Jump to content

kazunarii

Forumowicze
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kazunarii

 • Birthday 09/28/1993

Contact Methods

 • Website URL
  https://medpak.com.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Domena istnieje od 2015 maja, a sklep jest aktywny wraz z rich snippets od stycznia tego roku. Tylko, że z ceną chyba jednak jest coś nie tak w kodzie, ponieważ na przykład tutaj: "site:medpak.com.pl jod" się wyświetla, w kategoriach lub na blogach bierze pierwsza podaną cenę.
 2. To prawda jest na stronie, ale nie mam jej w wynikach. Choć kod się zgadza, a przynajmniej tak wskazuje na to narzędzie.
 3. Mam problem z ogarnięciem ceny w sklepie postawionym na preście. Niby w narzędziach do testowania danych struktrualnych wszystko jest w porządku, a mimo to nie wyświetla się ona wcale. W jaki sposób mogę to naprawić? Przykładowy produkt: https://medpak.com.pl/mydlo-marsylskie-lawendowe-72-kostka-300g
 4. Ostatnio zainteresowałem się bardziej analizą statystyk w google analytics. Mam zainstalowany moduł na sklepie, jak również podłączone konto Google Analytics, ale w tym drugim nie są zliczane wszystkie transakcje. Przykładowo danego dnia było 6 transakcji w sklepie, a w statystykach GA widzę jedynie 3. Przy czym trudno jest jednoznacznie stwierdzić w czym jest problem, bo 5 transakcji było opłaconych za pomocą systemu płatności tpay, a jedna za pomocą przelewu tradycyjnego. W jaki sposób mogę naprawić ten problem, co muszę zmienić w kodzie, aby nie było problemu ze zliczaniem transakcji,
 5. Jak najbardziej przypadek, bo w tytułach są oczywiście myślniki. Czyli jak dobrze rozumiem, to produkt zaindeksuje się raz, niezależnie od tego w ilu kategoriach się znajduje? Różnicą będą tylko breadcrumbsy?
 6. Mam na sklepie produkty, które są przydzielone do kilku kategorii. Dlatego też się zastanawiam, jak powinny wyglądać adres, aby nie powodować duplikacji treści. Aktualnie jest to adres_sklepu/nazwa_produktu.html Czy tak jest najlepiej, czy powinienem zmienić i dodać na przykład kategorie i subkategorie? Sklep jest oparty na platformie Prestashop.
 7. A czy wiesz może dlaczego tak jest, bo ciągle szukam rozwiązania tego problemu.
 8. Cześć, Postanowiłem założyć bloga o którym zawsze marzyłem i jest poświęcony mojej największej pasji, czyli grom wideo. Chciałbym się zapytać o wasze wrażenia dotyczące wyglądu bloga. Czy trzeba coś zmienić, poprawić, zmodyfikować? Nad czym jeszcze powinienem popracować. Za wszelkie uwagi będę bardzo wdzięczny. http://kazunarii.pl Pozdrawiam.
 9. Witam. Chciałbym prosić o wszelkie opinie na temat mojej strony z growymi memami. Co poprawić, co zmienić, co dodać, co usunąć i tak dalej. Gamemes.pl - Bo gry są zabawne! Pozdrawiam.
 10. Co do sortowania według gatunków też myślałem, ale gdzie można byłoby to włożyć? W panelu nawigacji nie wiem czy będzie, to dobrze wyglądać i najważniejsze czy będzie to po prostu wygodne w obsłudze. Może zrobić coś takiego poniżej "Podłącz się do nas"? Widget by się tam wdrożyło. Myślałem jeszcze o kalendarzu z datami koncertów oraz premierami nowych płyt, ale niestety nie znalazłem żadnego widgeta, który by schludnie wyglądał i był intuicyjny w obsłudze.
 11. Zależy z jaką szybkością zjeżdżasz na dól. Testowałem, to wiele raz i prawie zawsze mi się udawało po prostu nie wolno się zatrzymywać ani na sekundę nad tymi rozwijanymi elementami i wtedy nie ma problemu.
 12. Dawno tutaj nic nie pisałem, a trochę się pozmieniało na stronie. Przede wszystkim nowy szablon, który jak mi się wydaje jest bardziej przejrzysty niż poprzedni. Mam również do Was pytanie. Czy może macie jakiś pomysł, co jeszcze dodać do strony? Wydaje mi się, aż nadto minimalistyczne. Co sądzicie?
 13. Zmieniłem nazwę oraz domenę. Teraz bardziej się kojarzy z muzyką. Pytanie jeszcze do was, macie może jakiś pomysł, co dodać w panelu po prawej, aby nie był taki pusty? http://jamsphrase.pl/
 14. Co masz na myśli mówiąc "bardziej profesjonalne"?
 15. Spędziłem dziś praktycznie cały dzień w arkuszach styli oraz w php. Co się zmieniło na stronie? - inny kolor odnośników, - jaśniejszy kolor górnej belki, - większe czcionki, - przebudowana stopka, - ogólnie szare kolory są teraz jaśniejsze i przyjemniejsze dla oka Plany: - zmiana koloru loga, - dodanie szukajki w stopce, - uzupełnienie prawego panelu (jeszcze nie mam pojęcia, co tam wrzucę) Dziękuje serdecznie za naprawdę profesjonalną pomoc, która jak widać (przynajmniej ja tak uważam) zaprocentowała i teraz serwis wygląda jeszcze lepiej niż wcześniej. Oczywiście nadal możecie pisać
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy