Jump to content

FEVLOG

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Witam, mam pytanie do osób które miałby lub mają do czynienia z AIP. Jak to wygląda, wypełniam formularz i muszę się zgłościć na rozmowę? Jak ta rozmowa jest przeprowadzana, prosze o wasze doswiadczenia w tym temacie.
 2. Witam, jak mogę samodzielnie uzyskać multikody? Jak to robią firmy oferujące takowe kody?
 3. Witam. Otóż buduję zaplecze seo i mam dylemat, bo posiadam domenę która ma ponad rok czasu, jest bardzo dobrze linkowana, zajmuje top 3 w ciężkich frazach i teraz pytanie jest takie, czy mogę utworzyć blogi na niej w taki sposób. zaplecze1.mojanazwa.pl zaplecze2.mojanazwa.pl zaplecze3.mojanazwa.pl itd.? Czy będzie to dobrze skutkowało na wartość tych blogów?
 4. Czy 500 wpisów dziennie do katalogów dziennie może w jakiś sposób zaszkodzić mojej stronie?
 5. Cze. Jakie polecacie wtyczki do wordpressa jezeli blog ma sluzyc jako zaplecze?
 6. Witam, jakie proponujecie stworzenie zaplecza? Moga byc blogi WP z odpowiednią treścią seo? Jeżeli tak to ile, gdzie i jak. Konkretne wypowiedzi wynagrodzę
 7. Witam, jak mogę dodać reklamę banerową na forum? Jest gdzieś jakaś oferta, cennik?
 8. Witajcie, jak wygląda sprawa ze swiadczeniem usług np. pozycjonerskich i innych. Dajmy na przykład, że działalność miesięcznie nie zarabia więcej niż 200zł. Orientuje się ktos jak to wyglada?
 9. Witajcie, chciałem poruszyć pewną dyskusję nt. czy powiedzmy za dwa lata katalogowanie będzie tak samo przydatne jak teraz? Czy będzie nadal tak skuteczne?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy