kamil18

Forumowicze
 • Zawartość

  44
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://refluksleczenie.blox.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Witam chciałbym poprosić Was o wypełnienie ankiety na temat społecznej odpowiedzialności biznesu w firmie DHL Polska. Uzyskane wyniki posłużą mi do napisania części badawczej mojej pracy mgr. Dziękuje za poświęcony czas i pozdrawiam http://www.ankietka.pl/ankieta/216845/spoleczna-odpowiedzialnosc-biznesu-w-firmie-dhl-polska.html
 2. kamil18

  GSA Captcha Breaker

  Przepraszam zapomniałem dopisać o co chodzi napiszę jeszcze raz : Cześć,uzywam captchabreaker jako 1 st serwis w xneolinks .Mam tam w ustawieniach captchabreaker ustawione dane do 2 captcha.com zeby rozwiazywał captche. Czy da się jakoś zrobić żeby te captche dobrze rozwiazane przez 2captcha.com były zapisywane przez captchabreaker aby potem mógł z nich skorzystać ? Czy da się uczyć captchabreakera rozwiazywania captchy ? Oto moje ustawienia http://s2.postimg.org/4nccz1vcp/Nowy_obraz_mapy_bitowej_3.png
 3. kamil18

  Jak zacząć w pozycjonowaniu?

  skoro są to dane istniejących firm to może bierze własnie kogoś dane by to wygladało naturalniej . Są też chyba takie mapki gdzie możesz dodać swoją lokalizacje .Poczytaj dokładnie forum,wiem że jest tego dużo ale wiedzą tutaj Ci się bardzo przyda.Do tego ciągłe testy,nikt nie da Ci recepty na topy bo po co ma sobie robić konkurencje.
 4. kamil18

  Jak zacząć w pozycjonowaniu?

  nie jestem specjalista ale postaram się pomóc. Jeśli chodzi o zaplecze to moim zdaniem jeśli chcesz nim pozycjonować wiele stron to może być ono ogólnotematyczne,ważne żeby było dobrze podlinkowane. zaplecza tematyczne jest o tyle fajniejsze że z tych stron zapleczowych powiązanych tematycznie można by czerpać dodatkowych ruch dla strony docelowej . Wydaje mi się że tematyczność linków w zdobywaniu pozycji w google nie ma obecnie dużego znaczenia. Ale oczywiście jeśli jesteś w stanie to rób zaplecza tematyczne ale może być też jednotematyczne . Co do miejsc budowania zaplecza to tak jak z pozyskiwaniem linków trzeba dywersyfikować. Cześć może być na darnowych platformach (sprawdz które się dobrze indeksują ),niech bedą takie z linkami do fallow no fallow. Zrób też podobną ilość blogów np na wordpresie na własnej domenie,każdy blog zrób troszkę inny,dodaj strony o mnie,zakładke kontakt itp . Takie jest moje zdanie,może ma ktoś inne także z chęcią go wysłucham
 5. kamil18

  BulkAddUrl.com - indexacja w Google

  No nie wiem czy tak dobrze 1k linkow to wychodzi 15 usd opłaty wiec trochę za drogo jak dla mnie.
 6. kamil18

  Budowanie zaplecza

  czyli to bez znaczenia ? ewentualnie mógłbym skorzystać z cloudflare DNS
 7. kamil18

  Budowanie zaplecza

  a czy posiadając np 10 stron zapleczowych warto inwestować w tego typu hostingi żeby każdy z nich był na innym ip?
 8. kamil18

  Budowanie zaplecza

  jaki hosting polecacie pod zaplecze? Chciałbym na nim postawić kilkakaście stronek wiec zależy mi aby miał sporo IP .Co myślicie o takiej ofercie ? http://neteasy.pl/pakiety_seo.html ? Da się coś podobnego taniej kupić ?
 9. Wątpie żeby o to chodziło. Co do kolegi możesz poszukać tematycznych forum do Twojej niszy,porobić tam konta i poudzielać się tam trochę na temat i dodać w profilu linka do Twojej strony . Możesz też porobić trochę blogów na darmowych platormach wrzucić na nie trochę ciekawych tekstów i w jednym z tych postów wstawić linka z anchorem,który pozycjonujesz. Pamietaj o unikalnej treści swoich wpisów/artykułów To bym na początek proponował .
 10. kamil18

  Budowanie własnej sieci blogów

  Zenbloga niestety nie mam . Z softów posiadam jedynie GSA,k2 submitter fsc networker. W takim razie spróbuje obie opcje wykonać i zobacze co to przyniesie.
 11. kamil18

  Budowanie własnej sieci blogów

  myślałem głównie o wordpress. com tumbr blox głównie , blogi po 5-15 postów na początku bym linków nie umieszczał a potem 1 link (różne anchory,czasem goły url) na post Zastanawiam się tylko czy zrobic takich blogów 50 uzupełnić wszystko ładnie teksty własne lub kupywane czy jednak uzyć jakiegoś softu który stworzy mi unikalny tekst którym zapełnie założmy 500-1000 takich blogów do tego pozmieniałbym szablony na stronie dostosował je tak aby każdy trochę inaczej wygladal
 12. kamil18

  Budowanie własnej sieci blogów

  Masz cześciowo racje z tym co napisałeś. Mam dużo stron o różnych tematykach Chciałem zbudować własne zaplecze nie wiem czy w tym przypadku iść na jakosc i zbudować 50 blogów,które będą jak najbardziej zbliżone do realnych i pisać/kupowac tam teksty. Czy 1000-2000 blogów z syminizowanym tekstem albo za pomocą jakiegoś softu. Jakieś propozycje ? Czy jeśli piszę treści sam ale są tam pewne błędy gramatyczne/składniowe to ma to negatywny wpływ na seo ? Tworząc zaplecze na darmowych platformach według mnie jest mniejsze ryzyko wyłapania (oddzielny mail,inne ip itp ) cześć też blogów mogło by być na własnych domenach. Stopniowo mógłbym przechodzić na własne domeny. Zaplecze miało by służyć do różnych stron o różnej tematyce . Widziałem Link już zmieniłem mam nadzieje że teraz już się nadaje.
 13. kamil18

  Budowanie własnej sieci blogów

  Drodzy koledzy dobrze wiem że zrobienie samych blogów nic nie daje . I wiem że będę musiał te blogi podlinkować a zamierzam to zrobić albo automatami które posiadam (np gsa,fsc networker) a możliwe także że innymi blogami w celu dywersyfikacji . Nie chce promować chwilówke frazy byłby dosyć łatwe lub o średniej konkurencji . Blogi które bym tworzył miały by treść unikalną,pisałbym pewnie początkowo sam o rzeczach na których się znam .Wypełnione byłyby zakładki abount me ,dane kontaktowe itp . Nie rozumiem czemu każdy tutaj zakłada że on jest najmądrzejszy a ten kto zakłada temat jest głupi i nic nie wie. Poprosiłem Was o radę bo może ktoś z Was próbował zaplecza na darmowych platformach i zdało/nie zdało to rezultatu. Wtedy bym zainwestował w domeny ale na ten moment wolałbym zbyt wiele nie inwestować do czasu uzyskania pierwszych efektów .