Jump to content

gallanonimowy

Forumowicze
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

909 profile views
 1. Dla kont założonych przed marcem 2019 płatności ręczne są aktywne. Natomiast zakładając konto google ads obecnie jedyną opcją wyboru są płatności automatyczne.
 2. Witajcie, od niedawana jedyną możliwą opcją płatności za google ads są "płatności automatyczne" oznacza to nie mniej, nie więcej niż tyle, że musimy podłączyć kartę kredytową. Niem a już opcji wpłacania środków przelewem na konto. W jaki sposób proponujecie rozliczać się z klientami, wprowadzacie ich karty kredytowe i faktury na konto klienta czy może podpinacie swoją kartę, wy rozliczacie się z google i z klientem ze środków wpłaconych na kliknięcia? Moim zdaniem nie powinno prosić się klienta o dane do karty a tym bardziej brać za nie odpowiedzialności.
 3. Cześć, robię listę płatnych katalogów wartych uwagi. Co możecie polecić, zaczynając od najbardziej znanych: katalog.interia.pl katalog.onet.pl katalog.wp.pl katalog.gazeta.pl znalazłem jeszcze listę, która wygląda całkiem sensownie (warto się nią sugerować)? http://rank.pl/
 4. Często zdarzają Ci się awarie i problemy? Chcę się przenieść z nazwa.pl ze względu na ceny:/ zastanawiam się także nad serwerem pod stroną firmową u nich.
 5. Bardziej opłacalne oraz dające większą moc jest umieszczanie wpisów w katalogach płatnych czy po prostu wykupowanie treściwych linków, jak wiadomo w tej drugiej opcji nie trzeba pisać tekstów jak podczas katalogowania. Będę wdzięczny za zaufane portale, bazy z linkami.
 6. Proszę przeczytać ze zrozumieniem. Podałem przykładowe słowa kluczowe, dla realnych słów jestem w TOP10 ale spadłem w rankingu dla swojego miasta ponieważ przycisnąłem pozycjonowanie dla słów nie zawierających nazwy miasta.
 7. Część słów kluczowych chciałbym wy pozycjonować na konkretne miasto, pozostałe jednak na całą Polskę. Są jednak takie, które chciałbym aby były wy pozycjonowane zarówno na Polskę jak i moje miasto, rozumiem, że w takim wypadku nie wystarczy pozycjonować na np, na frazę: buty poznań, tylko trzeba się skupić zarówno na "buty poznań" jak i "buty"? Niestety muszę dobrze wybrać aby nie przekroczyć magicznej liczby 10 słów kluczowych.
 8. Kilka tzn. ile masz tych stronek, na jakiego rodzaju domenach stoją (regionalne, polskie, globalne, itd) na jakim serwerze - czy jest to seo hosting? Podziel się doświadczeniami.
 9. A jak się ma oferta linuxpl.com do seolite.pl?
 10. Czy jeżeli strona znajduje się w TOP10 z samego katalogowania jest sens zakładać 4 zaplecza i skupić się na ich jakości? Obecnie witryna żyje z samego katalogowania ale chciałbym teraz postawić cztery zaplecza na WP, czy taka ilość ma wg. sens udźwignąć stronę główną, niestety większej liczby zaplecz nie podołam finansowo ze względu na koszt przedłużania domen i serwery bynajmniej przez najbliższy rok. PS. Na jakich domenach pod zaplecza się skupić? Jak wiadomo .pl są najdroższe, co sądzicie o regionalnych lub com.pl .net etc?
 11. W takim razie rozsądniej będzie kupić cztery konta W1GB (http://linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19) na każdym stawiając jedną stronę zapleczową niż przykładowo jeden hosting SEO w linuxpl.com lub http://seolite.pl/ ? Ponadto, który seohosting waszym zdaniem jest lepszy, seolite czy linuxpl.com ? PS. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, każde zaplecze powinno być w rożnych klasach adresowych C? Jak to teoretycznie wygląda? Jeżeli jest adres IP w klasie C to może być tylko jeden jego wariant pozdrawiam
 12. Lepiej kupić pięć kont (bo tyle chce zapleczowek chce na poczatek) W1GB czy jedno konto SEO w linuxpl.com. Zapleczówki beda oparte o WP, głównie artykuły. Czy 5 zapleczówek wypchanych na TOP30 da rade utrzymać główną stronkę czy to za mało? Cytuj selektywnie Cytuj Multi cytowanie
 13. Ostatnie pytanie Lepiej kupić pięć kont (bo tyle chce zapleczowek chce na poczatek) W1GB czy jedno konto SEO w linuxpl.com. Zapleczówki beda oparte o WP, głównie artykuły. Czy 5 zapleczówek wypchanych na TOP30 da rade utrzymać główną stronkę czy to za mało?
 14. W takim razie co możesz polecić, krytykować każdy potrafi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy