Jump to content

Top

Forumowicze
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Ja linkuje z boku jako reklama do strony, z malym banerem (popatrz po prawej stronie tego forum). Jak do tej pory nigdy nie mialem problemów.
 2. Jak blast-niesz do głównej strony, to i google cie blast-nie (do dolu). Jak blast to tylko do linków.
 3. Ja miałem domeny, całe top 7 obstawione i po emd update: 1-sze miejsce YT do strony 1 2-gie miejsce squidoo do strony 1 3-cie h,,, wie co 4-te Pinterest do strony 2 5- te FB do strony 2 A stron nie ma i nikt nie wie gdzie są a traffic obcięty około 68 % nawet jak obstawiam dalej, prawie 5 pozycji. Nikt nie chce wchodzić na YT, FB, czy inny social.
 4. Chodzą słuchy że po dodaniu nowego kontent na stronę, strony wracają na swoją pozycje, że emd było skierowane na stare domeny, na których nic się nie działo przez długi czas. Spróbuj co Ci zależy.
 5. G zwraca domeny pod względem ważności ,czyli wynika z tego że uznali że najważniejsza podstrona to jest sitemap.
 6. Z tego co słyszałem to jak masz stronę o "krowach" to linki z innych stron które mówią o "krowach" są ok a jak link przychodzi z biura podrurzy to trzeba go wysłać na wakacje. Tak jak Webreklama pisze wejdż na strone i zobacz.
 7. Tak więc sprawa wygląda tak te 0.6 % przemieniło się w spadek zarobków u niektórych 0 70% ze stron a page view spadło nawet do 85%. I nie ważne czy strony były low czy high quality, unique czy nie, duże nawet do 1200 stron czy małe 1 stronicowe. Ogólnie jest jeden wielki lament i zamęt. Oczywiście nie wróży to nic dobrego.
 8. Tak wygląda twit od szefa kuchni: Tak jak pisałem jest jeszcze za wcześnie aby coś dokładnie wiedzieć o co chodzi, ale z wyników wynika że strony które mają poparcie ludu zostają na miejscu, a te które nie mają odpadają. I tak jak pisałem na razie tyczy się to angielskich stron a nie polskich ale trzeba się spodziewać tego i w Polsce, a propos angielskich stron nie robi to jeszcze w UK.
 9. G zrzucił strony które mają emd w linku a nie mają np gplus albo laijka z fb ( no i oczywiście poparcie ludu) i inne lub uznał że strona nie ma authority Dużo hamerykanów raportuje że mają strony unikalne a i tak wylecieli z top 10. Po prostu słowo kluczowe w linku straciło wartość i jeżeli twoja strona jest oparta na linku to strona straciła wartość.
 10. A ja nie wiem dlaczego możesz to wyjaśnić?
 11. W piątek Google zmieniło algorytm na tzw EMD czyli exact match domain. Tzn na razie na rynku amerykańskim ale niedługo pewnie i na innych będzie to samo. Tak więc wszyscy którzy, no prawie wszyscy którzy mieli domeny dopasowane do słowa kluczowego odnieśli spadek z pierwszej strony do 3 lub dalej a niektóre domeny spadły poniżej 100. Na razie jest jeszcze za wcześnie aby określić co big G kombinuje, ale już teraz wiadomo że strony które mają tzw social prof, jako tako się trzymają jeszcze pewnie do następnego razu. Ja sam działam na tym rynku i widzę spadek kilku stron ale większość dalej s
 12. A ja mam strony na pierwszym miejscu w serp w g i one mają po parę linków tylko. I nie nie na frazy borowik hydraulik. strony te maja powyżej 3000 unique na tydzień po angielsku. Więc tak pozmieniało się jeśli chodzi o linki jak również pozmieniało się jeśli chodzi o pr.
 13. G zwraca uwagę na parę rzeczy przy pozycjonowaniu w danym kraju jedną z nich oczywiście jest język ale drugą ważną sprawą jest ip strony a mianowicie hosting. Strony które są hostowane w Niemczech mają przewagę nad tymi które nie są.
 14. Coś mi się wydaje że brakuje Ci: h1, tag h2 masz, h3 niema pochylenia słowa kluczowego i podkreślenia. Big G ogłosiło już jakiś czas temu że nie interesują ich Tagi. Tak że się tagami nie przejmuj . zdjęcie nie ma (alt tag) tzn jak najedziesz myszą na zdjęcie to ma się pokazać napis co to jest. no i link jak by można zmienić na słowa a nie random numery z literami. to by było super. Nie wiem ile możesz z tego wykorzystać ale czym więcej tym lepiej dla strony.
 15. Wow niezła dyskusja tylko tyle że ni ch.. nie konstruktywna. A wracając do no fallow, to one robią robotę dobrze a przynajmniej dla mnie. Każdy ma swój system czy to jest biały czy czarny kapelusz czy szary, to nie jest ważne,ważne jest aby dało rezultaty,moje zdanie jest takie jak masz czas to możesz się bawić w white hat ale jak nie masz czasu to jest inna rozgrywka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy