Jump to content

IVEL Electronics

Forumowicze
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral
 1. Już nieaktualne, to chyba google się zakrztusiło, ale już wróciło wszystko do normy.
 2. Witam Jeszcze wczoraj mieliśmy ponad 1500 adresów w indeksie sieciowym w google sitemap, a dzisiaj wyświetla się 0. Czym to może być spowodowane?
 3. A to dobrze, ponieważ już myślałem o pozbyciu się strony firmowej i na jej miejsce to jest na ivel.pl wstawić sklep, na tym forum czytałem że przyniosło by to podobno dużo korzyści.
 4. Dzięki za udział w dyskusji, ale chodzi mi o to czy lepiej posiadać stronę firmową w domenie głównej tj ivel.pl, a sklep internetowy na subdomenie tj sklep.ivel.pl (czy to że sklep jest na subdomenie nie wpływa jakoś negatywnie na pozycjonowanie)
 5. Witam Posiadamy sklep internetowy na subdomenie sklep.ivel.pl i mam pytanko czy jest sens przenosić go na domene główną to jest ivel.pl Jeśli tak to jak najlepiej to wykonać. Z góry dzięki za odpowiedź.
 6. Witam Zlecimy pozycjonowanie sklepu internetowego oraz strony firmowej. Warunek to wystawienie faktury VAT lub rachunku przez zleceniobiorce. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu : - mail : ivel@ivel.pl - gg: 3230106 - tel : 519 382 626 Z poważaniem Paweł Minkina
 7. Dzięki D3EX, mam pytanie ponieważ nie jestem za biegły w tych kwestiach czy nie zechciał byś przygotować co dokładnie trzeba powpisywać do plików htaccess, żeby było to do porządku wykonane?
 8. Witam Mam problem ponieważ chciałem zrobić przekierowanie naszej domeny firmowej oraz sklepu internetowego, chodzi o przekierowanie z www na bez www(lub odwrotnie, nie wiem dokładnie jak będzie lepiej) i tak: strona firmowa ivel.pl jest indeksowana w google jako www.ivel.pl i dodawana byla np. do katalogów stron jako bez www i nie wiem jak przekierować czy z www na bez www czy odwrotnie Druga sprawa to przekierowanie sklepu sklep.ivel.pl jest on indeksowany bez www i tak też jest dopisywany do katalogów, i pytanie czy tutaj przyda się przekierować z www na bez www. I trzecia przez pare mie
 9. Witam Wszystkich użytkowników. Forum znalazłem poprzez google.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy