Jump to content

milionPLN

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About milionPLN

 • Birthday 09/14/1982

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Poszukiwana osoba na etat, do kompleksowych działań seo. Siedziba - Bytom. CV - kariera@mediamass365.pl www.mediamass.pl
 2. Jest to blog czysto produktowy, więc odsyła do sklepu, tylko i wyłącznie, czyli cały czas ta sama domena praktycznie co wpis. Niestety nie da się uniknąć tych linków, więc może zmieniać atrybut. Żeby była jasność, link nie ma dla mnie żadnej wartości pozycjonerskiej. Najważniejsze jest żeby nie osłabiać tego bloga, bo bez pozycjonowania robią się topy i nie chce stracić tych wyników.
 3. Wartość bloga jest dla mnie dosyć istotna, bo staram się go pisać pod seo na długie ogony, dlatego nie chce osłabiać jego wartości przez "dofollow" do strony głównej. Czyli co proponujecie zrobić, włączać, czy wyłączać ?
 4. Panowie, prowadzę bloga dla sklepu, który jest wewnątrz domeny i praktycznie w każdym poście linkuję do jakiś podstron tego sklepu. Czy linki oznaczać jako nofollow, ? Czy nie ma to znaczenia ? Co jest osłabiane w takim przypadku ?
 5. Testuje obecnie darmowy system OPTI do księgowania, w wersji beta. Na malutkie obroty daje radę.
 6. byłem u niej i ma się zastanowić, ponieważ to bjuro z tamtej epoki czy wfirma działa na tej samej zasadzie co taxxo, czyli mogę zostać z tą właśnie księgową bo bardzo mi zależy na jej obsłudze, po pierwsze jestem bardzo zadowolony z tego ile płacę do us, a po drugie również jej niewiele muszę płacić.
 7. Dzięki za info. Sam nie wiem na jakim i czy w ogóle korzysta to biuro z systemów do rachunkowości. System rzeczywiście jest rozbudowany, a ja potrzebuję prostego "komunikatora" z biurem, chociaż są tam jakieś pakiety. Muszę ten temat zgłębić, bo czytam i googluje co trzeci termin na ich stronie. Czarna magia buchaltera !
 8. W Polsce, jeszcze takiej buły nie zarabiam żeby za granicą sprawdzać stan faktur u polskiej księgowej Szukam takiego microsystemu, ale wszędzie są tylko te standardowe rozwiązania z outsourcingiem księgowości w pełni.
 9. Szukam jakiegoś systemu do unowocześnienia biura rachunkowego, z którym aktualnie współpracuję. Nie chcę zmieniać biura, bo z usług jestem bardzo zadowolony, ale z drugiej strony chciałbym się jakoś zdalnie kontaktować z biurem. Raz, że jestem durś w trasie, a dwa prowadzę bardzo małą działalność i myślę, że można to zautomatyzować ? Znacie jakieś aplikacje w ten deseń ?
 10. tylko do komentowania i lajkowania. taki automat też pewnie jest, w ostateczności na forum ubota powinno coś być.
 11. a jak teraz wygląda sytuacja z superhostem ? jest już ok po całości ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy