Jump to content

Anonim44

Forumowicze
 • Content Count

  244
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

36 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.anonim44.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Co do płynności animacji, podejrzewam, że ilość klatek na sekundę jest za duża.
 2. Kto nie miał zamiaru iść np. na Ironmana do kina i tak nie pójdzie. A jak obejrzy pierwszą część i mu podpasuje to na dwójkę może już wybierze. Przy okazji opinie wyda, będą statystyki oglądalności, więc i wytwórnie wiedzieć będą jak ściągnąć widza na przyszłość. To szczersze badania niż jakaś tam ankieta.
 3. Możesz mieć spokojnie dwa h1 na stronce, jako że wyznaczają one jednak hierarchie w treści dobrze byś przeznaczył je na frazy najistotniejsze dla Ciebie, a te mniej ważne opisał kolejnymi.
 4. To nie kwestia starości czy młodości, tylko regularnego wstawania o tej porze. Choć da się wstawać zaprogramowując to sobie, np. wmawiając to sobie przed snem. Każdemu pewnie zdarzyło się wstać na minute przed budzikiem.
 5. O telefonach komórkowych z funkcją budzika.
 6. Wstawanie bez budzika robi się normą. Dzień dobry.
 7. Zgadza się - jest ryzyko. Pierwszą stronkę miałem na darmówce i mam do tej pory. Kolejna odpadła. Może to dobry początek, ale nie ma to jak swoje.
 8. Na początek: - przekierowanie 301 z www - treść h1 i może h2 z użyciem pożądanych fraz
 9. Lada moment nowa seria "Gry o..." wejdzie na ekrany.
 10. Przydałaby się jakaś grafika zbieżna z tematyką.
 11. Białe kwadraty w górnych rogach? Fajnie, że wykorzystałeś gazetę jako tło do menu, ale niestety nagłówki stały się mniej czytelne. Nie lepiej by właśnie te nagłówki były jednocześnie nagłówkami z gazety w tle, bym nie czytał o "kolejnej porażce". Dobrze by ta stylistyka rozciągnęła się na całą stronę.
 12. Prowadząc zdublowany post nie otrzymasz nowych odpowiedzi tylko powielone z pierwszego. Ci co zaangażowali się w temat odpuszczą, skoro ciągniesz wątek gdzie indziej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy