Jump to content

seobuster

Forumowicze
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

41 Excellent

About seobuster

 • Rank
  co odsłonić

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  wszędzie tam gdzie TY

Recent Profile Visitors

3,543 profile views
 1. Nie chce mi się dyskutować na ten temat.
 2. Ja nic nie twierdzę dla mnie to fakt, a te jak wiadomo nie podlegają dyskusji. Możesz mi pokazać gidze w regulaminie forum PiO jest zakaz tworzenia nowych wątków z powodów oskarżeń rzucanych przez kogoś tam?
 3. Ilu takich jest co rejestrują się na forach i się latami nie udzielają? Ja nie odpowiadam za czyjąś strategię marketingową!
 4. Na to dostaniesz dofinansowane z UE, ale nie polecam, bo nie jestem fanem dofinansowań.
 5. Twierdzisz iż przez moje ręce przechodzą miliony? PS. A nawet jakby to pieniądze nie lubią sławy.
 6. To bo to jest cena umowna. Kupisz logo coca coli za 100 mln i co będziesz karty do gry czy piłeczki do ping-ponga sprzedawał? Logo bez marketingu, sieci dystrybucji/sprzedaży i produktów coca coli jest g... warte.
 7. No, to żeby nie było, iż tylko krytykujemy i narzekamy, nic nowego nie wnosząc do naszego świata biznesu. Może teraz zajmiemy się pozytywnymi przykładami byznesów, które osiągnęły sukces w Polsce po 1989 roku. Pokażmy iż Polak także potrafi zrobić dochodowy i uczciwy byznes. Nie muszą to być koniecznie byznesy z branży IT, ale byłoby dobrze. Oczywiście na pierwszy front idą Allegro, n-k.pl, Bankier.pl, o2.pl, gg.pl, wykop.pl Kto zna coś jeszcze?
 8. I co naciągałbyś bidny NFZ na koszty?
 9. Zmieni się algorytm ponownie i co z tym badziewiem zrobisz? tytuł, bo nie kojarzę? Nie ukrywam, iż nie mam czasu na oglądanie filmów.
 10. Ja bym powiedział iż duże pieniądze szczęścia nie dają, bo większość nie umie z nich korzystać dają. I robią to co robią dzieci z gimnazjum jak dostaną od rodziców kieszonkowe. Totalnie be kasy też się nie da jak chcesz pracowitością i intelektem wiedza utrzymać rodzinę? Jestem pracowity proszeęo 2 kg ziemniaków i 1 kg kiełbasy?
 11. Nigdy nie przepadałem za Torem. Wolałem ręcznie zmieniane proxy.
 12. Z tego co się orientuję reklama telewizyjna od lat jest najdroższą formą reklamy. Pytam się jakim cudem WoŚP stać na reklamowanie praktycznie 24 h we wszystkich mediach nie tylko telewizji. Finał WOŚP jest praktycznie transmitowany cały dzień. Nie znam żądnej innej fundacji ani stowarzyszenia, która robiła takie "show" za taką kasę? Caritas reklamuje się w tv, ALE TYLKO PRZE ŚWIETAMI i są to raczej pseudo reklamy w porównaniu z tym co robi WOŚP.
 13. Ale chamów zachował byś odrobinę współczucia dla biednego zwierza. W końcu poległo w starciu z najnowszym "cudem techniki".
 14. Jak wiadomo powszechnie krowy nie latają, więc problem w tym, iż czasami samoloty muszą lądować na ziemi i tu pojawia się właśnie niebezpieczeństwo tego typu kolizji. Ta właśnie wydarzyło się z Boeingem 737-800 indonezyjskich linii Lion Air, który na lotnisku Jalaluddin uderzył w krowę i zjechał z pasa. Biedna krowa zginęła, żaden z pasażerów ani członków załogi nie ucierpiał. Źródło: http://www.sfora.pl/Boeing-737-zderzyl-sie-z-krowa-Czuc-spalone-mieso-s58429
 15. I jeszcze wielebnego z Torunia nie słucha. Wcielone zło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy