Jump to content

master

Forumowicze
 • Content Count

  722
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by master

 1. Zgadzam się. Jednak profil linków to coś innego Ale jak widzę to już o to zadbałeś 👍
 2. Jeżeli IP zaplecza nie są w UK, to w takim razie dobrze byłoby gdyby linkowane były ze stron z taką lokalizacją. Wydaje mi się, że zaplecze z lokalizacją we francji/polsce, dodatkowo z linkami z poza UK może mieć mniejszy wpływ na docelową stronę i jej pozycje na rynku UK. Ale 100% pewności nie mam. Pozdrawiam
 3. Myślę, że pomysł dobry, chociaż kiedyś słyszałem że G rozpoznaje zmianę właściciela domeny, ale nie wiem jak się to teraz przekłada na ewentualną moc linków z takich domen (może ktoś może się podzielić jakimś doświadczeniem). Znaczenie będzie miało też rozszerzenie domen (co.uk) i lokalizacja serwera.
 4. Polecam wszystkim współpracę z tym użytkownikiem. Artykuły są wysokiej jakości i zgodne z przyjętymi wytycznymi. Dodatkowo osoba bardzo uczciwa, o czym miałem przyjemność przekonać się na własnej skórze. Polecam!

 5. Poproszę o założenie konta - scarface[a]autograf.pl
 6. Jeżeli ktoś dysponuje dobrą bazą synonimów, chętnie odkupię. Ewentualne oferty proszę kierować na priv lub metseba[at]gmail.com
 7. mol Czy możesz napisać gdzie ewentualnie można szukać tego pliku? Mam taki sam problem na jednej z domen. Z góry dzięki za info.
 8. Generalnie nie polecam linkowania site wide.
 9. master

  Publiker

  Nie wiem czy ta sugestia już padła (przepraszam, ale nie miałem mocy żeby czytać 100 stron wątku), w oknie dodawania treści tekstu dodał bym jeszcze możliwość oddzielania zajawki od reszty tekstu (przycisk MORE) oraz możliwość dodawania grafiki. W wielu moderowanych preclach są to elementy decydujące o akceptacji/odrzuceniu wpisu.
 10. master

  Publiker

  Może podeślesz link..?
 11. master

  Publiker

  Wydaje mi się również, że jest to dość znaczny problem.
 12. Ja dodałem tam artykuły przed weekendem i nadal wiszą...
 13. master

  Publiker

  To nie wina Publikera.
 14. master

  Publiker

  Oczywiście zgadzam się z powyższym. Niestety to co mnie troszkę zawodzi w Publikerze to fakt, że zdecydowana większość katalogów/precli jest bardzo niskiej wartości.
 15. master

  Publiker

  Ciekawe ilu z posiadaczy publikera wpisuje tam docelowe strony pozycjonowane...
 16. master

  Publiker

  Ale za to zobacz ile dobrego uczyniłbyś dla innych...
 17. master

  Publiker

  Obejrzyj sobie filmiki instruktażowe na stronie publikera. To da Ci chyba najlepsze rozeznanie na początek.
 18. Ruscy w tle... śmierdzi zamachem...
 19. master

  Autostrady Google

  To u nas trzeba by było latać...
 20. Również zauważyłem to już jakiś czas temu. Jedyne co mnie nieco mierzi w tej kwestii to fakt, że czasem chyba efektywniejszy byłby description oryginalny danej strony/podstrony aniżeli to co serwuje G.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy