Jump to content

Optymist

Forumowicze
 • Content Count

  265
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Optymist

 1. Stat4seo V3 sprawdza bardzo wolno, ale nie banuje tych proxy - buyproxies
 2. Cron */1, 10 zapytań. 20 buyproxies, 5 liveproxies, 40 proxymarket. Najlepiej wychodzi o dziwo jedna partia 10szt z proxymarket i buyproxies (60% działa). Sprawdzanie po 10, ograniczenie do top40.
 3. Wychodzi mi około 100 fraz na 1h. Jest zdecydowanie lepiej mam wrażenie po aktualizacji.
 4. Jak wnioski ? Z tego co widzę nie wiele zmian po podpięciu tych linków, ale też tego nie monitoruję dokładnie
 5. Głupie pytanie, cena powyżej 100domen - 320pln brutto ? To cena już na promocji, czy jeszcze -30% ?
 6. 80 dobrych miejscówek za 100zł ? Chyba jednego zera zapomniałeś, a to i tak było by mało. Oczywiście dostaniesz raport z 80 profilami, albo w najlepszym wypadku z ogłoszeń. Takich testów jak robisz nigdy bym nie robił na domenie na której mi zależy. Oczywiście koszt jest x2, ale stawiasz drugą stronę z prawo jazdy i rzucasz to wszystko co znajdziesz, a potem co wydaje Ci się z tego OK kupujesz jeszcze raz na domenę docelową taka bezpieczna opcja.
 7. 8 domen, tylko pl sobie przeleciałem Za wrzuty w sobotę dziękuje
 8. Imię i Nazwisko Thomas Harrison Numer Telefonu 442079133437 Email thomas.harrison@idvertmedia.com Strona www http://www.idvertmedia.com/ Treść wiadomości I need specialized advertising services. I am Online Marketing Manager from iDvert Media Ltd. and we want to outsource the advertising of our products to your agency. Campaigns: Search, Display and News feed Budget: 200 000/month. Would you have time to discuss this offer today? Thanks in advance. No to misiaczki kto chce 200k budżetu miesięcznie. Może ktoś wdał się w konwersację ?
 9. Jeszcze dużo musisz się nauczyć młody padawanie.
 10. I to, że widać WIKI, Bookmarki społecznościowe, Sieci społ. Udostęp obrazów, nie wzbudziło nawet cienia podejrzliwości ?
 11. Nie ma to jak zamówić blasta i wewalić go do DT HARD CORE
 12. Dlaczego część dodanych stron nie koloruje mi pozycji spadków/wzrostów ? Nie mogę tego ogarnąć
 13. Zakupu możesz dokonać np. na https://www.fiverr.com/ Na fiverze dostaniesz taki "trial" na 14 dni, ogólnie g wart, ale do sprawdzenia co odpowiada się nada
 14. Kup sobie poprzez group buy wszystkie dostepy i sprawdź co Ci odpowiada.
 15. Chodzi mi o to, że przy wyborze eksportu np. tylko "skrypty dla GSA" tworzy się plik który wszystkie skrypty wrzucone ma razem. Zastanawiałem się, czy by nie dało się wygenerować ich w jednym lub więcej plikach z podziałem na te skrypty. Wiem, że da się generować pojedyncze skrypty, ale brakuje mi opcji masowej, gdzie wybieram więcej konkretnych skryptów do generowania, albo generuję się one z podziałem.
 16. Nie dało by się zrobić eksportu wszystkich skryptów pod Xneo/GSA, ale z podziałem na skrypty, a nie wszystko razem wrzucone ?
 17. Mnie trochę dziwi, że to dalej na jednoosobowej dg jest ciągnięte.
 18. Początkujący z definicji są zieloni i popełniają błędy, ale lepiej do*****ć soczystym komentem i +1 do fajności.
 19. Optymist

  ZenBLOG

  Bardziej bym był zadowolony z promo na moduły lub szablony...
 20. Jakie hostingi mają możliwość parsowania php w html ? Ma ktoś jakieś doświadczenia w tym temacie ?
 21. To się integruje z gtm, czy działa na zasadzie osobnych tagów ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy