GieldaTekstow.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  422
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Excellent

O GieldaTekstow.pl

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

2239 wyświetleń profilu
 1. Dodaliśmy na Giełdzie opcję "Ulubieni copywriterzy" oraz "Czarna lista".
 2. Dodawanie jedynie poprzez formularz "dodaj nowy artykuł"
 3. Na chwilę obecną nie ma, jednak jest w planach
 4. Oczywiście mowa tutaj o 72 h Na chwilę obecną nie przewidujemy zmian w tym temacie. Jednak dziękujemy za sugestie i w przyszłości z pewnością weźmiemy to pod uwagę.
 5. Jeśli Zleceniodawca w ciągu 36 h nie zatwierdzi tekstów wówczas są one automatycznie zatwierdzane. Zatem nie ma takiej sytuacji, że teksty ze statusem "gotowe do odbioru" "wiszą" więcej niż 3 dni.
 6. Zleceniodawcy maja 3 dni na zatwierdzenie tekstów, jednak dzieje się to zazwyczaj bardzo szybko, gdyż każdemu zależy na szybkim zrealizowaniu zleceń. Jakiś czas temu robiliśmy testy odnośnie ilości przyjmowanych zleceń i niestety okazało się że przy większej ilości podjętych zleceń odsetek reklamacji był bardzo wysoki. Zmusiło nas to do zmniejszenia ilości przyjmowanych zleceń do 5.
 7. Już dawno temu, w połowie stycznia. Jeśli ktoś nie otrzymał, to proszę o kontakt na maila, podeślemy jeszcze raz. Nie wysłaliśmy jeszcze tylko pitów z programu partnerskiego.
 8. Ceny tekstów na Giełdzie podane są bez VAT, czyli są to kwoty netto. Osoba prowadząca działalność gospodarczą, ale nie będąca płatnikiem VAT wystawia nam rachunek, na pełną kwotę, którą zarobiła, bez VAT. Czyli, jeśli zarobiono np. 200 zł to rachunek opiewa na kwotę 200 zł. Osoba, która ma działalność gospodarczą i jest płatnikiem VAT, wystawia fakturę na kwotę 200 zł + podatek vat (23%).
 9. Kilka info odnośnie PIT-ów: PIT-11 roześlemy do każdego w ustawowym terminie, do końca lutego 2017 roku. Na początku stycznia każda osoba, która otrzymałą wypłatę w 2016 roku, otrzyma od nas wersję roboczą PIT-11, tak aby móc poprawić ewentualne błędy w danych osobowych. Na początku lutego, na skrzynki mailowe, roześlemy PIT-11 już w wersji ostatecznej. Do urzędów skarbowych będziemy rozsyłać pity pod koniec lutego 2017. Osoby, które zleciły wypłatę pod koniec grudnia, ale otrzymały ją już w styczniu (2017 rok) otrzymają PIT-11 uwzględniający tą wypłatę dopiero na początku roku 2018.
 10. Blokada konta następuje na 7 dni i przy każdej uznanej reklamacji konto jest blokowane na tydzień. Odpowiadając na drugie pytanie: żeby usprawnić produkcje tekstów, nie mamy moderacji dodawanych zleceń. Każdy kto zgłasza się do wykonania zlecenia zobowiązany jest czytać wytyczne przed podjęciem się jego realizacji. Zlecenie, które ma niejasne wytyczne z pewnością żaden z Pisarzy nie podejmie się jego realizacji.
 11. @bori79, 1. jeśli chodzi o konsekwencje to Pisarze przy 2 uznanych reklamacjach mają blokowane konto i nie mają możliwości przyjmowania kolejnych zleceń 2 i 3. przekażemy sprawę do programisty i będziemy działać, aby ulepszyć serwis. Dziękujemy za każde uwagi są one dla nas bardzo cenne. Warto również przy dodawaniu zlecenia korzystać z opcji "standardowych zleceń" gdzie Zleceniodawca ma wpływ na wybór Autora, bądź też opcji ulubionych Autorów, która została niedawno wprowadzona.
 12. Usprawniliśmy funkcję "wybierz Autora" przy wykonywaniu zleceń, tak aby każdy Zleceniodawca mógł w szybki sposób wybrać Autora, który spełnia jego oczekiwania np. w danej tematyce tekstów A mianowicie: 1. W historii wykonanych zleceń dodana została opcja "Dodaj do ulubionych" oraz okienko do krótkiego opisu Autora tekstu 2. Dodana została zakładka "Ulubieni copywriterzy" w menu rozwijanym "KONTO", tak aby mieć szybki podgląd do tych osób 3. Przy dodawaniu zlecenia w opcji "wybierz Autora" dodana została zakładka "Ulubieni copywriterzy" Problem został już rozwiązany. Akapity w momencie ściągania tekstu są zachowane.