Jump to content

albwikesl

Forumowicze
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Zdaje sobie z tego sprawę, to nie moja pierwsza strona, która wchodzi do google, lecz z tą jest o tyle dziwnie, że wahania występują niemal codziennie.
 2. W Webmaster Tools nie ma żadnej informacji odnośnie filtra. Strona jest co prawda dość świeża (około 3 miesiące), lecz nigdy nie zauważyłem aż takiej widoczności w kratkę.
 3. Witam. Od jakiegoś czasu zauważam wahania pozycji strony w google: link. To filtr, czy tylko przejściowe wahania pozycji?
 4. Na niektóre poważniejsze tematy potrzeba pieniędzy, których niestety aktualnie brakuje
 5. Rozumiem. Czyli lepiej nie używać tych tekstów ponownie?
 6. Tak, tematyka gry komputerowe
 7. Na wcześniejszej stronie dostałem filtra za content. Po tym wszystkim zamówiłem dobrej jakości teksty, wrzuciłem na stronę z filtrem, ale jednak nie dało się jej odratować. Teraz chce wyindeksować domenę z filtrem i użyć tych tekstów jeszcze raz na nowej stronie.
 8. Witam wszystkich. Jedna z moich domen została dotknięta filtrem od google. Na tej domenie były dobrej jakości teksty, które chciałbym wykorzystać jeszcze raz na nowej domenie. Czy jeśli kompletnie usunę/wyindeksuję stronę z filtrem to czy teksty z tej strony będą nadawały się do ponownego użycia? Nie będzie to przyczyna nałożenia filtra na nową domenę?
 9. Witam, Postawiłem stronkę na WordPressie i włączyłem przyjazne linki, niby wszystko jest ok - linki wyglądają fajnie, lecz mój szablon ma wbudowany specjalny typ wpisu (aplikacje) i linki do nich wyświetlają się w taki sposób: domena.pl/app/nazwa_aplikacji. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość zmienić te linki na domena.pl/nazwa_aplikacji przy wykorzystaniu pliku htaccess? Mój plik htaccess wygląda teraz w ten sposób: # BEGIN WordPress <IfModule mod_rewrite.c> RewriteEngine On RewriteBase /1nowe/ RewriteRule ^index\.php$ - [L] RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f Rew
 10. Ok. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, szczególnie te nie na temat.
 11. Tak. Tylko tak jak mówiłem - nie chodzi o zakładanie powiedzmy 20 blogów tylko na wordpressie, ale tez bloger i inne. Czyli zakładam, że tworze 1 konto na 1 platformie blogowej. Co IP - tak wiem, że to IP platformy blogowej. Bardziej chodziło mi o sposób przydzielania IP strony dla platform.
 12. Witam. Jestem na etapie zakładania zaplecza na darmowych blogach. Mam jedno pytanie. Czy zakładanie kont na danych serwisach (z założenia, że nie zakładam na żadnym web 2.0 profilu dwa razy) z tego samego IP jest ryzykowne? Czy może być to przyczyną nałożenia bana/filtra na stronę linkowaną? Na razie zaplecze sobie czeka. Ustawiłem harmonogram dodawania tekstów (na razie bez linków).
 13. Dziękuje wszystkim za pomoc, wszystko teraz działa jak należy!
 14. Tak, teraz działa bardzo dobrze. Bardzo dziękuje za pomoc. W praniu wyszedł jednak jeszcze jeden problem, mianowicie mógłbyś mi pomóc, aby na en.domena.pl również było przekierowanie z en.domena.pl/index.php na en.domena.pl? Na razie mam coś takiego, które działa tylko na domena.pl i po wejściu na en.domena.pl/index.php przekierowuje na domena.pl. RewriteRule ^index.html$ http://domena.pl[R=301,L,NC] RewriteRule ^index.php$ http://domena.pl[R=301,L,NC]
 15. Tzn. chciałbym, aby www.domena.pl była przekierowywana na domena.pl, a www.en.domena.pl na en.domena.pl. Teraz już jest prawie dobrze, bo mogę wejść na en.domena.pl, jeszcze jak mógłbyś mi pomóc przekierować www.en.domena.pl na en.domena.pl będzie super! Tak w ogóle dziękuje za odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy