Jump to content

Anonim44

Forumowicze
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Anonim44

 1. Co do płynności animacji, podejrzewam, że ilość klatek na sekundę jest za duża.
 2. Kto nie miał zamiaru iść np. na Ironmana do kina i tak nie pójdzie. A jak obejrzy pierwszą część i mu podpasuje to na dwójkę może już wybierze. Przy okazji opinie wyda, będą statystyki oglądalności, więc i wytwórnie wiedzieć będą jak ściągnąć widza na przyszłość. To szczersze badania niż jakaś tam ankieta.
 3. Możesz mieć spokojnie dwa h1 na stronce, jako że wyznaczają one jednak hierarchie w treści dobrze byś przeznaczył je na frazy najistotniejsze dla Ciebie, a te mniej ważne opisał kolejnymi.
 4. To nie kwestia starości czy młodości, tylko regularnego wstawania o tej porze. Choć da się wstawać zaprogramowując to sobie, np. wmawiając to sobie przed snem. Każdemu pewnie zdarzyło się wstać na minute przed budzikiem.
 5. O telefonach komórkowych z funkcją budzika.
 6. Wstawanie bez budzika robi się normą. Dzień dobry.
 7. Zgadza się - jest ryzyko. Pierwszą stronkę miałem na darmówce i mam do tej pory. Kolejna odpadła. Może to dobry początek, ale nie ma to jak swoje.
 8. Na początek: - przekierowanie 301 z www - treść h1 i może h2 z użyciem pożądanych fraz
 9. Anonim44

  Fajne seriale

  Lada moment nowa seria "Gry o..." wejdzie na ekrany.
 10. Przydałaby się jakaś grafika zbieżna z tematyką.
 11. Białe kwadraty w górnych rogach? Fajnie, że wykorzystałeś gazetę jako tło do menu, ale niestety nagłówki stały się mniej czytelne. Nie lepiej by właśnie te nagłówki były jednocześnie nagłówkami z gazety w tle, bym nie czytał o "kolejnej porażce". Dobrze by ta stylistyka rozciągnęła się na całą stronę.
 12. Prowadząc zdublowany post nie otrzymasz nowych odpowiedzi tylko powielone z pierwszego. Ci co zaangażowali się w temat odpuszczą, skoro ciągniesz wątek gdzie indziej.
 13. Miałem kiedyś stronę, której nigdy nie dopracowałem. Miałem wobec niej plany i delikatnie ją promowałem W szczytowym momencie utrzymywała top10 przez kilka miesięcy.
 14. Anonim44

  Fajne seriale

  Pierwsza seria była niezła, ale druga to dopiero bamba - "House of Cards".
 15. Obudziły mnie gołębie, żeby dało się je zaprogramować na stałą godzinę. Hej.
 16. Proponuje jakiś edytor, np. pajączek. Masz ciągły podgląd tego co robisz.
 17. Kiedyś był taki programik - chyba bluzgator. Budował całe składanki, a niektóre ciągi były tak zaskakujące, ze nie dało się poważnie tego odczytać.
 18. Trzeba będzie przesłuchać, bo nie znam. Janerke poleciłbym w tym kawałku. Uśmiałem się jak wysłuchałem w tekst. http://www.youtube.com/watch?v=nrTmisbjvr8
 19. @mcmagik "Words don't come easy" kawałek, który przenosi mnie w cudowne lata szpulowych magnetofonów, ich specyficznego szmeru nieco zużytej taśmy, niekiedy metalicznego podźwięku mono. Nie jestem pewien czy tego nie było już w poście, ale warto przypomnieć, bo równie nieśmiertelne.
 20. Trafne stwierdzenie, bo przecież kto posiada własną stronę w sieci, będzie chciał ją wypromować i to jest naturalne, że umieszcza ją w katalogach. Katalogi w swej pierwszej idei posiadały wartość informacyjną, klasyfikującą, itd. Coraz mniej jest takich katalogów, które odwiedza się dla odnalezienia stron z konkretnej dziedziny, a jakby nie patrzeć G tez jest pewnego rodzaju katalogiem. W temacie chciałbym jedynie dodać, że nie każdy katalog będzie służył każdemu tak samo (zarówno z "winy" katalogu jak i posiadacza strony).
 21. Trudno coś poradzić, bo nie wiadomo co przez tydzień się nauczyłeś. Kurs powinien Ci pomóc - w końcu to podstawy. Jak wolisz inaczej to ściągnij sobie stronkę z podobnie osadzonym guzikiem i pobaw się kodem, aż znajdziesz odpowiedni wiersz .
 22. Zróżnicuj opis podstrony i głównej strony stosownie do założeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy