Jump to content

Rogal

Forumowicze
 • Content Count

  539
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutral

About Rogal

 • Birthday 12/08/1990

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.gurupc.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

2,234 profile views
 1. Powodzenia w zakupie biletu, chyba że zza siatki będziesz patrzył.
 2. It Management - i tak, i nie. Witek - wyślij adres na PW, zerknę co może być nie tak i co można zrobić.
 3. Problem z działaniem ciąg dalszy - wpisy się nie dodają. Stoją sobie od wczoraj spokojnie jak gdyby nigdy nic. Co powinienem sprawdzić jeszcze? Czy może być tak że hosting blokuje jakieś połączenia przez xml-rpc? Podkreślam - całość stoi na rhosting.eu - zarówno panel jak i domeny na które chcę to wrzucać. Próbuję teraz na SEO Lite bo nie mają limitów dla CRON oraz nie trzeba wywoływać CRON przez pliki .php...
 4. Ok, jest rozwiązanie. Podczas kontaktu musicie napisać "Prosze o odblokowanie funkcji fsockopen"
 5. To ich własny serwer. I wszystko dzieje się w obrębie ich serwera.
 6. Jak ja mam im to na rHosting.eu przekazać? Wkleiłem link do wątku tutaj i nadal nie wiedzą o co chodzi.
 7. Szybkie pytanie, wiem że kiedyś ten problem się pojawiał ale pozostał bez odpowiedzi: Przy próbie dodania bloga otrzymuję komunikat: "Nie udało się dodać bloga. transport error - could not open socket". Po wpisaniu adresbloga.pl/xmlrpc.php dostaję "XML-RPC server accepts POST requests only." Ktoś pomoże? Jak rozwiązać problem?
 8. Cześć, Zassałem sobie ze swojego konta na BotmasterLabs.net Xrumera 7.7.50 Elite, ze względu na zmianę dedyka na nowy i mocniejszy wrzuciłem wszystkie pobrane pliki właśnie tam. Ostatnio mieli jakieś DDoSy chyba, bo transfer na poziomie 16 KB/s nie jest czymś normalnym imo. Jakimś cudem się pobrało, po rozpakowaniu i odpaleniu start.exe user authorization nie przechodzi dalej, tj kończy się to komunikatem "Connection Error. Check your internet settings", tymczasem GSA śmiga aż miło i wyciska ile się da. Czy to może być kwestia po stronie dedyka czy może problem cały czas stanowią te serwery licencji? Da się to jakoś obejść żeby w końcu odpalić Xrumera na nowym dedyku? W lewym dolnym rogu okienka Xrumera wyświetla się info "stopped by user at position = 0".
 9. Zgodnie z tytułem - poszukuję osoby do systematycznego realizowania zleceń w zakresie katalogowania stron internetowych wg wytycznych które przygotowuję. Współpraca przewidywana na najbliższe 8 - 12 miesięcy, mile widziane wystawianie faktur. Jeżeli chodzi o jakość katalogowania - w miarę fajna baza, unikalne IP dla poszczególnych domen, mieszanka skryptów dopuszczalna. Proszę o kontakt poprzez maila rogalalukasz33@gmail.com lub gg: 46238775.
 10. Wypada czasem czytać wiadomości na Facebook od dobrych klientów, którzy chcą u Ciebie zrobić zamówienie na kilka najbliższych miesięcy.
 11. @Okazwloka Dzięki za info, sprawdzę dokładniej co i jak. Widzę, że raporty z dodań są, tylko nie wyświetla się info Dodane/Niedodane, więc fałszywy alarm.
 12. Tak z ciekawości - wyczyściło wam bazę dodań/raporty?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy