GieldaTekstow.pl

Oficjalne
 • Zawartość

  444
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana GieldaTekstow.pl w dniu 14 Luty

Użytkownicy przyznają GieldaTekstow.pl punkty reputacji!

Reputacja

32 Excellent

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Poznań

Ostatnie wizyty

2511 wyświetleń profilu
 1. [startup] GieldaTekstow.pl

  #3 Na liście Autorów zainteresowanych wykonaniem zlecenia dodaliśmy przy nazwie użytkownika "ulubiony" lub "czarna lista"
 2. [startup] GieldaTekstow.pl

  #2 działa Pozostałe sprawy są w trakcie realizacji Problem został naprawiony
 3. [startup] GieldaTekstow.pl

  Programista zajmuje się już powyższymi sprawami. Prosimy o cierpliwość.
 4. [startup] GieldaTekstow.pl

  Tak, 3 dni robocze.
 5. [startup] GieldaTekstow.pl

  1. Zlecenia dostępne są przez 24h w zakładce "aktywne zlecenia" i wówczas widzą je tylko Autorzy, którzy zostali wybrani przez Zleceniodawcę. Po tym czasie w zależności od ustawień Zleceniodawcy zlecenie udostępniane jest publicznie, bądź też anulowane. 2. Chwilowa awaria już wszystko wróciło do normy.
 6. [startup] GieldaTekstow.pl

  Np. "Sprzedaż unikalnych tekstów autorskich" lub "Sprzedaż tekstów"
 7. [startup] GieldaTekstow.pl

  W międzyczasie chcielibyśmy poinformować, że występujemy o indywidualną interpretację podatkową w związku z problemem liczenia kosztów (20% czy 50%). O wynikach będziemy informować na forum i w social media.
 8. [startup] GieldaTekstow.pl

  Sindirus, dziękujemy za uwagi, przyjrzymy się kwestii regulaminu, o której piszesz. Przed chwilą wysłałem maila do kancelarii, która nas obsługuje, aby przygotowali odpowiedź. Tymczasem możemy poinformować, że opcja zgłaszania wypłat została odblokowana. Przepraszamy za problemy.
 9. [startup] GieldaTekstow.pl

  @Kasia_Maciek nasz księgowy przyjrzy się Twoim uwagom po nowym roku lada chwila.
 10. [startup] GieldaTekstow.pl

  W związku ze zmianą ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, Wiesław Sikora przygotował dla nas stanowisko, które odpowiada na pytanie, czy dalej możliwe jest stosowanie 50% kosztów uzyskania przychodów dla copywriterów. Dokument do pobrania i więcej szczegółów na naszym blogu firmowym. https://setugo.pl/czy-copywriterzy-moga-zastosowac-50-kosztow-uzyskania-przychodu/ Co to znaczy dla użytkowników GieldaTekstow.pl? 1) Wypłaty z uwzględnieniem 50% kosztów uzyskania przychodu będą realizowane do jutra do północy. Jutro, do północy, będzie dyżurowała osoba, która będzie realizować wypłaty na bieżąco. 2) Od 1 stycznia 2018 do 4 stycznia wyłączymy możliwość zlecania wypłat, tak aby przystosować Giełdę do zmiany stawki kosztów. Aby zrekompensować ten czas, wypłaty po 4 stycznia będziemy realizowali na bieżąco (tego samego dnia, którego zostanie zlecona wypłata lub nazajutrz) aż do odwołania.
 11. [startup] GieldaTekstow.pl

  Otrzymanie statusu Super Autora to wyróżnienie, które można otrzymać po spełnieniu następujących warunków: dodanie co najmniej 150 gotwych tekstów na sprzedaż wykonanie poprawnie przynajmniej 10 zleceń moderator nie odrzucił żadnego z Twoich tekstów w ciągu ostatnich 14 dni brak uznanej reklamacji zlecenia w ciągu ostatnich 30 dni w ciągu ostatnich 30 dni dodać przynajmniej 5 gotowych tekstów na sprzedaż duża aktywność w serwisie Jakie korzyści daje status Super Autora ? wyróżnienie tekstów w wyszukiwarce możliwość przedłużenia czasu realizacji zlecenia o dodatkowe 20 minut nie musisz czekać na akceptację tekstów przez moderatora dostęp do zleceń tylko dla Super Autorów
 12. [startup] GieldaTekstow.pl

  Jeśli sytuacja będzie się dalej powtarzać bardzo proszę o przesłanie zrzutu ekranu na bok@gieldatekstow.pl
 13. [startup] GieldaTekstow.pl

  Zgadza się, dzięki @jimmi. Dziś, w godzinach podanych powyżej, może wystąpić przerwa w działaniu Giełdy.
 14. [startup] GieldaTekstow.pl

  Sprawa została przekazana programiście. Będziemy się kontaktować mailowo.