Jump to content

freakyphobos

Forumowicze
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

About freakyphobos

 • Birthday 01/22/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  9850595

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Nowy Targ

Recent Profile Visitors

1,941 profile views
 1. Witam Czy istanieje program który obserwuje ruchy na innym komputerze? (nie chodzi o sieć lan). Chodzi o to że wysyłam to do kogoś, ktoś instaluje i mam kontrole nad tym co robi. Oczywiście za jego zgodą.
 2. mój, aczkolwiek niedbale przerobiony, ale mniejsza z tym bo numer gg za pomoca którego się kontaktowałeś czyli 9850595, widnieje w ogłoszeniu innego użytkownika(SEOtxts), a drugie konto raczej nie jest tutaj dobrze postrzegane ale to tylko mały szczegół:)

 3. To niestety nie Twój tekst. Twoje teksty to masło maślane. Dorośnij, pozdrawiam. Zanim kogoś oczernisz to to przemyśl, ale nie rusza mnie za bardzo oszczerstwo gimnazjalisty.

 4. http://proprecel.pl/czemu-ludzie-nie-lubia-gier-przez-internet/#more-234

  http://zbiorartykulow.pl/gry-na-przegladarke-moge-zastapic-te-na-pc/

  zostały użyte i Ty dobrze o tym wiesz, a moje komentarze będa przestroga dla nowych użytowników i dla mnei żeby nikomu nie wysyłać w ciemno tekstów

 5. worczester, polecam Ci drogi dzieciaku nauczyć pisać się teksty. Teksty były tak nieskładne że to się w głowie nie mieści. Nie zostały nigdzie użyte. Pozdrawiam. Weź się za nauke.

 6. Po linkach w stopce, numerze gg i tematach wysnioskowałem że ten pan ma inne konto - SEOtxts

  Polecam uważnie brać od niego zlecenia, bo mozna stracic czas na teksty i nei dostać za nie zapłaty

 7. Ostrzegam przed osobnikiem, który posłuje się numerem gg: 9850595

  Ja mu napisałem tylko 10 precli za które nie zapłacił i jeszcze powiedział po 2 dniach od otrzymania ich, że ich nie chce, mimo że je wykorzystał.

 8. Pytam bo jestem ciekaw czy jest bardzo ciężko żeby z nowym serwisem samodzielnie pozycjonując w tej tematyce wystartować na frazy które łapią rejestracje.
 9. Witam, Kupię skrypt http://www.getsoft.pl/produkty/baza-noclegowa.html Lub podobny na dobrym poziomie. Wszystkie oferty proszę kierować na gg 9850595
 10. Jak duży ruch trzeba mieć na stronie żeby trafiały się rezerwacje? Tzn jak to u was wygląda.
 11. Serwer mam na xaa.pl bo to mała strona. Ok sprawdze i edytne posta.
 12. Dobrze rozumiem. Dziekuję za odpowiedź. Ogólnie program bardzo dobry, tylko to CPC mi nie pasowało, ale administracja sprostowała moje niedopatrzenie.
 13. Tylko jak wgrywam do ftp ten plik z tym kodem i wchodzę na stronę Z www i BEZ www to wywala mi error... Co może byc nie tak?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy