rybkas

Forumowicze
 • Zawartość

  164
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

22 Excellent

O rybkas

 • Urodziny 09.05.1970

Contact Methods

 • Website URL
  http://podwierzba.blogspot.com/

Profile Information

 • Gender
  Male

Ostatnio na profilu byli

1745 wyświetleń profilu
 • brn

 1. rybkas

  G+ problemy z wejściem

  Od 2 dni mam problem aby wejśc na profil firmowy, loguje się na prof. prywatny i jest OK, po pliknięciu na profil firmy strona przestaje odpowiadać. Macie może podobnie? i czy zna ktoś przyczynę problemu?
 2. Czasami lepiej jakby banowali przynajmniej polityków.
 3. rybkas

  Linki z allegro

  Ja znam odpowiedź bo już parę latek jestem tutaj, ale świeżaki wchodzą pytają i takie wnioski wyciągają. Osobiście nigdy na Allegro nie kupiłem linka ale uważam że niczym się nie różnią od tych z forum. Rożnica jest tylko taka że tutaj na forum moge prześledzić wypowiedzi oferujących linki i na ich podstawie wnioskowac czy maja jakąkolwiek wiedzę w tym temacie.
 4. rybkas

  Linki z allegro

  Polecasz linki z Pio a większość tam wystawiających oferuje swoje usługi także na Allego. Wiec jeszcze raz zapytam, dlaczego linki a Allegro sa be a te same z Pio sa Ok i rankują ?
 5. rybkas

  Linki z allegro

  Aq czym różnią się linki z Allegra a te z działu ogłoszeń forum ?
 6. rybkas

  200k linków Nofallow

  Bo mam 300k linków DF i potrzebuję zrównoważyć :-)
 7. Jak w miarę szybko zdobyć duża ilośc >200k linków NF z w miarę bezpiecznych stron ?
 8. Wpisałem i przekierowuje mnie na stronę https://www.seoapp.pl/newsletter/
 9. Tak klucz jest aktualny, na kompie opucz aktualizacji automatycznych nic nie zmieniałem, przy wcześniejszych uruchomieniach programu nie było problemu z autoryzacją. W/g maila po resecie klucza u Ciebie wszystko w porządku RWDdgenerator -wywołań 42- Aktywny- Ok
 10. Programu używam okazjonalnie, więc dośc czesto muszę prosić o reset klucza, po ostatnim resecie spowodowanym zmiana karty graficznej program nie chce się autoryzować. Z trzech działających programów ze stajni Mion-a autoryzuje się tylko jeden. Może miał ktoś podobny problem z autoryzacją i zna rozwiązanie.
 11. rybkas

  Domena blogspot.com a filtr

  Z blogspotem jest tak że posty wchodzą w top 10 praktycznie po paru godzinach, by po jakimś czasie wylądowac poza top50. lepszym rozwiązaniem wydaje się jednak własna domena.