Jump to content

matw

Forumowicze
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.matw.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Do każdego markera musi być tworzony osobny dymek. W tym powyższym przykładzie wszystkie markery korzystają z jednego obiektu, do wyświetlania dymku. Kod JS do wyświetlania kilku dymków na raz wygląda tak: <script type="text/javascript"> var mapa; var markers = new Object(); function dodajMarker(lat,lng,txt) { // tworzymy marker var opcjeMarkera = { position: new google.maps.LatLng(lat,lng), map: mapa } var marker = new google.maps.Marker(opcjeMarkera); marker.txt=txt; var infowindow = new google.maps.InfoWindow(); google.maps.event.addListener(marker,"clic
 2. może style w lightbox'ie mają podobne nazwy do tych na stronie i stąd ten problem?
 3. Taki efekt można uzyskać dzięki CSS3
 4. Film na stronie można umieścić na kilka sposobów, więcej w tym temacie możesz poczytać tu: Film na stronie www Jeżeli chodzi o automatyczne uruchomienie to w przypadku korzystania np. z Youtube'a można ustawić autoodtwarzanie, a w gdy korzystasz np. z odtwarzacza w HTML5 wystarczy użyć prostego skryptu Javascript (więcej masz w powyższym artykule).
 5. Nikt się nie spotkał z tą firmą?
 6. Witam, Dziś dostałem propozycje współpracy z agencją reklamową Simple ads, od razu spróbowałem znaleźć coś na ich temat, ale tu na forum ani gdzie indziej nie udało mi się znaleźć jakichś konkretnych opinii. Ktoś z Was już się z nimi spotkał? Warto podjąć współpracę?
 7. Bardzo fajny temat i ładne wykonanie Jedyne co mi trochę przeszkadza to chmura tagów, która trochę mieni się w oczach.
 8. Nie wiem czy dobrze to rozumiem: Masz stronę, na której w iframe wczytujesz drugą stronę i na tej drugiej jak zmienisz język, to chcesz, żeby też na tej pierwszej się zmienił, tak?
 9. Jeżeli chodzi o sprawdzenie tylko tych podanych radio buttonów to proponowałbym coś w tym stylu: var radio_val = $('input[name="rating"]').val(); if (typeof radio_val == 'undefined') { $(this).addClass('form_invalid'); valid = false; } else { $(this).removeClass('form_invalid'); } lub alternatywnie var radio_val = $('input[name="rating"]:checked').length; if (radio_val==0) { $(this).addClass('form_invalid'); valid = false; } else { $(this).removeClass('form_invalid'); } Nie sprawdzałem czy to działa, ale któreś (najprawdopodo
 10. W przypadku tych stron, które są na filmiku to sprawa może jest nawet jeszcze prostsza - całą treść można załadować przy wczytaniu strony a potem tylko wymieniać te, które są widoczne, natomiast w przypadku większej ilości danych dobrze byłoby skorzystać z AJAXa. Polecam poszukać teo typu elementów w bibliotece jQuery TOOLS.
 11. Idea jest taka, żeby tworzyć obiekty tej klasy odpowiadające tabelom w bazie danych, do tego kilka funkcji, które pozwolą wygodniej pisać zapytania (np. automatycznie przefiltrują dane itp.). Chciałbym też, żeby obiekty tej klasy były widoczne dla wszystkich pluginów tak jak wpdb, żeby wystarczyło tylko raz je stworzyć dla całego systemu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy