Jump to content

rybkas

Forumowicze
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Excellent

About rybkas

 • Birthday 05/09/1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://podwierzba.blogspot.com/

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,948 profile views
 1. Od 2 dni mam problem aby wejśc na profil firmowy, loguje się na prof. prywatny i jest OK, po pliknięciu na profil firmy strona przestaje odpowiadać. Macie może podobnie? i czy zna ktoś przyczynę problemu?
 2. Czasami lepiej jakby banowali przynajmniej polityków.
 3. Ja znam odpowiedź bo już parę latek jestem tutaj, ale świeżaki wchodzą pytają i takie wnioski wyciągają. Osobiście nigdy na Allegro nie kupiłem linka ale uważam że niczym się nie różnią od tych z forum. Rożnica jest tylko taka że tutaj na forum moge prześledzić wypowiedzi oferujących linki i na ich podstawie wnioskowac czy maja jakąkolwiek wiedzę w tym temacie.
 4. Polecasz linki z Pio a większość tam wystawiających oferuje swoje usługi także na Allego. Wiec jeszcze raz zapytam, dlaczego linki a Allegro sa be a te same z Pio sa Ok i rankują ?
 5. Aq czym różnią się linki z Allegra a te z działu ogłoszeń forum ?
 6. Bo mam 300k linków DF i potrzebuję zrównoważyć :-)
 7. Jak w miarę szybko zdobyć duża ilośc >200k linków NF z w miarę bezpiecznych stron ?
 8. Wpisałem i przekierowuje mnie na stronę https://www.seoapp.pl/newsletter/
 9. Tak klucz jest aktualny, na kompie opucz aktualizacji automatycznych nic nie zmieniałem, przy wcześniejszych uruchomieniach programu nie było problemu z autoryzacją. W/g maila po resecie klucza u Ciebie wszystko w porządku RWDdgenerator -wywołań 42- Aktywny- Ok
 10. Programu używam okazjonalnie, więc dośc czesto muszę prosić o reset klucza, po ostatnim resecie spowodowanym zmiana karty graficznej program nie chce się autoryzować. Z trzech działających programów ze stajni Mion-a autoryzuje się tylko jeden. Może miał ktoś podobny problem z autoryzacją i zna rozwiązanie.
 11. Z blogspotem jest tak że posty wchodzą w top 10 praktycznie po paru godzinach, by po jakimś czasie wylądowac poza top50. lepszym rozwiązaniem wydaje się jednak własna domena.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy