Jump to content

lopez20

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.ministerstwoarchitektury.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Początkujący... nie rozpisując się dalej a swoją droga na mój rynek pozycjonowanie jest zbędne Mam pytanie z innej beczki a mianowicie wiele osób na forum posiada link po kliknięciu na który zostaniemy odniesieni na witrynę bez konieczności kopiowania i wklejania. Jak Napisać taki link?
 2. Jak zrobić taki link? <a href="http://www.ministerstwoarchitektury"</a> czy
 3. No nic biorę tego bubla takim jakim jest i raczej już nigdy nie zaufam żadnej firmie. Bilbordy, reklamy na samochodach, ulotki... nie ma nic pewniejszego.
 4. Nie tracąc niczyjego czasu czy ktoś jest w stanie zrobić listę propozycji wprowadzenia konkretnych zmian i po wprowadzeniu przez wykonawcę strony dokonanie spradzenia? Jeżeli tak proszę o info z podaniem sumy.
 5. Tekst na pomarańczowo to odpowiedź firmy która wykonuje mi stronę. Może nie rozumiem ale jestem totalnym laikiem w temacie www. Jeżeli chodzi o frazy podałem frazy ogólne i miasta lokalne chodziło mi o połączenie ich----> np. projektowanie wnętrz wołomin, projektowanie wnętrz ząbki, ... itd. Jeżeli to jest zły sposób to nie mam pojęcia jak to zrobić a firma która bierze za to pieniądze nie wie chyba jak to zrobić. Je jeżeli chodzi o teksty na stronie głownej to leży to po mojej stronie niestety w chwili obecnej nie mogę się tym zająć. Czy w takim przypadku zrezygnować ze zdjęć i dodać ki
 6. Dostałem odpowiedź w sprawie poprawek na stronie ale nie wiem co odpisać oprócz tego że zaproponowałem inne słowa kluczowe: Może zacznijmy od tego że moim rynkiem będzie region lokalny czyli miasta takie jak: Ząbki, Wołomin, Zielonka, Radzymin, Sulejówek, Marki Frazy które mnie interesują to: projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz, architekt, biuro projektowe, projekty domów, architekt wnętrz. Title podstawowe: Ministerstwo Architektury - Projekty budowlane Warszawa, Mazowieckie - Strona główna słowa kluczowe: Ministerstwo Architektury, biuro projektowe, pracownia, architekt, architekc
 7. Prace dobiegły końca. Firma która wykonała mi stronę wydaje się godna polecenia. Jednakże nie znam sie aż tak bardzo na ocenie jakości napisania takiej strony dlatego mam prośbę o ocenę wykonania optymalizacji tzn. czy zostały uzyte najefetywniejsze sposoby optymalizacji i czy strona jest przyjaznie napisana dla wyszukiwarek. Firma z branży architektury która będzie działała póki co na rynku lokalnym, Ząbki, Wołomin, Kobyłka, Marki, Legionowo, Zielonka, Tłuszcz, Radzymin, Sulejówek, Rembertów. http://www.ministerstwoarchitektury.pl/ Pozdr.
 8. To był tylko taki przykład;-) Możesz podać jakieś przykłady jak wyglądają wyspecjalizowane strony pod zaplecze? Czy te strony są tak samo rozbudowane i zoptymalizowane jak ta najważniejsza strona?
 9. Czy proporcjonaly bedzie efekt do ceny jeżeli wykupię 10-15 domen z kluczowymi hasłami dla mojej branży do jednej odrózniającej się? Np: meblekuchennepruszkow.pl, kuchniaoltarzew.pl
 10. Otrzymałem konkretną propozycję na zoptymalizowanie strony jak w podanym przypadku: http://exel-car.com.pl/ Czy ktoś może sprawdzić czy optymalizacja jest zrobiona prawidłowo i czy zawiera najskuteczniejsze sposoby optymalizacji? Dodam że moja branża to architektura i będzie sporo galerii.
 11. Beerbant -dzięki za cenne rady! Zajacgd -dzięki za lekturę. Flaszki już się chłodzą;-) Zapytam się o możliwość sprawdzenia strony i ew. wprowadzenia zmian i zobaczymy co z tego wyniknie.
 12. wooow no teraz zabiłeś mi klina, czy z doświadczenia możesz polecić mi kogoś kto zna się na rzeczy ewentualnie jakaś lekturę żebym nie dał się zrobić w balona?
 13. a ta firma zajmuje się również pozycjonowaniem? proponowali Ci tą usługę? Nie wiem czy zajmują się pozycjonowaniem ponieważ w treści zaznaczyłem że nie stać mnie na nie. Piszę z kilkoma firmami ale nikt mi tego nie proponował. Może jest ktoś z forum kto może zaprojektować taką stronę. Preferuję osoby w Warszawy i okolic?
 14. I tak robię a pytam się ponieważ zlecając komukolwiek cokolwiek warto wiedzieć coś na temat bo nie ujmując nikomu ale jest wielu tzw. ściemniaczy
 15. Witam, Zlecam firmie stworzenie strony. Nie stać mnie na pozycjonowanie więc interesuje mnie coś takiego jak zoptymalizowanie strony pod google. Trochę czytałem ale ciężko mi przyswoić niektóre rzeczy. Na co więcej mam zwrócić uwagę oprócz dodania metatagów, odpowiedniego nazwania podstron, kodów zwrotnych 301? Strone nie będzie ciężko umieścić gdzieś na górze ponieważ będę działał na niewielkim rynku regionalnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy