Jump to content

wczechowicz

Forumowicze
 • Content Count

  216
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About wczechowicz

 • Birthday 09/26/1986

Contact Methods

 • AIM
  5425239
 • Website URL
  http://wczechowicz.fm.interia.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  malawa śródziemnomorska
 1. wczechowicz

  Etyka

  Tak, troche tu pojechalem, poszedlem krotko mowiac na latwizne z Adderkiem (:, brak czasu. Dobrze że chociaż jeden jest szczery .... i chwała mu za to !
 2. Na swoje usprawiedliwienie ? Jaja sobie robisz ? w swoim presell page mogę sobie robić co mi się żywnie podoba - to było tyle w kwestii pomówień
 3. Pacjent, jeszcze raz Ci powtarzam, wszystkie opublikowane i nieopublikowane artykuły posiadam, z resztą widać po Twoim poziomie, że chcesz udowodnić każdemu kto będzie występował z pretensjami o znikające linki, że jest spamerem - no i dobrze, niech czytelnicy sami osądzą. W każdym razie działasz człowieku nie tylko na swoją szkodę, ale także firmy którą za sprawą właśnie takich praktyk pozycjonujesz - o wizerunku firmy nie będę Ci wspominał, bo widzę że to temat dla Ciebie zbyt jeszcze odległy. Pacjent ? myślę że z Panem coś jest nie tak .... obrażanie na forum może skoczyć sie dla Pana w sądzie i nie są to pogróżki
 4. wczechowicz

  Etyka

  Po pierwsze nie było dodawane adderem, drugie - jeśli robisz taki numer zaznaczasz to w regulaminie! Po trzecie, jeśli piszesz że nie unkalny tekst się znalazł, to trzeba było go usunąć, a tak się zaczynasz tłumaczyć jak dziecko w piaskownicy zwalając na kogoś winę, bo jeżeli twierdzisz że teksty są duplikatami, to oznacza że sam prowadzisz śmieciarki a nie precle Nie kradnę bo są moje ! wpisując się do MOJEGO presell page licz sie z tym że mogę go usunąć lub zmienić ! Nie pasuje ? co za problem ? nie wpisuj się, albo swój wpis usuń !!!!!!
 5. Gościu, ja ma wszystkie treści artykułów gdziekolwiek bym ich nie zamieszczał, a to z prostej przyczyny, moderator może go nie zatwierdzić, lub precel może zniknąć i wtedy kiedy zniknie z G, wrzuca się unikalną treść na inny - więc nie zachowuj się jak przedszkolak, postąpiłeś nieuczciwie a ponieważ to forum jest do promocji precli, jestem obowiązany przestrzec przed Twoimi praktykami innych - i tyle w temacie, chce ktoś u Ciebie pisać wypociny, niech wie czym to grozi. Gościu ... jak Mówisz.... zostajesz skasowany z wszystkich moich precli i mam taką osobistą prośbę.... nie wpisuj sie do nich... szczególnie jak się dodałeś przez http://www.dodawarka.info/ - to już świadczy o Twoim zaangażowaniu w dodawaniu unikalnych wpisów.
 6. No to ja widzę, że wszystkim którym linki pozmieniał teraz będzie zarzucał, że śmiecili, a jeszcze raz powtarzam jeśli to były duplikaty (a nie były), po co w takim razie je trzymasz, sam z presella śmietnik bezwartościowy robiąc? - oczywiście to pytanie retoryczne, bo winny najłatwiej się broni zwalając winę na innych. W każdym razie ja też nie polecam nikomu wpisywać się temu Panu w precle Czytałeś opis moich precli ? max 3 linki we wpisie !!! ile ich dałeś ? mam wkleić Twoje wypociny na tym forum ku przestrodze innym ? Może w końcu zrozumiesz o co chodzi !
 7. wczechowicz

  Etyka

  Usuwaj wszystkie bo jak nie to ja usunę !!! Walisz wszystko Adderem i na co liczysz ? ze jeszcze podlinkuję za Ciebie te szmatławe wpisy z addera ? Wiesz na czym polegała kiedyś magia precli ? że były unikalne a teraz ŚMIECISZ i jeszcze płaczesz że jest cos nie haloo
 8. Przyłączam się do apelu, aby tego Pana ignorować Własnie ! ignoruj moje precle - bo powielasz content w każdym z nich - wywalam WSZYSTKIE WPISY W NICH !!!
 9. Dlaczego nie etyczne ? Etyka polega na tym że ładujesz wpis z Addera do mojego precla a potem się plujesz że coś jest nie haloo ? 99 % z was tak robi i to nazywacie etyką ? Wszystkie precle stają się niczym innym jak śmietnikami - przychodzi na nie czas tak samo jak jak na katalogi. Zaśmiecacie wszystkie z możliwych precli a potem macie do kogoś macie pretensje że w swoim preclu coś pozmienia I kto tu jest nie etyczny ?
 10. Witam posiadam następujące precelki : http://www.darmowezaplecze.boo.pl/ presell page http://darmowe-zaplecze.livenet.pl/ Presell Page http://www.presellpage.boo.pl/ Presell Page http://www.presell-page.livenet.pl/ Presell Page http://precel.mebleplus.com.pl/ Presell Page http://www.presellpage.dla-psa.pl/ Presell Page http://www.hodowla.dla-psa.pl/ Presell Page http://technetium.mebleplus.com.pl/ Presell Page http://pozycjonowanie.mebleplus.com.pl/ Presell Page które chciałbym zabezpieczyć przed spamem typu: beznadziejny ADDER ! itp. możecie coś doradzić ? znacie jakieś dobre wordpressowe pluginki ? ps. czy Wam też zrobiło bonusa świątecznego z preclami ?
 11. http://www.presellpage.boo.pl/ Presell page http://darmowe-zaplecze.livenet.pl/ Presell Page http://www.presell-page.livenet.pl/ Presell Page
 12. Jesteś pewien że się nudzę ? mam ogromną ilość precli które nie są dostępne dla takich userów jak TY - ja sie nie nudzę - takie precle jak ten to tylko pożywka dla takich osób jak TY , które nie mają żadnego zaplecza.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy