rebuk

Forumowicze
 • Content Count

  200
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. rebuk

  [startup] SEOKatalog

  youtube > http://www.seokatalogi.pl/blog/faq-jak-dodac-filmik-youtube-do-podstrony-szczegolow-wpisu/ zdjęcia to chyba wystarczy włączyć BBCode w panelu
 2. rebuk

  [startup] SEOKatalog

  Ciekawostka: rzadko ale jednak, zdarza mi się, że do moderacji trafiają opisy krótsze niż ustawione minimum. Dzisiaj padł rekord i zgłoszony został opis który miał 17 znaków Czy komuś zdarzyło się coś podobnego, zastanawiam się co może być przyczyną że walidacja potrafi nawalić...
 3. rebuk

  [startup] SEOKatalog

  Kliknij w edycję grupy i masz tam pole Pozycja
 4. Witajcie, zastanawiam się jak można zrobić automatyczną zmianę rekordu w bazie po przekroczeniu zadanej daty. Czyli chodzi mi o coś co można spotkać np. na stronach z ogłoszeniami - mam w tabeli m.in. kolumny status i data_zakonczenia i chciałbym żeby po 'przeterminowaniu' danego ogłoszenia zmienił się jego status (np. z aktywne na zakończone). Myślałem o Cronie lub Event Scheduler, ale nie wiem czy częste uruchamianie (może nawet co sekundę) to dobre rozwiązanie gdy np. najbliższe ogłoszenie kończy się za tydzień... Czy są jakieś lepsze sposoby?
 5. rebuk

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  dobrze wiedzieć, bo już sam chciałem się łapać za css
 6. rebuk

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  u mnie to samo, ciągle rośnie ilość katalogów do detekcji. (też jupe)
 7. rebuk

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  u mnie logowanie trwa 30 sek. Niby Oka mówił, że " Prawdopodobnie serwer z Donlinkage ma bana na połączenia z pierwszym serwerem licencji i musi łączyć się z drugim (a to trwa).", ale zgrało się to co do minuty z aktualizacją do v5.
 8. rebuk

  Kontakt do admin grupa intend

  porażka... @tur77ek, w SEOKatalogu możesz się zarejestrować podając ten sam email co przy dodawaniu, wtedy będziesz mógł edytować wpisy.
 9. rebuk

  Shoutbox

  albo wzrok już mi się posunął albo wcześniej pojawiał się tylko jeden "x" do zwijania, dzięki
 10. rebuk

  Shoutbox

  a gdzie można je wyłączyć?
 11. rebuk

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  przy edycji projektu nie zapisuje opisu i tytułu dla QlWeb'a a to zmiana serwera przy V5 nastąpiła? bo chwilę przed aktualizacją wszystko śmigało.
 12. rebuk

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  pomogło ... na wszystko z wyjątkiem logowania, które dalej się dłuży
 13. rebuk

  DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania

  czy komuś jeszcze po aktualizacji DLA bardzo zwolnił? Wywołanie dowolnej akcji (logowanie, przechodzenie między zakładkami itd) trwa z 15-20 sek.
 14. rebuk

  Zmiana Skórki I Zarobków

  wygląd, kolorystyka, układ reklam i wiele innych czynników ma znaczenie. Taki mój przykład z ostatniego czasu: mam dwie małe stronki o tej samem tematyce ale różnych skórkach, jedna ma 200uu dziennie druga ok. 60uu. Ta z mniejszym ruchem potrafiła zarabiać więcej (teraz, po testowaniu i zmianach już jest inaczej) Także testu różne rozwiązania, zmieniłeś wygląd, to teraz dobierz najlepsze rozwiązania dla reklamy.
 15. rebuk

  [startup] SEOKatalog

  Mam pytanie o system wyjątków cache, nie rozumiem jak to ugryźć. mam jakiś kod <?php costacostam ?>, co mam wstawić do pola 'obiekt 1' a co do kodu strony?