Jump to content

BBartek

Forumowicze
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. I u mnie podobnie. Zostało kilka linków w GWT, i tylko do podstron.
 2. Na pewno nie chodzi o to, żeby użytkownik był kontent.
 3. Też widzę spamy górujące w SERPach. Kilka sensownych wyników, a zaraz po nich ubogie blogi, serwisy z lokalnymi ogłoszeniami z miast odległych o 500km itp. Niestety bałagan.
 4. Witam, Stosunkowo często po zalogowaniu się na FB dostaję u góry powiadomienie o nowej osobie lubiącej fanpage. Wchodzę na fanpage i widzę w nowych powiadomieniach imię i nazwisko osoby, ale w nowych polubieniach już go nie ma i ogólna liczba lajków się nie zmienia. Teoretycznie możliwe jest, że ludzie rozmyślają się i odlajkowują stronę chwilę po jej polubieniu. Czy też macie z czymś takim do czynienia? Tym bardziej jest to dziwne, bo nie mam żadnych ukrytych sztuczek na wyłudzanie lajków. Ktoś z reklamy wchodzi na profil, jeśli mu się podoba, to daje lajka i tyle. Zastanawiam się, czy to
 5. Moim zdaniem dopóki Bing nie zostanie na przykład domyślną stroną startową Firefoxa, czy jakiejś innej dużej i popularnej przeglądarki, to sytuacja szybko się nie zmieni. Jest już w IE oraz w Xboxie, ale to wierzchołek góry lodowej. Z drugiej strony zawsze to coś.
 6. Ja tylko dodam, że jeśli taki sam link do danej podstrony masz na przykład w menu głównym i bocznym, to GA pokaże te same wartości procentowe i nie dowiesz się, w który z tych linków userzy tak naprawdę klikają.
 7. Tak to już u nas jest ze świadomością tematu.
 8. Myślę, że znak wodny to obowiązek. Kombinując z jego rozmiarem, położeniem i przezroczystością można się zbliżyć do złotego środka. Ale mimo wszystko - zdjęcie na tym traci.
 9. Mi się wydaje, że fanpejdże najbardziej uzasadnione są w przypadku działalności związanej z rozrywką lub sprzedażą/informacjami o rzeczach, które ludzie obierają jako swoje hobby. Fanpejdż z trzema lubiącymi go osobami raczej nie spełni swojej roli. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę deklaracje wujka G dotyczące wpływu społecznościowego warto w jakiejś formie w socjalach uczestniczyć.
 10. A żeby było śmieszniej, tłem Binga jest aktualnie marsz pingwinów. http://www.bing.com/ Przypadek?
 11. Ciekawe czy w święta i na specjalne okazje będą zmieniać logotyp w witrynie jak to Google mają w zwyczaju.
 12. Mi też nie przyjęło obrazka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy