Jump to content

mistrz_patelni

Forumowicze
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mistrz_patelni

 • Birthday 03/07/1978

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  się biorą dzieci ?
 1. Jak się moge z Toba skontaktować? Mejle nie działaja. Potrzebuje uprawnień do zmiany pozycji.
 2. Wszystkie, a napewno większość niespodziewanych wzrostów jest na chwile. Zaraz wam frazy wrócą na swoje odległe pozycje
 3. W zasadzie na tym forum to tez mało osób to interesuje. Jeśli już to tylko z ciekawości. Do czasu aż któryś z twoich klientów dostanie w/w mejla od "handlowca" z firmy SS ... Wtedy się na pewno tym zainteresujesz.
 4. No właśnie to robie Na forum kulinarnym raczej mało kogo będzie to interesować.
 5. Myślę że temat nie zniknie doputy, dopóki firma SS nie zaprzestanie tego nieetycznego pozyskiwania klientów, a raczej "wyszarpywania ich" z rąk konkurencji. Takie metody trzeba piętnować i nagłaśniać, bo niedługo wszyscy z torbami pójdziemy, jak branża SEO straci w oczach klientów reszte tego co z niej pozostało.
 6. Witam wszystkich. Poniżej mejl jaki dostał mój klient od SS. Moje pytania: 1. Czy oni tak wogóle mogą? Nie mówie tu już o nieetycznej i chamskiej metodzie zabierania/pozyskiwania klientów. 2. Czy prawo nie zabrania na takie działania? Co na to UOKiK? 3. Czy mogę ja również wysyłać oczerniające posty, artykuły i mejle firmę SS i jej techniki pozycjonowania? Poniżej mejl od SS: "Chciałbym także zachęcić Panią do weryfikacji obecnego pozycjonowania. Domniemuję, że Państwa usługodawca wykorzystuje tzw. System Wymiany Linków, metodę pozycjonowania niezgodną z polityką Google, mogącą grozić
 7. Skrypt sprawuje się naprawdę fajnie. Jak zrobisz te poprawki o których wspominasz to już będzie wymiatał
 8. Tak. Wydaje się jakby to właśnie był inny problem, bo każdy skrypt tak samo.
 9. Ściągałem z sickmarketing.com. Ma forum to fakt, ale pytałem i nie dostałęm odpowiedzi, kierowali mnie na help ale tam nicw tym temacie nie znalazłem. Mają nawet konsultanta niby online, ale nikogo takiego nie widziałem.
 10. Witam, Program coś nie chce mi działać. Mam taki problem, że po kliknięciu start przy rejestracji widać że przechodzi na stronę rejestracyjną, rejestruje, ale w oknie pracy cały czas jest "working..." Po 2 minutach kończy się to out of time. MIał może ktoś z was podobny problem?
 11. A mi się wydaje że G zabrnęło w kozi róg, tak sobie namieszali i nabałaganili w serpach, że po mału wracają do tego co było http://support.googl...pl&answer=68297 tu po polskiemu.
 12. ewel324 co do updatów to jesteśmy ciągle w trakcie. Ludzie panikuja jak tylko gdzies przeczytają o jakimś kolejnym updacie, a fakt jest taki że wujek G. ciągle coś miesza, updaci i psuje serpy bezustannie. Widać to i czuć coraz bardziej. Fuj! Ewel324 pamiętaj że Maxa nie przegadasz. To stary sełowiec NIe próbuj nawet. Co do Twoich wypowiedzi i mocy contentu masz racje, jednak ważniejsze chyba jest zróżnicowanie linków przychodzących z różnych skryptów. MaxPan a czy seomoz-em nie sprawdzisz TR?
 13. Używam stat4seo od ponad roku i nigdy się nie zawiodłem. A jeśli już były jakies problemy, to wynikało to z mojej winy, zazwyczaj brak wgranej aktualnej poprawki... Podpięte mam proxy z proxymarketu i śmiga jak talala. Jak masz jeszcze jakieś wątpliwości co do teogo skryptu bądź więcej pytań, czy ciekawa jesteś moim spostrzeżeń zapraszam na priv
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy