Jump to content

giv

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. te w title właśnie poprawiam, ale nie wrzucę nowej wersji strony dopóki nie skończę ze zmianą kolorystyki... czy coś jeszcze przeszkadza w nazwaniu strony zoptymalizowaną?
 2. jasne, a poza wyróżnieniami sekcją h1 itd, coś jeszcze? oczywiście description właśnie poprawiam, tak samo słowa kluczowe w mecie, ale to raczej nie jest całość koniecznych prac jak sądzę.
 3. słowa kluczowe h1 nagłówki h2 wyróżnienie paragrafów do których prowadzi hyper text h3 dobrze rozumiem?
 4. czy dodawać opisy do nagłówków? <h1 title="blablabla">tekst</h1>?
 5. Siemka, Moglibyście mi proszę pomóc z optymalizacją jednej strony? www.saleiszkolenia.pl byłbym wdzięczny za konkretne rady i sugestie. Pozdrawiam serdecznie i liczę na szybką odpowiedź.
 6. giv

  Elo elo

  Witam Was, Do forum trafiłem z powodów bardzo przyziemnych. Potrzebuję zrobić stronkę dla ojca która będzie się dobrze pozycjonowała. Nazwijmy to bardzo ambicjonalnym i kluczowym, w mojej obecnej sytuacji. Na pozycjonowaniu niestety się nie znam, ale liczę że dzięki Waszej pomocy i wiedzy tutaj zawartej jakoś sobie poradzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy