Jump to content

sopotboy

Forumowicze
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 1. Narzędzie do usuwania strony z indeksu Google chyba przestało mi działać (kiedyś już coś tam usuwałem). Mam ustawione robots.txt. Dodaje nowe żądanie usunięcia strony, wszystko przebiega dobrze. Na koniec dostaję komunikat, że strona została dodana do oczekujących na usunięcie. Jednak na liście oczekujących nic się nie pojawia. Jak domniemam strona nie będzie usunięta w trybie przyspieszonym tylko w standardowym (robots.txt). Nie wiem co zrobić, a zależy mi na szybkim usunięciu treści.
 2. Ja uważam, że trzeba to zgłosić. Marszałkowi lub komuś z opozycji. Czy to lobbing czy już korupcja? O to jest pytanie!
 3. Może ktoś tak spamuje. Jednak "puste strony" raczej mają małą wartość. Niektórzy mają biblie, wikipedie,dmozy, manuale php, katalogi, i inny "syfny" kontent. Ci lepsi mają swoje wartościowe strony, strony swoich klientów jednak to już raczej nie setki. Lepiej mieć kilka/kilkanaście wartościowych stron z PR1-10 niż sto stron z PR0 i bez treści. Dla ciebie dobrym zapleczem będzie forum tematyczne (ale w innej domenie i na innym IP).
 4. Zaplecze to są twoje inne strony www z których linkujesz do strony pozycjonowanej. (Tak w skrócie-moja interpretacja). Najlepszym zapleczem jest strona będąca powiązana tematycznie oraz umieszczona w innej domenie i na innym IP.
 5. Sebaci napisz na jakie słowa/frazy chcesz pozycjonować (będzie można napisać coś o przewidywanym traff). Jak wypozycjonujesz na "bump-mapping" to raczej ctr będzie słaby. Na "karty graficzne" może już być lepiej. Oprócz adsense może by tak jeszcze jakiś program partnerski (helion, albo jakiś sklep komputerowy).
 6. Co do contentu darmowego to przed chwilą trafiłem na http://www.authorama.com . Może się przyda...
 7. Masz na myśli: każdy link z innym anch.? Trochę myślenia nad tymi anch musi być? Katalogi czy przy filtrze unikać (szczegolnie gdy filtr z winy katalogowania)?
 8. Ostatnia kopia w google z 16 maja więc nie tak źle. Tylko co google trzyma w keszu to już inna bajka http://66.249.93.104/search?q=cache:VjHDMD...pl&ct=clnk&cd=1 Jak takie babole masz to się nie dziw, że strona nie jest zaindeksowana. Tutaj http://www.cheatarena.pl/sitemap.html dodaj normalne html tagi jak na każdej innej stronie (html,head,body,TITLE!) jakaś META też by się przydała.
 9. Miałem to dziś przez parę godzin na jednej ze stron. Miałem tam do wyboru 4 bardzo dobrze tematycznie dobrane linki. Teraz patrze i już jest normalnie.
 10. A ja już czwarty miesiąc jestem na wojewódzkiej komisji lekarskiej w szpitalu marynarki wojennej w gdańsku...
 11. Ja z jedną stroną czekam już chyba miesiąc + ze 3 strony od tygodnia do trzech. Linki google widzi, zgłoszone do google sitemap też.
 12. Przetłumacz to wyborcom PiSu. Szczególnie tym ze wsi i od RM. Nobel czeka
 13. sopotboy

  Nowy referral

  Eeee tam. Zawsze wpadnie jakiś dolec jak się ktoś z emigracji w GB zarejestruje w firefoxie. Dolec do dolca i będzie kupa stol..
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy