Jump to content

Thomashg

Forumowicze
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Thomashg

 1. Obawiam się że możesz się nie doczekać na odpowiedź...ja czekam od września i wygląda to jak wygląda. Słaba wizytówka admina
 2. Witajcie. Jestem świeżo po teście grupy Precle.eu (data dodania pierwszych wpisów 11.10.13, częstotliwość 5 wp/12h) . Poniżej lista zmian pozycji w okresie 11.10 - 25.10. Frazy w większości średniej konkurencyjności, lokalne Kraków. W trakcie testu skupiłem się głównie na frazie widocznej na ostatnim wersie raportu aby nie przedobrzyć. 10% w dodanych wpisach to ostatnia fraza, reszta to frazy ogólne. Po kilku dobrych dniach zanotowaliśmy powrót do TOP10 na wysoką pozycje w serpach i od tamtej pory cały czas regularnie się utrzymujemy. W najbliższym czasie dzięki uprzejmości Archila przedstawię kolejny, drugi test grupy.
 3. Coś się pozmienia na pewno ale skoro były zgłoszone to jedynie na plus. Zadziałają 2 operacje: usunięcie linku z oflagowanej domeny oraz dodanie linku do nowej wartościowej strony.
 4. Myślę że wprowadza wiedzę w życie i łapie ile jak najwięcej klientów którzy spadli po Pindzie 2.1.
 5. A jak wygląda kwestia podstron na seokatalogach i wp-katach? Można dodawać?
 6. Pytanie tylko ile G na to pozwoli. Jak rozwiązujecie temat linków w treści? Olewacie?
 7. Ja też miałem zawirowania i co kilkanaście dni nerwy. Ostatnio wykupiłem serwer na statnet.pl. Spodobała mi się oferta hosting dedykowany ze względu na: "Serwery wpięte są w nasz monitoring - w przypadku problemów z dostępem do usług powiadamiany jest nasz administrator, który w ciągu kilku minut reaguje na wystąpienie usterki" PS: Testuje dokładnie miesiąc i na tę chwilę zero problemów.
 8. Ja tez czekam. Piotr pokaż jaja:) Niczego nie zanotowalem bo mieliśmy mieć pliki ze szkolenia i teraz jestem w pupu.
 9. I po szkoleniu:) Podsumowując na świeżo polecam z pewnością i od razu informuje że głowę trzeba mieć wyczyszczoną z byle informacji bo jest co notować w zwojach:) Szacun Piotr za wytrzymałą aparaturę głosową Jak dla mnie to mega obszerna wiedza odnośnie nie tylko 301 ale również kilku szerszych zagadnień które pojawiły się po szczegółowych czasem nawet odrębnych do tematu pytaniach uczestników. Polecam spokojnie przede wszystkim niedowiarkom z PiO bo z pewnością takiej wiedzy na temat 301 tu nie da się zdobyć. Jedno z najlepiej wydanych ostatnimi czasy 500zł w mojej karierze;) Dzięki Piotr za przekazanie mega profesjonalnej wiedzy podpartej przykładami. Do następnych warsztatów z pewnością!
 10. Nową podstronę, oddzielna domena to w przypadku zaplecza
 11. Content is King im więcej treści tym lepiej nigdy Ci to nie zaszkodzi ale sama treścią mocnej frazy nie zrobisz...pytanie na co więcej czasu stracisz na pisanie artykułów czy na zdobywanie wartościowych odnośników?.
 12. Polecam Seo Spy Glass w wersji demo niestety nie zapiszesz projektu ale sprawdza sporo m.in. anchory
 13. Witaj. Czy pomimo zaspania z terminem a to że jeszcze masz nie zmienione info w stopce o promocji fb jest szansa wydusić jakąś jedną sztukę gratisowego kodu do zakupionego przed momentem?
 14. Może to aktualizacja DC. Proponuje na spokojnie przeczekać. Czasami to najlepsze z rozwiązań
 15. Racja. Dla tych którzy chcą zapłacić faktycznie będzie to pewnym ponagleniem.
 16. Thomashg

  Komedia na Oferii

  "trzepiacie siem kolerzki stódenta" i tyle:P
 17. Nie przesadziłeś z ilością linków? Jeśli nie to powinna wrócić
 18. Ja przeżyje ale są ludzie którzy stawiają wszystko na jedna kartę i np. na zlecenie życia...mówie tu o kwotach np 6ciu zerowych...wtedy 150 dni to wieczność.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy