Jump to content

lukaszsew

Nowi Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Dzięki za przypomnienie. Właśnie, to był Avant Browser. Pamiętam, że nakładka miała fajną funkcję dzielenia ekranu na kilka okien. W sumie z dzisiejszej perspektywy raczej zbędna opcja i raczej zapomniana, ale np,.w takim Samsungu Galaxy Note niedawno reklamowali to jako nowość i jedną z największych zalet mikrotabletu;)
 2. Kominek już jest ikoną więc ma prawo iść dalej. Inna sprawa jest taka, że moim zdaniem serwisy kominkowe na 99% nie znikną z sieci. JH to bardzo ryzykowny projet i sam Kominek pewnie zdaje sobie z tego sprawę. Dużym błędem byłoby więc zamykanie blogów, które generują mu po kilka tys. zysku miesięcznie.
 3. Dzięki za odpowiedź, tak coś podejrzewałem że to coś ma wspólnego z małym stażem;)
 4. Firefox od wielu lat, dawniej miałem taką nakładkę na IE (z 10 lat temu) ale nie pamiętam jak się ona nazywała.
 5. Dobrze niech idzie naprzód i się rozwija, bo Kominek zaczął już przynudzać, zwłaszcza te jego wycieczki i ich opisy.
 6. Blogspot bardzo dobrze sam się indeksuje. Myślę, że musisz trochę zaczekać.
 7. Zapomniałem dodać też od ponad 2 lat korzystam ze wskazówek na forum odnośnie pozycjonowania. Na własne prywatne potrzeby;)
 8. Na początek wypada się przywitać, więc witam wszystkich na forum;) I od razu głupie pytanie: dlaczego nie mogę ustawić avatara (profil member disabled)?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy