Jump to content

Informator

Forumowicze
 • Content Count

  475
 • Joined

Community Reputation

7 Neutral

About Informator

 • Rank
  Przeprowadzki
 • Birthday 04/23/1990

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

2,295 profile views
 1. Moim zdaniem różnica jest polegająca na odbieraniu potencjalnego klienta pod względem podłapania, ja bym sugerował się bardziej znaną mi marką typu com.pl, com, pl. Oczywiście każda dziedzina może mieć swoją końcówkę czy to sklep typu .net etc. Pozdrawiam.
 2. Optymalizacja strony, linkowanie wewnątrz, czekanie na efekty. Nie licz, że wskoczą Tb. wyniki w tydzień. Maszynki bym odpuścił. Pozdrawiam.
 3. Również zapyatm jak kolega powyżej oraz czy ta sama sytuacja ma miejsce przy dodawaniu opinii do mapek. Stare, nowe, a może wiekowe konto ma znaczenie?
 4. Aiosp - polecam wersję płatną. Do reszty nie mam zastrzeżeń.
 5. Zrób tak by treść się nie powielała. Optymalizacja również przydatna.
 6. DC - poczytaj cały dział dla początkujących a otrzymasz odpowiedź.
 7. Odznacz kategorie, taki i powinno być okej?
 8. Użyj: statyczna strona w panelu personalizacja. Pomogło?
 9. Przecież masz najnowszy, nie rozumiem?
 10. Co to za firma? Podaj namiary. Szukają takie barany jeleni i ciągną kaskę nawet nie znając adresu strony docelowej o czym gdzieś kiedyś pisałem. Co za czasy... Na każdym kroku chcą w ciula zrobić. A gdy wyników brak wmówi Tb. bajkę, że siedzi dnie i noce nad Twoim projektem lecz konkurencja nie śpi a algorytm zmienny bywa.
 11. Poczekaj... Z dnia na dzień rotacje są kolosalne w moim przypadku kilka domen: wahania 5 - 10 pozycji.
 12. Seo by Yoast, All in one Seo Pack.
 13. Jak napisali Wojtek oraz Nerox. Gdyby subdomena miała ciągnąć w dół główne to co z (com.pl, net.pl itp. - ja to widzę okiem subdomen, takie moje zdanie). Jakieś linki dodawałeś, rotacje na stronie? how-to-put-on-weight.com główna?
 14. Będąc w Twojej stytuacji poczekałbym jeszcze kilka dni. Wcześniej strona wisiała w site? Obecnie jej nie ma rozumiem?
 15. Korzystasz z Total Commander?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy