Jump to content

JoZiN

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About JoZiN

 • Birthday 02/19/1981

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. proszę o podesłanie również mailem bo odeśle na tego maila wszystkie niezbędne dane do domeny, konta na PIO i konta pocztowego.
 2. Gratuluje i dziękuje za wsparcie akcji. Po otrzymaniu potwierdzenia na maila pio@lllllllllllll.pl przesyłam wszystkie dane do konta, domeny i maila.
 3. Zapraszam do wzięcia udziału w licytacji ponieważ pozostały niecałe 2h do jej zakończenia.
 4. @Paweł Sokołowski niestety ale @uzytkownik999 dał cenę 101 zł wcześniej, (sugeruje się datą edycji posta).
 5. W dniu dzisiejszym wystawiam na aukcje: - konto na PIO JOZIN - domenę lllllllllllll.pl - ( rejestrator az.pl) Domena konkursowa zajęła 11 miejsce w konkursie SEO 2013r ( nik: Jozin) Zasady licytacji: Licytować można poprzez: - mail, wysyłając kwotę powiększoną o minimum 50 zł na adres pio@lllllllllllll.pl lub - podać nową kwotę w temacie ( podbijamy cenę kwotą 50 zł lub więcej). Aktualna kwota sprzedaży będzie pojawiała się w temacie po każdym nowym zgłoszeniu nowej ceny. Licytacja trwa teraz 01-06-2013 i zakończy się o 03.06-2013 o godz 12.00 * Wylicytowana kwota zostanie pr
 6. @Trotyl dobrze mówisz to taki Polak do wszystkiego. Po drugie jak sami wiecie SEO to branża gdzie można rodzielić stanowsika pracy na wiele mniejszych, w korporacjach to piramida ludzi gdzie każdy ma swój kawałek tortu do obrobienia.
 7. JoZiN

  Witam

  Joł man. Też jestem nowy, co do SEO kilka latek w korporacji, teraz własne zabawki, na ogół nie lubię forum ale możne się przełamie. Póki co witam wszystkich spragnionych wysokich lotów i mocnych upadków.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy