Jump to content

Bien

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Bien

  SEO Warszawa

  Wymagania: - Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. rok - Dogłębną wiedzę z zakresu optymalizacji i zmian zachodzących w algorytmach Google - Znajomość narzędzie Megapanel PBI/Gemius, Gemius Traffic - Kreatywne podejście do link buildingu - Bardzo dobra znajomość programów: Google Analytics, Google Webmaster Tools - Znajomość Google Tag Manager - Umiejętność pracy w zespole - Poczucie humoru. Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie - Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia, - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Pracę z dużymi liczbami - Duże m
 2. Od kiedy dodawanie postów na oficjalne stanowisko? Proszę o link gdzie dodawanie postów przedstawia to oficjalne stanowisko. Czytaj przed wysłaniem co napisałeś.
 3. W tematyce finansów działam może niedługo, ale może moja opinia na temat widget simpleview komuś się przyda. Na swoich domenach mam większość z dostępnych finansowych programów partnerskich i widget comperilead simpleview sprawdza się u mnie najlepiej. Po lekkiej modyfikacji kolorystyki osiągam CTR kliknięć widgeta sięgający prawie 15% (mimo, że jest to bardzie poradnik dotyczący finansów), wyższy niż mój CTR adsensa. Stosunek wniosków do rozliczeń dla takiego widgeta sięga u mnie 75% Nie wiem czym jest to spowodowane, że akurat takie narzędzie daje takie wyniki, lecz szczerze polecam przetest
 4. A czym według Was współczynnik odrzuceń w GA może być brany pod uwagę w algorytmie?
 5. @Boyakki Sumienie mam czyste, nieużywane;). A tak na poważnie to mam kilka domen podpiętych do konta AdSense i zastanawiam się czy mocniejsze podlinkowanie kliku z tych domen ze źródeł do których G może się przyczepić nie doprowadzi do bana na konto AdSense, gdy G przyczepi się do linkowania.
 6. A ktoś z Was dostał w taki sposób bana?
 7. Witam. Czy jeśli zostanie zbanowana domena na której wyświetlane były reklamy AdSense to może to pociągnąć za sobą ban na konto AdSense? Z góry dziękuje za odpowiedź.
 8. Znalazłem na ich blogu informacje o narzędziach pod ubezpieczenia http://blog.comperia...omperialead-pl/ zapowiada się ciekawie.
 9. Bien

  Test alkoholizmu

  Widocznie nie widziałeś gwiazdki obok ceny. A tymczasem w stopce "* - Promocja w godzinach od 24:00 do 6:00 (koszt SMS 7155: jeden złoty dwadzieścia trzy grosze z VAT), poza promocją koszt SMS 92566: trzydzieści złotych siedemdziesiąt pięć groszy z VAT. "
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy