GieldaTekstow.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  429
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

27 Excellent

O GieldaTekstow.pl

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

2361 wyświetleń profilu
 1. [startup] GieldaTekstow.pl

  Sprawdzimy to, czy możesz podać nam swojego maila, na którego masz założone konto na Giełdzie? Może być na priv. Edycja: Widzimy już gdzie jest problem, programista od 9 rano podziała. Przepraszamy za kłopot. Edycja nr 2: Problem rozwiązany.
 2. [startup] GieldaTekstow.pl

  To tylko błąd systemowy, który nie wpływa na termin zakończenia. Problem z zegarem został już rozwiązany. Ze sprawami związanymi ze swoim kontem proszę o kontakt na bok@gieldatekstow.pl
 3. Konto użytkownika Oldi zostało zablokowane na naszym portalu aż do wyjaśnienia sprawy. Użytkownik został wcześniej o tym poinformowany. Z tego co pamiętam, to nie doszły do skutku żadne wspólne akcje z Oldim, dwa razy próbowaliśmy mu pomóc po przez zorganizowanie sprzedaży jego tekstów bez naszej prowizji (to my zwracaliśmy się do niego), jednak co dziwne, temat zawsze umierał z braku zainteresowania Oldiego.
 4. [startup] GieldaTekstow.pl

  Proszę spróbować z innej przeglądarki, bo to problem po stronie chrome. Tutaj jest opisana metoda działania, aby usunąć problem (kilka proponowanych rozwiązań): https://zenguard.zendesk.com/hc/en-us/articles/204423722-Chrome-error-ERR-SPDY-PROTOCOL-ERROR-
 5. [startup] GieldaTekstow.pl

  Z racji wielu spływających do nas uwag, zastanawiamy się nad wprowadzeniem minimalnych stawek za teksty. Na początek w kategoriach premium (blog, artykuł, opis produktu). Zapraszamy wszystkich użytkowników do dyskusji nad tą propozycją: https://www.facebook.com/gieldatekstowpl/posts/1362613120503940
 6. [startup] GieldaTekstow.pl

  Zgadza się, zachęcamy do śledzenia nas na Facebooku: https://www.facebook.com/gieldatekstowpl Niedogodność jednej wypłaty chcieliśmy zrównoważyć skróceniem czasu oczekiwania z 7 dni do 3 dni roboczych.
 7. [startup] GieldaTekstow.pl

  Dodaliśmy na Giełdzie opcję "Ulubieni copywriterzy" oraz "Czarna lista".
 8. [startup] GieldaTekstow.pl

  Dodawanie jedynie poprzez formularz "dodaj nowy artykuł"
 9. [startup] GieldaTekstow.pl

  Na chwilę obecną nie ma, jednak jest w planach
 10. [startup] GieldaTekstow.pl

  Oczywiście mowa tutaj o 72 h Na chwilę obecną nie przewidujemy zmian w tym temacie. Jednak dziękujemy za sugestie i w przyszłości z pewnością weźmiemy to pod uwagę.
 11. [startup] GieldaTekstow.pl

  Jeśli Zleceniodawca w ciągu 36 h nie zatwierdzi tekstów wówczas są one automatycznie zatwierdzane. Zatem nie ma takiej sytuacji, że teksty ze statusem "gotowe do odbioru" "wiszą" więcej niż 3 dni.
 12. [startup] GieldaTekstow.pl

  Zleceniodawcy maja 3 dni na zatwierdzenie tekstów, jednak dzieje się to zazwyczaj bardzo szybko, gdyż każdemu zależy na szybkim zrealizowaniu zleceń. Jakiś czas temu robiliśmy testy odnośnie ilości przyjmowanych zleceń i niestety okazało się że przy większej ilości podjętych zleceń odsetek reklamacji był bardzo wysoki. Zmusiło nas to do zmniejszenia ilości przyjmowanych zleceń do 5.