Jump to content

master

Forumowicze
 • Content Count

  719
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by master

 1. Polecam wszystkim współpracę z tym użytkownikiem. Artykuły są wysokiej jakości i zgodne z przyjętymi wytycznymi. Dodatkowo osoba bardzo uczciwa, o czym miałem przyjemność przekonać się na własnej skórze. Polecam!

 2. Poproszę o założenie konta - scarface[a]autograf.pl
 3. Jeżeli ktoś dysponuje dobrą bazą synonimów, chętnie odkupię. Ewentualne oferty proszę kierować na priv lub metseba[at]gmail.com
 4. mol Czy możesz napisać gdzie ewentualnie można szukać tego pliku? Mam taki sam problem na jednej z domen. Z góry dzięki za info.
 5. Generalnie nie polecam linkowania site wide.
 6. master

  Publiker

  Nie wiem czy ta sugestia już padła (przepraszam, ale nie miałem mocy żeby czytać 100 stron wątku), w oknie dodawania treści tekstu dodał bym jeszcze możliwość oddzielania zajawki od reszty tekstu (przycisk MORE) oraz możliwość dodawania grafiki. W wielu moderowanych preclach są to elementy decydujące o akceptacji/odrzuceniu wpisu.
 7. master

  Publiker

  Może podeślesz link..?
 8. master

  Publiker

  Wydaje mi się również, że jest to dość znaczny problem.
 9. Ja dodałem tam artykuły przed weekendem i nadal wiszą...
 10. master

  Publiker

  To nie wina Publikera.
 11. master

  Publiker

  Oczywiście zgadzam się z powyższym. Niestety to co mnie troszkę zawodzi w Publikerze to fakt, że zdecydowana większość katalogów/precli jest bardzo niskiej wartości.
 12. master

  Publiker

  Ciekawe ilu z posiadaczy publikera wpisuje tam docelowe strony pozycjonowane...
 13. master

  Publiker

  Ale za to zobacz ile dobrego uczyniłbyś dla innych...
 14. master

  Publiker

  Obejrzyj sobie filmiki instruktażowe na stronie publikera. To da Ci chyba najlepsze rozeznanie na początek.
 15. Ruscy w tle... śmierdzi zamachem...
 16. master

  Autostrady Google

  To u nas trzeba by było latać...
 17. Również zauważyłem to już jakiś czas temu. Jedyne co mnie nieco mierzi w tej kwestii to fakt, że czasem chyba efektywniejszy byłby description oryginalny danej strony/podstrony aniżeli to co serwuje G.
 18. Mam dość podobny problem więc postanowiłem zadać pytanie w tym topicu. A więc tak: Mam plik main.tpl, w którym chcę wstawić paginację stron. I teraz W pliku main.tpl includuje: {include_php file='pagination.php'} Natomiast w pliku php, mam taki kod: echo '<p align="center"><a href="strona-'.$zmienna1.'-'.$zmienna1.'.html">poprzednia</a> | Strona '.$zmienna2.' | <a href="strona-'.$zmienna3.'-'.$zmienna3.'.html">następna</a></p>'; Chodzi o to żeby na stronie wyświetlało się np.: <a href="http://www.mojadomena.pl/strona-1-1.html>poprzednia</a> | Strona 2 | <a href="http://www.mojadomena.pl/strona-3-3.html>następna</a> Problem polega na tym, że w miejscu gdzie powinny pobierać się numerki stron (w linku) jest pusto, tak jakby zmienne były puste. Jeżeli natomiast, bezpośrednio w pliku main.tpl wkleję kod: <a href="strona-{$zmienna1}-{$zmienna1}.html"> Link buduje się prawidłowo. Moje pytanie zatem: Czy w pliku pagination.php powinienem w jakiś sposób, jeszcze raz zdefiniować wartości zmiennych ?
 19. Przy normalnej, poprawnie zbudowanej stronie "/" na końcu nie ma żadnego znaczenia. Po co więcej się spierać
 20. zamulek poczekaj trochę i linkuj stronę pozycjonowaną. Sytuacja na pewno się zmieni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy