Jump to content

mzone

Forumowicze
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,280 profile views
 1. Dwie osoby z tego serwera zgłosiły bardzo podobny problem, serwer jest systemtycznie skanowany i problem nie występuje na innych kontach klientów np o stronach o innej tematyce. Co ciekawe oboje klienci posiadają strony o takiej samej tematyce(nie będę pisał o jaką tematykę chodzi, jest to bardzo popularna tematyka zarobkowej strony ostatnio, więc trojan może się dostać w zasadzie nawet przy aktualizacji strony poprzez FTP). Trojan często jest zreplikowany poprzez użycie np aplikacji Total Commander: http://www.f-secure....inowal_cp.shtml Konta przenieśliśmy na inny serwer dla bezpieczeństwa, jeśli jednak są to dziurawe plugin nic nie będziemy mogli tutaj pomóc i problem prawdopodobnie nie zniknie. Trojan ukryty w skrypcie może się aktywować tylko w niektórych okolicznościach, wtedy będzie bardzo trudno go wykryć na danym koncie. Tu proponowałbym reinstalację całego serwera i wgranie czystej kopii od nowa. Zmiana haseł może tutaj wcale nie pomóc.
 2. Miło mi poinformować o wprowadzeniu zmian w ofercie serwerów wirtualnych zlokalizowanych na terenie Polski: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww Serwery z serii Basic SSD oferują możliwość zapisu bazy danych na dyskach SSD, z nowości warto wspomnieć o powiększeniu pakietów bez zmiany cen. Już niedługo do oferty zostanie wprowadzona także sprzedaż serwerów w opcji KVM. W przypadku pytań zapraszam do naszego profilu FB: https://www.facebook.com/mzonegroup lub na chat z konsultantem.
 3. Ochrona anty ddos jest dość droga, w zasadzie każda firma może ci wymowic umowę o takim zdarzeniu. Sprawdź Hosteam, chyba oni mieli w ofercie vps z usługą anty ddos.
 4. Trudno abyś szukał skoro masz serwer w ovh. Weź pod uwagę jednak, że lokalizacja firmy nie ma nic do jakości usługi, są dobre firmy w Polsce jak i za granicą. Koniec Ot. ;-)
 5. Możesz zarejestrować domenę u dowolnego rejestratora, bierz gdzie masz tańsze odnowienie. Przetestuj za darmo serwer przez 7 dni, panel Directadmin: https://www.service.mzhost.co.uk/index.php?cmd=module&module=25&cid=308 Mzone jest firmą z Wielkiej Brytanii, ale zapewniam Ciebie, że jest sprawdzoną firmą. Jesteśmy 7 lat na rynku europejskim.
 6. Zapraszamy do nas serwery w uk: http://www.mzone-net.eu/index.php?d=kontawww_uk
 7. Już w ofercie są także serwery na DA (wystarczy napisać przy zamówieniu), narazie lokalizacja UK, niedługo także nowy serwer na DA w Polsce. Zapraszam do naszej oferty. Więcej informacji na temat panelu DA na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/mzonegroup
 8. W każdym banku wciskają, w HSBC trochę mniej jest tego
 9. Od 1 Marca 2013 obniżamy cennik domen za rejestracje i odnowienia:
 10. Miło mi poinformować o dodaniu do naszej oferty serwerów VPS zlokalizowanych na terenie Polski:
 11. Arkadiusz, nie za bardzo rozumiem do czego dążysz. Usługi nie wybierasz sobie pod VAT, jeśli w Polsce zakupisz usługę z VAT płacisz wyższą cenę i potem zwracasz się o zwrot zapłaconego podatku. U nas jeśli masz firmę nie płacisz tego VAT zgodnie z zasadami podatkowymi obowiązującymi na terenie EU. Niestety tak to działa, nie możemy naliczyć podatku VAT i usługobiorca go nie zapłaci. Jest wiele firm na rynku, zasady są dość proste, jeśli firma koniecznie chce odliczać sobie VAT wybiera Polską firmę.
 12. Obsługujemy dużo polskich firm, zapewniam Ciebie, że nie będzie to dla nich problemem.
 13. Miło mi poinformować o kilku zmianach w naszej firmie: 1. VPS w Polsce - od 3 lutego 2013 roku uruchamiamy pierwszy serwer przeznaczony pod VPS na terenie Polski, serwer będzie kolokowany w Datacenter Nephax, zostanie też zmieniony panel na SolusVM i parametry pakietów. Nowe serwery będą uruchamiane w miarę zainteresowania naszą ofertą serwerów w Polsce. 2. VAT - Rozpoczęliśmy procedurę rejestracji naszej firmy na podatek VAT, od momentu zakończenia rejestracji będzie można otrzymywać faktury uwzględniające podatek VAT. Dla firm zarejestrowanych na terenie Wielkiej Brytanii będzie on wynosił 20%, dla firm z Polski korzystających z naszych usług będzie wynosił 0%. 3. Facebook - Jako, że trzeba iść z duchem czasu zostaliśmy zmuszeni do zarejestrowania naszego profilu na Facebook. Zapraszamy do kliknięcia Like It na naszej stronie głównej (na górze)j: http://www.mzone-net.eu/ Profil będzie aktualizowany systematycznie już po zakończeniu pewnych kroków w naszej firmie. 3. Nowe Pakiety - Planujemy wprowadzić kilka nowych usług, na razie o tym nie będę pisał, zostaniecie Państwo poinformowani o nich wkrótce. Mam nadzieje, że wprowadzone zmiany spodobają się naszym dotychczasowym i potencjalnym klientom. Pozdrawiam, Ireneusz MZone Group Hosting 7 Church View, Gooderstone King`s Lynn, United Kingom +44 1366 328 728 lub +44 777 463 88 99 Zapraszam także na czat do konsultanta, czat jest dostępny na naszej stronie głównej.
 14. Sprawdź Pingdom, niestety płatne: https://www.pingdom.com/
 15. Miło mi poinformować o wprowadzeniu do naszej oferty sprzedaży nowych rozszerzeń domen, w tej chwili obsługujemy rejestracje ponad 120 domen z całego świata. Zapraszamy do BOK w celu uzyskania dalszych informacji. Przykładowe nowe końcówki domen: .co.uk, .be, .pro, .tel, .fm, .de, .fr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy