Jump to content

Patrykc

Forumowicze
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral
 1. Dobry! poszukuję ofert linkbuildingu na rynek niemiecki (głównie .de, ale nie pogardzę też AT/CH) Znane i lubiane firmy i sklepy już o ofertę pytałem, ale w dalszym ciągu zbieram informacje i oferty, żeby miejcówek starczyło na dłużej. Potrzebuję: - linków z for (szeptanka) - artykuły/blogi - precle - NAP'y - profili nie potrzebuję (ew ściśle branżowe np outsourcing it/produkcja softu) Mile widziana ręczna robota, ale nie pogardzę rozsądnie ustawionego publikowania automatami (zamówienie 100 linków z czasem realizacji 3mc jest ok, ale nie jeśli wszystko zostanie wrzucone w 15 minut) Potrzebna będzie na to FV. Kontakt do podesłania ofert: forum.optymalizacja.com@ciechanowski.org
 2. Zacznijmy od tego, że wordpressa się nie naprawia, tylko stawia od zera. Po prostu to nie ma sensu. Pobierasz najnowsze paczki z wtyczkami i wp, rozpakowujesz gdzie trzeba i tylko wp-content/themes oraz wp-content/uploads kopiujesz (choć i to warto pobrać i przeskanować lepszym antywirusem). Co dalej? Dalej warto pozmieniać hasła, sprawdzić w gwt czy nie ma śmieciowych administratorów i map strony Tutaj kiedyś miałem fajny prosty skrypcik karmiło się go listą zaindeksowanych śmieci i klikał każdego url'a do usunięcia w gwt w "Usuń adresy URL". Na adresach zaindeksowanych po włamie ja osobiście dałbym kod błędu 410 Gone zamiast 404 - tak szybciej znika
 3. Wiem, że temat trochę starawy, ale te strony z dotacji... brrr... W życiu nie widziałem tak wybitnych wynalazców i tyle się narzeźbiłem co przy stronach z dotacji. Pomysłowe cms'y, radosne patenty. W firmach gdzie pracuję to najwięcej roboty było w takich stronach oraz stronach od profesjonalistów ze zlecenia.przez.net którym się płaci w doładowaniach...
 4. Zarzuć raportem, adresem strony i przedziałami czasowymi pt: działania starej firmy, działania nowej firmy. Mam dziś dobry dzień, chętnie posłużę radą.
 5. No znaczy nie było w zakładce "Wiadomości" powiadomienia o ręcznych + data nadejścia to przychodziły kiedyś (i na gmaila też nie przyszło). Przypadkowe kliknięcie w "ruch związany z wyszukiwaniem" > "ręczne działania", a tu niespodzianka - info o ręcznych...
 6. A Was zdziwię, bo ostatnio robiąc rutynowy przegląd natrafiłem na domenę w gwt, która nie miała wiadomości o przyjściu ręcznych działań (osób trzecich zweryfikowanych nie było, na gmaila nie przyszło info) a tu w zakładce "działania ręczne" informacja że jednak działania ręczne są... Zazwyczaj info o ręcznych jest, o algorytmicznych nie ma, ale nie jest to regułą.
 7. To może kontynuując wątek dorzucę się z sucharem? http://www.patimex.com/ Niestety Ktoś "życzliwy" mi znowu linka podesłał i znowu słyszę te muzyczkę w głowie...
 8. Mi w az zostały chyba 3 domeny i z nimi też chyba wyemigruję do ovh czy aftermarketu. Panel na dawne.az.pl nie wygląda chyba tak okrutnie jak nowy...? Cóż, obawiam się, że az przejęło ergonomię oraz obsługę klienta od home.pl. Serwery home - można im wiele zarzucić, ale jak się je zmusi do działania to potrafią wytrzymać ruch i działać bez większych niespodzianek. Problem żeby je zmusić do tego działania.
 9. Ja również jestem w głębokim szoku. Rachunek "przekazany do księgowości" 9 kwietnia. Dzisiaj koło 14 zadzwoniłem z pytaniem "łer is maj money" i pani powiedziała, że zapłacą dzisiaj. 3h później widzę prawie tysiaka na koncie. Jestem w szoku bo to chyba pierwszy raz, jak kontrahent twierdzi "zapłacimy dzisiaj" i płaci tego samego dnia. Zazwyczaj pomagały dopiero czarny pr lub telefony z kancelarii prawnych-widm.
 10. Ewidentnie przy okazji 'mobile friendly' pomieszali coś przy algorytmach. I poszły w dół regionalne i ogólnie wzrosła ilość zamieszania w wynikach... (może coś związanego z pingwinem?) Ostatnio (bodaj na bhw?) czytałem coś o plotkach dotyczących czegoś większego w okolicy czerwca/lipca, ale mam wrażenie że przyśpieszyli z tym.
 11. Chyba tylko ty masz taki problem. Mi np soft (3.5, 3.5.1, 3.5.2) wiesza się po kliknięciu przycisku start (poczta nowa na skrzynkę nawet nie przychodzi). Fakt, używam na komputerze stojącym w piwnicy, ale ma on jakieś i5, 4gb ram i z tej piwnicy mam 100mb w obie strony i pingi do ^G rzędu 8-10ms, ale to chyba problem nie jest po mojej stronie?
 12. No to zabezpieczenie przed hotlinkowaniem np RewriteEngine On RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http://(.+\.)?twojastrona\.pl/ [NC] RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^$ RewriteRule .*\.(jpe?g|gif|bmp|png)$ /images/obrazek.jpg [L] A obrazek.jpg zawierający logo i tekst "obrazek ukradziony ze strony twojastrona.pl"
 13. 27-11-2014? Hm, to ja może się nie będę tak śpieszyć z narzekaniem...
 14. Potwierdzam problemy z płatnościami - Zawsze po terminie dostawałem. U mnie termin na rachunku to był 14.04.15 Poczekam jeszcze 2 tygodnie i chyba wezmę odpalę jakieś narzędzie, które wszędzie gdzie wystąpi słowo "leadbullet" wrzuci komentarz o braku płatności z ich strony.
 15. znaczy wiesz że istnieje coś takiego jak bing webmaster tools i "pokaż obraz z bingbot"? albo... ps. ja również nie pogardzę poradnikami dotyczącymi pozycjonowania w bingu. Zna ktoś coś? poleci ktoś coś?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy