stworzę za darmo, w zamian za skorzystanie z usług pewnej sprawdzonej firmy hostingowej. Kontakt: E-mail: marek@karczmarzmarek.pl Tel. 725696693 Więcej informacji na temat świadczonych usług znajdą państwo na poniższej stronie: http://karczmarzmarek.pl/uslugi/ Zapraszam do współpracy. Marek Karczmarz
 2. Ja używam similar posts jest prosta w ustawieniu oraz ma dużo możliwości..
 3. Może wystarczy ustawić bezpośrednie odnośniki? Ustawienia->Bezpośrednie odnośniki->Zaznacz nazwa wpisu i daj zapisz. Jeśli dobrze zrozumiałem Twój problem to powinno pomóc.
 4. Może po prostu daj im prawa do robienia wpisów? Każdy użytkownik będzie miał swoje konto i zrób dla każdego z nich kategorię z ich imieniem i nazwiskiem i wtedy będzie każdy miał miejsce na swoje wpisy?
 5. Może zrób galerię zdjęć a w niej daj screeny pojedynczych szablonów, po kliknięciu w daną templatkę daj drugą galerię ze szczegółowymi screenami dla danej templatki i pod spodem link do demo? Można to zrobić za pomocą zwykłej galerii zdjęć? co sądzisz o takim rozwiązaniu?
 6. Czy wiesz czym jest MLM? Chyba nie masz o tym zielonego pojęcia. http://pl.wikipedia...._wielopoziomowy Polecam się zapoznać. Po 2 to nie jest żaden MLM tylko program partnerski, to jest zasadnicza różnica. Po 3 Co jest złego w MLM? Ludzie się nasłuchali, że MLM to zło a tak naprawdę nie mają pojęcia czym w ogóle jest MLM. Podaj jakieś rozsądne argumenty? Bo z tego co widzę nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Po 4 Kto mówi, że ludzie działający w pp czy mlm nie lubią swoich znajomych? To nie czasy 20 lat temu kiedy chodziłeś od domu do domu. Teraz taki biznes buduje się poprzez list
 7. nie masz danych ? 6701 Guada Coma Dr. Schertz, Texas USA 78154 Numer Telefonu: 210-651-4487 a to co niby jest?
 8. może spróbuj po prostu całość wziąć w znaczniki <center> tabela</center> bez formatowania wewnatrz tabeli?
 9. U mnie jest wszystko w porządku i nie używam opcji wklej z Worda. Może spróbuj wklejać bezpośrednio do edytora bez używania tej opcji?
 10. Gerdi nie wiem jak Ty, ale ja patrzę na jakość świadczonych usług a nie na takie szczegóły jak zakładka kontakt.
 11. Jeśli chcesz usunąć napis to ustawienia->ogólne-> usuwasz to co jest napisane w tytuł witryny i dajesz zapisz Natomiast jeśli chcesz zmienić logo graficzne to możesz to zrobić poprzez edycję plików strony.
 12. Moim zdaniem reklama na nk nie ma najmniejszego sensu. Chyba, że działasz w branży ,,rozrywkowej". Ludzie, którzy tam wchodzą są raczej nastawieni na rozrywkę, relaks. Jeśli masz ,,poważny" biznes raczej nie pozyskasz do niego potencjalnych klientów, współpracowników na tego typu portalach. Po 2 reklama na tego typu portalach ma niską skuteczność. Ok kliknięcia, kliknięciami, ale długo nie ,,przytrzymasz" takiego internauty. Po 3 tak jak mówią poprzednicy, nk świeci pustkami z tego co zauważyłem z własnego doświadczenia.
 13. Powinieneś stosować unikalne teksty. Wyszukiwarki nie znoszą duplicate content. Jeśli przesadzisz może się to dla Ciebie źle skończyć. Lepiej poświęcić więcej czasu na tworzenie treści i być spokojnym o przyszłość swojego serwisu.
 14. Może przeoczyłeś to w kodzie? Korzystałeś z wyszukiwarki w przeglądarce podczas przeszukiwania kodu?
 15. Sprawdź wtyczkę SEO SMART LINKS. Myślę, że o taką CI chodziło. P.S Automatycznie linkuje słowa kluczowe i całe frazy w Twoich wpisach i komentarzach do odpowiednich wpisów, stron, kategorii lub tagów,
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy