Jump to content

ezomaniak

Forumowicze
 • Content Count

  151
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

1,718 profile views
 1. Jak wyciagnąć z donlinkage loginy i hasła do zarejestrowanych katalogów, wordpresów ? Czy donlinkage może usunąć wpis w danym wordpresie ?
 2. Dla pewności postawiłem świeżutką bazę danych i sprubowałem zaimportować, wyeksportowane dane, niestety ciągle to samo
 3. Witam Chcę przenieść wordpresa na inny serwer, eksportowałem bazę danych i chcę zaimportować w nowej, przy próbie uzupełniania tabel wyświetla mi błąd #1062 - Powtórzone wystąpienie '1' dla klucza 'PRIMARY' tak się dzieje przy próbie uzupełniania każdej z tabel, dla przykładu wrzucam zrzut jednej z tabel gdzie wcale klucz PRIMARY się nie powtarza, gdzie zatem może być problem ? Proszę o pomoc -- Struktura tabeli dla tabeli `wp_terms` -- CREATE TABLE IF NOT EXISTS `wp_terms` ( `term_id` bigint(20) unsigned NOT NULL AUTO_INCREMENT, `name` varchar(200) NOT NULL DEFAULT '', `slug` var
 4. Mniej więcej tak, jak to się zwie ?
 5. Witam Czy istnieje jakaś wtyczka, która umożliwiła by linkowanie z treści artykułów do innych artykułów np. z danej kategorii ? Coś co działało by w miarę automatycznie, lub było zarządzane z poziomu CMS'a bez konieczności ręcznego zaznaczania tekstu i wpisywania konkretnego adresu.
 6. Dlatego w sumie bez sensu jest spotkanie w tygodniu, najlepiej byłoby w piątek.
 7. będą osoby powiązane z jedną firmą tylko?
 8. Również mam błąd przy dodawaniu do jednej grupy (na innych nie patrzyłem jeszcze), w sumie dodaje ale w statystykach zlicza jako nie dodane pokazując błędy. Coś jest nie tak.
 9. A może autorowi dodawarki nie powinno się nudzić aktualizowanie jej?
 10. W jakim formacie dodać własną listę pksi do programu ? Jest to: http://adresed.pl___hasło a gdzie miejsce na login ? rozumiem że ta kreska to muszą być 3 spacje ?
 11. Czy da się jednym kliknięciem dodać wszystkie bazy do harmonogramu czy każdą trzeba osobno klikać ?
 12. A ja mam taki problem z proxy. GSA znajduje mi 1000 działających proxy (chinskich), sprawdzam je w SB i prawie żadne nie działa, i teraz nie wiem w co wierzyć. Wiem że SB jest kiepskie do proxy, ale żeby aż tak się myliło ?
 13. jak wymusić w programie aby dodał tylko do listy katalogów którą ma zapisana a nie harvesterował nic nowego w danym projekcie? i jak ręcznie uruchomić weryfikacje na mailu ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy