Jump to content

enforces

Forumowicze
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. z tego co widzę to " po zakończeniu okresu rozliczeniowego ". Też mi się wydaje że to powinno trwać 1 dzień. Nie wiem co to za amatorka tam się wyprawia.
 2. Witam, Przez przypadek zapomniałem przedłużyć domenę. Wygasła, ale od razu na drugi dzień skontaktowałem się z GoDaddy i zapłaciłem za przywrócenie domeny z .pl (105 USD sic!) . Pobrali kasę i mija już 5 dzień i domeny ani widu ani słychu w panelu. Pisałem do nich na support i dowiedziałem się, że coś tam źle podpięli u agenta i kilka dni temu dopiero podpięli coś prawidłowo. Mam się martwić? To normalne że taka wygasła domena tak długo wraca do mnie do panelu klienta?
 3. Jak obecnie byście pozycjonowali duży ogólnopolski serwis ogłoszeniowy z branży nieruchomości by osiągnąć w miarę dobre wyniki na frazach lokalnych? Borykam się z takim problem że google nie nadąża z indeksowaniem przybywających ogłoszeń. Może zamiast skupiać się na ogłoszeniach, skupić się na pozycjonowaniu "Nazwa kategorii + miasto"?
 4. a jak przekierować to w htaccess? RewriteCond %{HTTP_HOST} ^.domena.pl$ RewriteRule ^.*$ http://www.domena.pl/$1[L,R=301] średnio działa
 5. Mam problem. Zaindeksował mi google jakieś dziwne przedrostki typu w.domena.pl, wws.domena.pl, sww.domena.pl . Jak to zablokować? Robots.txt, htaccess? Próbowałem dodać coś na zasadzie: RewriteCond %{HTTP_HOST} ^http://w.domena.pl$[NC] RewriteRule ^(.*)$ http://www.domena.pl/$1[R=301,L] ale to nie chwyta.
 6. mam to samo wrażenie. W grudniu ludzie placki pieką. A w styczniu kliki wzrosły ale cpc o 50% niższe. Mało reklamodawców albo google znów coś namieszało?
 7. ale o tym wiadomo od kilku lat ... no my to wiemy, ale czy "Szaraki" też?
 8. Dzięki za odpowiedź. Fajnie jakbyście uświadomili klientów że PR obecnie nie jest żadnym wskaźnikiem. btw. dziś wpadł mi na jedną z moich stron artykuł sponsorowany. Dzień udany.
 9. bez znaczenia, ale lepiej bym sam decydował o kolejności. Inaczej jest ryzyko że tekst nie ma rąk i nóg.
 10. Wiem. Można iść w synonimizację, ale wolałbym układać sobie tekst po swojemu
 11. Witam, Poszukuję programu lub narzędzia które ułatwiłoby mi tworzenie standaryzowanych tekstów. Potrzebował bym coś takiego, by np. zdefiniować w bazie danych konkretne zdania, które mógłbym sobie układać w dowolny sposób tworząc tym samym artykuł. np. zdanie1 + zdanie113 + zdanie42 + zdanie24. Jest coś takiego?
 12. Pawełek, widzę że reprezentujesz Whitepress. Dzięki za odpowiedź. A czy to prawda, że reklamodawca wrzucając treść (artykuł gościnny) może ustalić limit PR wydawcy? Wydaje mi się, że sortowanie po PR też mija się w obecnych czasach. Myślę że Whitepress powinien uniemożliwić takie filtrowanie swoim klientom, gdyż sami sobie przez swoją nieświadomość robią kuku. Mam jedną stronę z ruchem 23k UU miesięcznie i nie docierają do mnie zlecenia oraz artykuły gościnne. Śmiem twierdzić że przez to ze mam Page Rank 0 (i pewnie długo taki zostanie).
 13. pewnie jak właściciel strony podaje teraz PR to tylko po to by znaleźć naiwniaków. Zobaczcie ile na allegro jeszcze jest aukcji, które w ten sposób znajduje kupców.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy