ReTop

Forumowicze
 • Content Count

  703
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Good

About ReTop

Recent Profile Visitors

4,328 profile views
 1. Art. 212. Zniesławienie z dowodami też pasuje.
 2. Kolejny krok aby przedsiębiorcy czasem nie mieli za lekko. Nie wyobrażam sobie jechać np z Warszawy do Bogatyni i tak czasem kilka razy w miesiącu po to aby dostarczyć pracowników tylko po to by mogli okazać dowód osobisty. Niestety wiele branż przemysłowych wymaga dostarczenie dokumentów nawet na 2 tygodnie przed przystąpieniem do pracy na zakładach przemysłowych (niejednokrotnie państwowych).
 3. Dzień dobry, Zlecę pisanie postów na forach o tematyce: IT, pozycjonowanie, hosting, domeny itp. Są dwa warianty zlecenia: 1.Zlecenie polega na udzielaniu się w wielu tematach w merytoryczny i sensowny sposób bez jakiegokolwiek spamu i narzucania się. Osoba przyjmująca zlecenie otrzyma bądź założy swoje konto, które na czas zlecenia będzie wyłącznie do jej dyspozycji - Po zakończeniu współpracy konto zostanie przekazane do zlecającego. Oczywiście stopka i ustawienia konta będzie własnością zlecającego. 2.Zleceniobiorca udostępnia stopkę zamawiającemu dla treści uprzednio ustalonej Płacę 1 zł za każdy napisany post w rozliczeniu "raz na miesiąc" Preferowana umowa długoterminowa i rachunek lub fv. Możliwe inne formy rozliczenia. Kontakt biuro@retop.pl Miłosz Gądziak ReTop.pl Miłosz Gadziak Masanów ul. Młynik 3 63-405 Sieroszewice NIP 6222559403
 4. Ciekawy jestem tego projektu. Czy masz gdzieś założony temat na forum?
 5. Pierwsza wersja serwisu została stworzona zbyt pochopnie bez odpowiedniego zaplecza technicznego i finansowego. W chwili obecnej dzięki zupełnie odrębnej działalności, która prowadzę mogę sobie pozwolić na stwierdzenie że mam wszystko co potrzebne żeby nadrobić te 5 lat w dość krótkim czasie. Odpowiadając na twoje pytanie MaxPan - Niestety tak.
 6. Dopłacamy. Gdy już serwis będzie dopracowany w 100% zaczniemy wdrażać funkcjonalność, której jeszcze nie ma na rynku w zestawieniu z serwisem domenowym i tu właśnie skupimy sie na dochodowości serwisu. Cena .pl pozostanie bez zmian.
 7. To prawda, że serwis gnum.pl ma wiele negatywnych opinie za co serdecznie przepraszam. Wraz z wprowadzeniem nowego serwisu zadbaliśmy o odpowiednie wsparcie techniczne, które z pewnością wyeliminuje wszelkie wpadki i problemy. Wiem, że ciężko będzie odbudować zaufanie naszych klientów, ale zrobimy wszystko aby tego dokonać.
 8. ReTop

  Gdzie i za ile odnowić domeny *.pl

  http://www.blog.gdaq.pl/2015/12/najtansze-domeny-internetowe-pl/
 9. Projekt nie jest rozwijany. Sprzedaż na dniach również zostanie całkowicie zamknięta. Gwarantuje jedynie dożywotnią prace serwera licencyjnego.
 10. Witam, Czy problem na pewno nie został rozwiązany?
 11. Proszę o podanie loginu z serwisu oraz email, z którego została wysłana do nas wiadomość a natychmiast to zweryfikujemy.
 12. Witam, Problem z połączeniem z NASK (w kodzie serwisu nie wprowadzaliśmy zmian). Czekamy za odpowiedzią od nich. p.s Pozostałe funkcje działają prawidłowo.
 13. ReTop

  [kupie] 50 k gotlinka

  Witam, Kupie 50k gotlinka od razu. info na biuro@retop.pl lub PW Pozdrawiam Miłosz Gądziak NIP 6222559403 ReTop Internet Solutions
 14. W sumie ja też poproszę o korektę https://gnum.pl/cennik-domen