Jump to content

Positionly

Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warsaw
 • Interests
  SEO :)

Recent Profile Visitors

921 profile views
 1. Witamy, Z przyjemnością pragniemy poinformować, że do grona aplikacji mobilnych dołączyła niedawno aplikacja na telefony z systemem Android. Można ją pobrać tu.
 2. @up Trochę późno, ale lepiej tak, niż wcale Podeślij nam wiadomość na support[at]positionly.com. Mamy nadzieję, że szybko uda nam się rozwiązać ten problem.
 3. W dniu dzisiejszym zaktualizowaliśmy funkcję analizy backlinków. Więcej informacji dostepnych jest na naszym blogu. Z chęcią poznamy wasze opinie na temat nowego narzędzia.
 4. Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy nową funkcjonalność, która pozwala na sprawdzenie podstrony serwisu pod kątem danej frazy. Więcej informacji można znaleźć na naszym blogu pod tym linkiem.
 5. Wprowadziliśmy duże uaktualnienie do funkcji sprawdzania backlinków. Obecnie naszym źródłem jest Ahrefs. Więcej szczegółów znaleźć można na naszym blogu: http://blog.positionly.com/product-updates/improved-backlinks-checking
 6. Ciężko nam się odnieść do wyników. Być może problem dotyczy zakresu dat. Proponujemy ustawić taki sam zakres dat dla obydwu stron. Jeśli problem nadal się pojawia, to prześlij proszę więcej szczegółów na nasz adres support[at]positionly.com.
 7. Jeśli oferta nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, to zachęcam do napisania na nasz adres: support@positionly.com. Chętnie porozmawiamy o ofercie dostosowanej do Twoich potrzeb.
 8. Witajcie, Od postu na Forum PiO minęło trochę czasu. Od ostatniego roku Positionly rozwinęło się, a także wzbogaciło się o nowe funkcje: Analiza konkurencji Poza monitorowaniem pozycji dla najpopularniejszych fraz, nasi użytkownicy mają możliwość zestawienia ich ze stronami konkurencji. Backlinki Wgląd do linków zewnętrznych monitorowanej strony. Nowa wyszukiwarka - Yandex Dodaliśmy nową wyszukiwarkę Yandex, dla wszystkich tych, którzy zjamują się pozycjonowaniem w Runecie. Więcej fraz W zamian za polecenia na Facebook'u, bądź Twitterze nasi użytkownicy mają możliwość zdobycia większej ilości słów kluczowych, dla których mogą monitorować pozycję strony w Google - całkowicie za darmo. To tylko część z nowości, które wprowadziliśmy do tej pory i które wkrótce zamierzamy również wprowadzić
 9. Drodzy forumowicze, Wszyscy którzy chcieliby skorzystać z Positionly, a zniechęca ich cena mogą skontaktować się z nami poprzez wysłanie wiadomości na support@positionly.com wraz z informacją, że jesteście z PiO. Każdą propozycję rozpatrzymy indywidualnie.
 10. Witajcie, Mamy przyjemność przedstawić nowe narzędzie do monitorowania pozycji fraz w wyszukiwarkach Google, Yahoo i Bing - Positionly. We współpracy z właścicielami PiO przygotowaliśmy specjalną ofertę ze zniżką 15% lub 30% dla wszystkich użytkowników forum! Oto kilka z jego możliwości: Dashboard wraz podsumowaniem wszystkich działań SEO Grupowanie fraz Wykresy ze średnią pozycją dla stron oraz grup Podsumowania wzrostów i spadków pozycji Notatki do stron oraz fraz Aplikacja na iPhone Porównywanie fraz na wykresie Raporty w formacie PDF Podsumowania tygodniowe/miesięczne wysyłane na e-mail Poziomy dostępu dla użytkowników Integracja z Google Analytics White label, zmiana kolorów, tytułu oraz domeny Wkrótce udostępnimy publiczne API, które jest obecnie w fazie testów. Pracujemy także nad kilkoma nowymi funkcjonalnościami, które znacznie rozszerzą możliwości Positionly ponad to co oferuje konkurencja. Zapraszamy do pobrania aplikacji iOS z Appstore - http://iphone.positionly.com. W najbliższych miesiącach udostępnimy także wersję na urządzenia z systemem Android. Zapraszamy! http://pio.positionly.com
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy