Jump to content

Gawlin

Forumowicze
 • Content Count

  90
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About Gawlin

 • Birthday 09/30/1985

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

1,192 profile views
 1. Dane kontaktowe: gawlin85@gmail.com Kupię 150k-200k punktów Statlink Standard. Zależy mi na stałej i długiej współpracy. Oczywiście FV.
 2. pffff Z AdWords to każdy potrafi ;P Wcale nie z AdWords, ale dobrych sposobów się nie zdradza I jest to bardzo bezpieczne działanie.
 3. Ja znam sposób, który potrafi w 15 minut wbić frazę w TOP. Musi być tylko mało konkurencyjna fraza
 4. Kliczko wygra bez większych problemów. Zbyt duża przewaga warunków fizycznych. Powietkin przypomina mi trochę tego Sultana Ibragimova, a każdy wie jak Ibragimov skończył z Kliczko. Według mnie przegrał tamtą walkę.
 5. Menu górne bym poprawił.
 6. A w tych 100 wpkatach ile było wpisów z tą frazą? ps. Linkowanie grupami, domyślam się, że chodzi o wpisy multikody nie jest najlepszym rozwiązaniem w obecnej dobie.
 7. Dodam, że frazy nie zawsze wracają na poprzednie pozycje.
 8. Konto w EWB 232k, w Statlinku coś koło 15k. Propozycję proszę składać na maila: gawlin85[at]gmail.com
 9. Ja mogę wypowiedzieć się odnośnie serwisów proponujących noclegi w Polsce i muszę powiedzieć, że konkurencja z roku na rok coraz większa, ale dobrą optymalizacją można wiele zdziałać. Przede wszystkim trzeba stworzyć serwis, który uniemożliwi duplikowanie treści. Najczęściej osoby, które dodają swój obiekt powielają tą treść w innych serwisach. Dlatego lepiej zrobić szablon dodawania wpisu, gdzie użytkownik będzie go tylko wypełniał, a nie dopisywał swoją treść. Na początek wystarczy.
 10. Zastąp linki z giełdy linkami o podobnej wartości, lub lepszymi i rób to z głową, stopniowo. Sprawdź przed usunięciem czy nowy link jest już zaindeksowany, a dopiero później zdejmuj z giełdy.
 11. Spotkałem się z przypadkami, że frazy z TOP 10 leciały poza 100 bez powiadomień w GWT o nienaturalnych linkach. Zdjąłem linki, które uważałem za szkodliwe, jednocześnie linkowałem nowymi bardziej wartościowymi i pozycje wracały, niektóre były nawet lepsze jak przed spadkiem. ps. Nie wysyłałem disavowa i nie wystosowałem prośby o ponowne rozpatrzenie witryny.
 12. Postaraj się o nowe wartościowe linki.
 13. Jeśli ktoś spotkał się z podobnym zjawiskiem to byłbym wdzięczny za jakiekolwiek wskazówki. Zmiana domeny to ostateczność.
 14. Ja bym z tą szybką indeksacją nie przesadzał, a linkowanie marnej jakości może się obrócić przeciwko Tobie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy