Jump to content

nocny5

Forumowicze
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.yvdesign.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Wrocław
 1. Czym się różni papier toaletowy od piły mechanicznej? Niczym.Chwila nieuwagi i palec uj****y.
 2. Witam, Mam pewne pytanie. Zakupiłem kod itd. Mam zamiar podlinkować swoja stronę. Chciałbym jednak wykorzystać te 100 wpisów tak, aby np. 50 podlinkować na tyutł A, a kolejne 50 na tytuł B. Czytałem, żeby lepiej nie linkować duża ilość na ten sam anchor text. Stąd też moje pytanie, da się tak zrobić przy pomocy dodawarki, aby najpierw dodać 50 na z jednym tytułem, a potem np. 50 z drugim? Dzięki za odpowiedź i pozdrawiam! Dobra, dodałem wpis i dopiero zobaczyłe, że w tytule również można dodawać synonimy. Już wszystko sam sobie wyjaśniłem. :-)
 3. Przecież jak dodaję wpis, to podaję nazwę firmy, adres, w tym kod pocztowy, a miasto wybierane jest z rozwijanej listy. Jeśli mapka nie działa, to wpisuję miasto ręcznie. Klikam dalej i wyskakuje błąd i tekst ”Niepoprawna nazwa miejscowości. Wybierz nazwę miejscowości z listy, która otwiera się podczas wprowadzania.” I wracamy do punktu wyjścia, gdyż nie mogę wybrać z listy ponieważ mapka nie działa i listy nie ma. Koniec końców strony dodać się nie da. Czy się mylę? Proszę sprawdzić i mnie poprawić, jeśli tak.
 4. Wprowadzam ludzi w błąd? Po pierwsze nigdzie nie napisałem, że nie można dodać do całej grupy przy pomocy dodawarki. Zakupiłem kod, chce dodać stronę, ale jest to niemożliwe, ponieważ jest problem z mapką, a po drugie w panelu treści nie wyświetlają się ikony (nie pamiętam jak to nazwać, nie znam się) które umożliwią chociażby wstawienie linka. Więc jeszcze raz: kod kupiłem, ale strony nie dodałem ponieważ się nie da. I piszę tutaj o dodawaniu ręcznym, a takie chyba również powinno być możliwe, prawda? Rzeczywiście z dodawarką jest wszystko ok, ale nie pisz proszę, że wprowadzam ludzi w błąd.
 5. Dodawanie jest niemożliwe. Nie wyskakuje np. mapa Googla co uniemożliwia dodanie strony. Można coś z tym zrobić?
 6. Można uzyskać listę stron, aby dodać samodzielnie?
 7. Dzięki Panowie. Poczytam i dam znać jak pojszło. :-)
 8. Witam, Mam na stronie w dziel oferta załączone pliki pdf. z gotową ofertą dla jakichś tam grup. Nieważne. Chodzi o to, że zastanawiam się, czy jest możliwość aby przy pomocy GA sprawdzić, jak często ludzie w te pliki klikają. Dotychczas nie udało mi się tego zrobić, a nie ukrywam, że byłyby to dla mnie istotne informacje. Czy tak się w ogóle da zrobić? Jeśli nie, czy ktoś z was ma może inne, ciekawe rozwiązanie? Dzięki i pozdrawiam.
 9. Kody/multikody są bezterminowe do czasu ich pierwszego użycia. Po pierwszym użyciu multikod działa przez 30 dni. Co to znaczy?
 10. "można znaleźć bardzo fajne darmowe miejscówki na linki" - i to jest konkretna odpowiedź. :-)
 11. Aha, czyli tajemnica Mejstic SEO rozwiązana. Nie warto zaglądać na te wyniki, a przynajmniej przywiązywać do nich większej wagi, ponieważ: 1. Można blokować roboty Majestic SEO. 2. Majestic SEO jest bardzo niedokładne. 3. Jakość oceniana jest przez G, a nie przez Majestic SEO. 4. Trust Flow nie ma żadnego znaczenia. Czyli właściwie Majestic SEO jest bezużyteczne, czy jednak do czegoś się przydaje?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy