enimen

Forumowicze
 • Zawartość

  111
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

O enimen

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Warszawa
 1. Chcę stworzyć blog(wordpress) z poradami linuxowymi. Szukam osoby do stworzenia ladnego bloga wraz z odpowiednimi wytycznymi: -Ladna grafika -Optymalizacja pod pozycjonowanie -RSS/FEED -2 języki. Każdy artykul będzie w języku polskim oraz angielskim (domena.pl/en i domena.pl/en) -Podstrona zawierająca spis streści wszystkich artykulów w zależności do jakiej kategorii -System komentarzy oraz zabezpieczenie przed spamem -Zakladka o autorze -Odnośnik do drugiego bloga o arch linux Dane kontaktowe: ddebny@gmail.com
 2. Nie jestem w stanie pozycjonować dodakowych stron w związku z czym chętnie podejmę z kimś współpracę do obsługi moich klientów. Najlepiej firma wystawiająca faktury vat. Stała współpraca. ddebny@gmail.com
 3. Czy DonLinkage jest wg. Was do tego najlepszy przy użyciu własnej bazy linków? A może polecacie jakiś inny automat?
 4. Budowanie zaplecza

  Czyli Google nie faworyzuje bardziej brandiwej zapleczówki? Bo źle sformułowałem pytanie i odpowiedź nie jest jednoznaczna :-)
 5. Budowanie zaplecza

  Chciałbym Was zapytać jak to teraz jest z zapleczem. Czy musi być ono poniekąd związane z pozycjonowaną branżą? Chodzi mi o pozycję w Google. Nie o ruch generowany z zaplecza do strony docelowej.
 6. Ustawienie opcji "Urządzenia"

  CTR>100% ? O to Ci chodziło? Zastosowanie takiego filtra w "Urządzenia" ?
 7. Witam, Mam pewien problem. Podczas tworzenia nowej kampanii nie mogę ustawić, aby reklama wyświetlała się tylko na komputerach i wykluczyć systemy typu android, ios. W ogóle nie da się w tej opcji nic zmienić. Wie ktoś może jak to uaktywnić?
 8. Zlecę wykonanie tekstów WYSOKIEJ JAKOŚCI na stronę www jak w temacie. Zależy mi na oryginalności oraz przyciągającym opisie dla potencjalnego klienta. Oferty proszę kierować na PW.
 9. ZenBLOG

  Chciałem zainwestować w zenbloga i go przetestować, ale z tego co widzę to chyba nie warto :-)
 10. Czyli Waszym zdaniem projekt Radka Kubery sitecondition jest bez sensu? Tak wynika z Waszych wypowiedzi.
 11. Mam trochę wstydliwe pytanie, ale myślę, że nie tylko mi się to miesza Jaka jest różnica pomiędzy -link genereczny -link brandowy -exact link
 12. Rozumiem, że nikt nie chce mówić. Zmowa pozycjonerów ,
 13. Ostatnio interesowałem się SiteCondition i chciałbym zapytać w jaki sposób mogę manualnie zobaczyć czy dany link do mojej strony może zaszkodzić? Jakie czynniki wskazują link złej jakości, który może doprowadzić do powiadomienia ręcznego?
 14. Myślicie, że zmiena <meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" /> na coś innego jest nie legalna?
 15. Panel Na Vps

  Dlaczego na centos? A może coś innego polecasz?