Jump to content

Wisdom

Forumowicze
 • Content Count

  88
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. Zlecę usługę pozycjonowania i zwiększenia ruchu na naszej stronie internetowej. Strona była już wcześniej pozycjonowana. Szukam firmy, która doradzi nam jak zoptymalizować stronę, zniwelować negatywne skutki wcześniejszego pozycjonowania i zajmie się poprawieniem naszej pozycji w ggl. Dane kontaktowe: kasiababek@gmail.com
 2. Zlecę publikację artykułów z dofollow w wartościowych serwisach. W odpowiedzi proszę o umieszczenie statystyk proponowanych portali i cen, ew. dodatkowy koszt ich podlinkowania. Napisanie artykułów możemy zlecić, ale też możemy je dostarczyć sami. Dane kontaktowe: kasiababek@gmail.com
 3. ok, rozumiem, dzięki za odpowiedź Odnośnie okresu testowego - wysyłam maila.
 4. Czy ktoś korzystał z usług biznespr.pl? Mogę prosić o jakieś opinie, czy warto zainwestować? Szczerze mówiąc, jeśli sprawdzam ich portale ahrefs'em czy innym tego typu narzędziem, to mam trochę wątpliwości. Jednak jako średnio obyta w temacie, mogę się mylić więc będę wdzięczna za Wasze sugestie. I jeszcze jedno pytanie, czy zlecając publikację artykułów zawieracie jakieś umowy? Jeśli tak, na jakie zapisy warto zwrócić uwagę?
 5. Zarejestrowałam się na Waszej stronie i właśnie analizuję przykładowe linki mojej strony. Jak długo może trwać analiza? Czy to normalne, że stoi od 15 min. i żadna z 512 przykładowych stron nie została jeszcze sprawdzona?
 6. jak i całe pozycjonowanie myślę, że korzyści płynące z niezaspamowanej strony rzeczywistej firmy, która uaktualnia swoją stronę na bieżąco i ma dobrą pozycję w ggl, będą większe niż ten rabat dzięki za opinie, ostatnio czytałam na forum, że ktoś wymienia się linkami z klientami, ale to wtedy jest typowy SWL, co raczej na dłuższą metę bardziej szkodzi niż pomaga... a takie jednostronne linkowanie wygląda na bardziej "naturalne"
 7. Chciałam zapytać, co sądzicie o pozyskiwaniu linków prowadzących do naszej strony www od klientów, np. w zamian za otrzymanie rabatu na zakup produktu, Klient umieszcza linka na swojej stronie internetowej prowadzącego do naszej strony. Link może być umieszczony np. w dziale "współpraca" czy "partnerzy". Nie jest to typowy SWL, bo my na naszej stronie nie umieszczamy linka zwrotnego do strony klienta. Myślicie, że takie zdobywanie linków ma sens? Robicie tak?
 8. a próbowałeś po prostu w googlach szukać przez "forum" np.: forum:jak zainstalować wordpressa ?
 9. I co z tego, że dał linka ! Link prowadzi do strony firmy jaką jest w tym poście omówiona w kontekście jak widać partactwa. google oczywiście będzie wiedzieć, że ten link to tyczy się partactwa i ma go nie brać pod uwagę LOL Wiem, że link jest po to, aby pokazać, o którą firmę chodzi, ale nie zmienia to faktu, że dostała w zamian wartościowego moim zdaniem BL... tak tylko zwróciłam uwagę na to a tu zaraz jakieś oburzenie z pogrubieniem... a co do tematu to oczywiście zachowanie firmy potępiam i uważam, że Kolaps dobrze robi nagłaśniając sprawę i przestrzegając innych..
 10. co takiego ? no linka "do follow" z forum
 11. Wszystko śmiga już aż miło Dziękii
 12. i jeszcze dostali reklamę w postaci linka z pio... lol no chyba, że tu chodzi o kryptoreklamę..
 13. Na daną chwilę masz ten sam tekst we wszystkich kategoriach. Trochę za dużo moim zdaniem. Może rozważ dodanie do max 2-3 kategorii? Zauważyłam, że w regulaminie wymóg dodania do max 5 kategorii.. sporo. Czcionka ładna, ale brakuje jej polskich znaków. Z linków w tekstach widocznych na głównej też bym zrezygnowała. Lepiej dodać je po "more" Od kiedy serwis istnieje i od kiedy jest linkowany? Jeśli od 2012 to 4BL to trochę mało I jakaś captcha by się przydała, bo będzie albo śmietnik, albo będziesz miał mnóstwo roboty..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy