Jump to content

KodIT

Forumowicze
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Pierwszy Pan nie powiedział, bo Pan nie wiedział, że trzeba to powiedzieć. Drugi Pan nie zapytał ale jest fachowcem, więc powinien wiedzieć, że to ważne informacje. Widzisz różnicę?
 2. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia, czy utworzenie angielskiej wersji strony znacząco podnosi dochody z Adsense?
 3. A jeśli na tej podstronie o budownictwie jest nagłówek z linkami wewnętrznymi do głównej strony, czyli tej z samochodami? Może to bardziej podnieść pozycję głównej strony (niż bez tych linków wewnętrznych)?
 4. Czyli nieważna tematyka byle ciekawy było i dużo ludzi linkowało?
 5. Załóżmy, że mamy stronę o samochodach. Na jednej podstronie jest ciekawy artykuł np. o budownictwie czyli 2 różne branże. Do tej podstrony o budownictwie jest dużo linków zewnętrznych. Tutaj pytanie: czy takie linki podniosą pozycje głównej strony w wyszukiwarce na frazy związane z samochodami?
 6. Faktycznie nie podałem jakie frazy do jakich stron przypisać ale to Pan jest fachowcem w tej branży i można było o to dopytać albo zasugerować a nie bezmyślnie wstawiać linki. Podałem 5 fraz i 3 adresy, więc nietrudno było się domyślić, o co chodzi. Jakbym zlecił Panu pomalowanie pokoju, to szyby w oknach też by Pan pomalował, skoro nie powiedziałem, żeby ich nie malować??
 7. Wykupiłem 2 miesiące temu w SeoSklep24 usługę Grupa100 - http://seosklep24.pl/350-grupa-100.html Niestety po wykonaniu nie odczułem żadnych efektów. Dodatkowo zleceniobiorca nie wykazał się profesjonalizmem, gdyż pomieszał frazy dla różnych stron. Po mojej interwencji otrzymałem tylko informację, że być może na stronę jest założony filtr. Okazało się, że nie ma żadnego filtra. Dodatkowo moje późniejsze ręczne działania od razu podniosły pozycję strony. Czy ktoś korzystał z tej usługi? Czy tylko ja mam pecha, czy ta usługa po prostu nic nie daje?
 8. I zapewne nie kłamią, tylko między "żyjącymi ludźmi" a "realnymi fanami" jest przepaść. Takich "żyjących ludzi" możesz dostać za 3-4gr od łebka - ile chciał ProNet? 149 zł za 1000 lików + miesiąc opieki nad fanpage.
 9. Myślę podobnie jak Ty. Pytałem się, czy to będą fani z Poznania ale pani, która do mnie dzwoniła stwierdziła, że nie może tego obiecać. Stwierdziła, że część może być z innych miast. Co do kampanii, to ja właściwie nic w tej chwili nie robię - nie chce mi się i jakoś nie jestem przekonany. Założyłem tylko profil i od święta wrzucę tam jakąś krótką informację. Jednak może warto, stąd też moje pytanie.
 10. Oni twierdzą, że to "żyjący ludzie" a nie sztuczne konta do klikania. Jak to w rzeczywistości jest, nie wiem.
 11. Czy Waszym zdaniem fanpage dla serwisu komputerowego ma sens? Zgłosiła się do mnie firma ProNet, która zaoferowała zdobycie 1000 wartościowych likeów oraz prowadzenie fanpagu. Może ktoś zna tą firmę?
 12. Czy wystarczy takie stwierdzenie "działamy na terenie...", jak pisze Altatica czy warto to jeszcze "dopalić" jeszcze jakimiś dodatkowymi linkami na stronie typu: adres.pl/mechanik-poznan-batorego.html?
 13. Załóżmy, że mamy dobrze wypozycjonowaną frazę "mechanik poznań". Czy można na podstawie tego w łatwy sposób wypozycjonować frazę bardziej dopasowaną lokalnie np. "mechanik poznań grunwald", gdzie Grunwald jest nazwą dzielnicy / osiedla? Czy to po prostu nowa fraza do wypozycjonowania?
 14. Jakie są sposoby pozycjonowania na mapach Google? Mam na myśli stronę maps.google gdy ktoś wpisze jakąś frazę ale także mapki, które wyskakują jako wynik wyszukiwania w wyszukiwarce.
 15. Masz na myśli opcję "Wszystkie funkcje"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy