Jump to content

pozycjo

Forumowicze
 • Content Count

  337
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by pozycjo

 1. Fr, it, es, nl, de,se, fi, en. Branże: odchudzanie, sterydy, potencja...
 2. Nie wszyscy rozumieją, że content w tym przypadku nie ma tu najmniejszego znaczenia.
 3. Taa, potwierdzam. 8 krajów. 5 branży. Czystki jakich nie było od dawna.
 4. Cóż niestety ja też potwierdzam fakt mojego niezadowolenia;) Jak dysk padł to "backup" mialem w 50% czyli jedno wielkie g. Na szczescie to byl ostatni raz.
 5. Nie. Umowa powinna zabezpieczać każdą ze stron. No chyba tylko taki przypadek, że przez "zniszczenie" domeny uważasz usunięcie plików z serwera, albo wysyłanie z maila w domenie spamu, bo chyba "zniszczeniem" domeny nie nazywasz tego, że nie wyświetla się ona w jakiejś prywatnej wyszukiwarce? Idealnie ujęte. Wszyscy zapominają, że wyszukiwarka jest "korpo" i jak im się zachce to wyłączą ją sobie na 3 dni od tak bo będą mieli kaprys.
 6. Cóż na większości rynków choćbyś się zesrał to nie dojedziesz dalej niż top 20.
 7. Naturalne byłoby gdybym to ja wstawił link, pochwalił go za metody zdobywania linków, budowania niesamowitego ruchu z wyszukiwarki i ogólnie że blog jest och i ach :-)
 8. Możesz z łaski swojej przestać linkować w co drugim poście do swojego bloga ? Dla mnie możesz i robić optymalizacje google.com ale na litość boską przestań się reklamować non stop.
 9. Z tej infografiki wychodzi że liczba domen w adwords spadła o 20k o_O ? Na moje to chyba + 20k powinno być.
 10. Się go zapytaj nie o zainteresowanie, ale o to czy odróżnia SEO od napierdalanki linkami O to się nie martw. Daj kontakt na pw to przekażę.
 11. No popatrz znaczy się tabletek nie podrabiają ? No i zero wyników na piguły ? Kurcze to co robi strona DOZu która siedzi w topach dla większości fraz ? Znaczy ich zamrozili w topach ? 100K na serwis 20K/mies przez rok na promocje i piguły siedzą w topach. Bez urazy ale jak widzę, że ktoś chce wygrać Le Mans'a złomowanym maluchem i ma pretensje, że nie może nawet wystartować to .... Zapytam klienta czy jest zainteresowany Twoją ofertą. Co do reszty nie będę ciągnął wątku ale da się wygrać złomowanym maluchem po tuningu.
 12. Jak już o nie "charakter" a jakość zaś co do kanciarzy sprzedających podróby (czegokolwiek) to chyba samo przez się rozumie, dlaczego są "tępieni" ? Jakoś nie ma tu nic do rzeczy. Chodzi strikte o charakter strony sprzedażowy/pośredniczący jest tępiony. Ja nie mowie o podrobach a medykamentach. Spróbuj robić jeszcze raz a zobaczysz jak wesoło jest obecnie a później pisz o niezamrożonych wynikach.
 13. Sam sobie może udowodnić analizując słynną frazę "zakłady online" przeanalizuju jakość BL top 10 i poproś "zamrożonych" kolegów aby Ci podali adresy tych "zamrożonych stron" - ja tak zrobiłem i na szybko pokazałem wyniki tutaj http://seoinfo.edu.pl/dziadek-mroz-i-zamrozone-wyniki/ Widać, że nigdy nie robiłeś PP. Nie linki są problemem a charakter strony.
 14. I to mnie właśnie cieszy Jakoś Cię nie widzę na afiliacji na topowych rynkach.
 15. Jak chcesz mogę podejść do niego i poprosić o numer Powinienem być w Gnieźnie jutro/pojutrze;)
 16. Prawdopodobnie dlatego, że może 1% z tego miliona był zaindeksowany w bingu.
 17. Jeszcze nie korzystałem ale Panowie, na spokojnie. Nie od razu Rzym zbudowano. Google jak serpy przymroziło tak stoją po dziś dzień i jakoś do nich ticketów nie piszecie w trybie ekspresowym kiedy odpuszczą
 18. Tam gdzie ja siedzę, jak dostaniesz filtra to zmieniasz domenę, także wszystkie były nowe. A "mało treści" to one nie miały. Pisane z palca, pod użytkownika. Gdyby przyczepiali się do ilości/jakości to prawdopodobnie 99,99% stron z indeksu musieli by usunąć. Tam bardziej chodziło o charakter sprzedażowy strony. Intru odpal PW na chwilę bo mam jedno pytanie. Ewentualnie gg
 19. Potwierdzam. 30 stron postawionych/ruszonych po ostatnim updacie dziś dostały "działania ręczne" ale nie za linki a za "mało treści".
 20. Chyba nie masz racji, raczej na pewno nie masz bo czym innym jest "out site" a czym innym "on site" . Miałbyś rację gdyby można było reklamować stronę wykluczoną z indeksu za treści. A można;) W działaniach ręcznych "czysty spam", "mało treści" a w adwordsach hula na "topowych" pozycjach:>
 21. Intru nie gadaj bo w medykach nadal zastój. Coś się czasami przebije ale to raczej czysty "fuks".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy