Krakus67

Forumowicze
 • Zawartość

  34
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutral
 1. Home.pl ma w promocji hosting Business Cloud Starter za 4,91zł za pierwszy rok. Zajrzałem do regulaminu, ale jest tak pokręcony, że trudno coś zrozumieć. Czy ktoś wie, czy jak nie zapłacę za następny rok, to umowa zostanie automatycznie rozwiązana? Czy jest jakiś haczyk.
 2. Krakus67

  Google robi porządki?

  Obudź się Iran! Przespałeś ostatnie 20 lat! Teraz to już nie rząd, a właściciele prywatnych firm ustalają wynagrodzenia, a emerytura to procent od wynagrodzenia...
 3. Krakus67

  www.seokatalog.pl - czeka na Wasze wpisy

  Dzięki, INFO1,2,3,4 wykorzystane
 4. Krakus67

  Nie przesadziłem?

  Adwords pokazuje już 58 !!! No właśnie, te dane nie są miarodajne, bo to jest średnia z 12 miesięcy. A ta fraza jest wyszukiwana dopiero od 2-3 miesięcy, jeśli przez 10 miesięcy było 0, to teraz musi być dużo więcej niż 58, żeby wyszła taka średnia.
 5. Krakus67

  Nie przesadziłem?

  A jeśli teraz podmienię tytuły (anchory) w katalogach, to jak to będzie widziane przez G?
 6. Krakus67

  Moderowane precelki-zapraszam

  Jeśli to jeszcze aktualne, to się zgłaszam: Krakus67 gigapanorama@g.pl
 7. Krakus67

  Nie przesadziłem?

  Uczę się pozycjonować, a na takiej stronie jest łatwo, bo wyniki widać od razu i łatwiej wyłapać błędy Co do tego, że jest mało wyszukiwań, to wcześniej nikt nie szukał, bo tej gigapanoramy nie było, więc po co było szukać, tak jak nikt nie szukał katastrofy smoleńskiej, zanim się wydarzyła. Ale jak będą się pojawiały informacje też w innych źródłach, to wyszukiwań też przybędzie. Ale błąd już widzę, że wszystko było na jedną frazę, teraz spróbuję na inne, ale już powoli, raz na parę dni. A linków Seo Quake pokazuje już sporo.
 8. Krakus67

  Nie przesadziłem?

  Tylko jedna fraza, taka jak w stopce, dodana do 60 katalogów w ciągu 2 tygodni.
 9. Nie wiem, czy nie przesadziłem. Zacząłem pozycjonować nową stronę. Fraza okazała się łatwa i po kilku dniach był Top3, teraz się ustabilizował na top5. Ale w top30 aż 20 miejsc zajmują katalogi z moimi wpisami, a w top100 myślę, że jest 60% moich wpisów w katalogach. Nie jest to za dużo? Przy okazji sprawa znaczenia PR. Często tu piszecie, że to nie ma znaczenia. Ale na moim przykładzie widać, że: Top5 ma moja strona, Top6 katalog PR5 z moim wpisem, potem kilkanaście miejsc zajmują katalogi PR3 i PR4 też z moimi wpisami, a na dalszych pozycjach katalogi niżej notowane. Taka kolejność to przypadek?
 10. Krakus67

  Znak oto zastrzeżony?

  A jak wygląda sprawa, jeśli używam domeny o nazwie niezarejestrowanej przez nikogo i ktoś tę nazwę później zarejestruje. Czy też może żądać abym zaprzestał używania tej nazwy? Czy ktoś wie, ile kosztuje taka rejestracja?
 11. Krakus67

  SeoQuake - jak się wyznać?

  Webmaster Tools też nie pokazuje wszystkich linków.
 12. Mieszko już o to pytał, ale nie dostał jednoznacznej odpowiedzi. Wydaje mi się, że z punktu 3. wynika, że jeśli prowadzę jakiś darmowy katalog i będę wysyłał maile z ofertą darmowego wpisu, to przecież korzyść odbiorcy będzie większa od mojej, bo dostanie coś zupełnie za darmo. Czyli to nie będzie spam. Czy dobrze rozumuję?
 13. Te też szybko znikają Moderacja coraz szybsza 3-4 minuty Ciekawe czy długo utrzyma się ten PR5? Oby jak najdłużej.
 14. Tajne kody 13,14,15 wykorzystane. Moderacja ekspresowa 5-10 minut! Chciałem dodać następną stronę, ale nie mogę. W opisie strony cały czas mam napis 43 znaki, bez względu na to ile wpiszę. Ale i tak dzięki.