Jump to content

Tler

Forumowicze
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

32 Excellent

Contact Methods

 • Website URL
  http://tler.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Tler

  Roszczenia do domeny

  Obecnie tak. Lecz zarejestrowałem domenę przed rejestracją na ich słowny znak towarowy. Jest to nazwa brandu, z tych chińskich sklepów, nie firmy. Teoretycznie tak łatwo nie powinni ją odebrać.
 2. Mam nieciekawą sytuację z pewną sporą chińską firmą, podobną do aliexpress itp., która prawdopodobnie wysłała roszczenie do mojej domeny do jakiegoś sądu. Do domeny był przypisany stary adres, a chińczyki przestali odpowiadać żeby nie dawać pewnie potwierdzenia (lub po swoich groźbach mają w du**e, ale to mało prawdopodobne). Mogę sądzić się, tylko jak sprawdzić czy wysłali roszczenie do któregoś z sądów powszechnych? Arbitrażowy w Warszawie oraz drugi przy nim od domen już sprawdziłem. We whois nic ma o tym informacji. Domenę na razie przerzuciłem do aftermarket, bo polski operator nie wiedział co czynić. Grozili sądem i nie odpowiadają, więc zastanawiam się czy mogę ich zaspamować tym pytaniem z wielu domen.
 3. Sprzedam do 800 zł z biznes-host.pl za połowę ceny, które można wykorzystać na wszystkie ich usługi (również na rejestrację i odnawianie domen); czyli przelewam np. 150 wPLN na wybrane konto biznes-host za 75 zł. Można przy tym również skorzystać z kuponu rabatowego -25% na hosting: AHEP-3KMS-82YD Kontakt przez wiadomość prywatną lub mailowo:
 4. Jeśli komuś zależy na dostępie, to wystarczy że zarejestruje się jako copywriter. Rozumiem jednak podejście klientów;)
 5. @@GoodContent.pl, myślę, tak na początek, że powinieneś pokazać wszystkie ogłoszenia również dla zleceniodawców, żeby zwiększyć wiarygodność serwisu. Cześć osób może mieć wątpliwości czy ktoś korzysta z tego serwisu, a "wszystkie ogłoszenia" mogą wprowadzić nawet w błąd.
 6. Nagranie można połączyć z szantażem, jak tutaj: http://kotkowicz.pl/2015/06/17/poznajcie-aurianne-czyli-jak-szantazuja-na-facebooku/ Powycina się i nie będziesz tam tylko pić herbatki
 7. Czy ktoś może polecić firmę, która robi nadruki na całą powierzchnię po obu stronach? Widzę, że chyba mało kto ma taki sprzęt. Potrzebuję pojedyncze sztuki. Tutaj jest przykład takiej koszulki:
 8. Sprzedam do 1200 zł z biznes-host.pl za połowę ceny, które można wykorzystać na wszystkie ich usługi (również na rejestrację i odnawianie domen); czyli przelewam np. 150 wPLN na wybrane konto biznes-host za 75 zł. Można przy tym korzystać z kuponu rabatowego -25% na hosting: M22B-S8PS-KDAK Kontakt przez wiadomość prywatną lub mailowo:
 9. Raczej wszystko idzie ku rozszerzonej rzeczywistosci, a pozniej juz bedzie z gorki w zatraceniu sie w swiat wirtualny.
 10. Wiadomo o jakis znizkach na zmiane wersji Zenka - upgrade?
 11. Czy ktoś czasem jeszcze od nich coś wypłaca? Teraz sobie życzą rachunek, bo muszą odtrącić podatek od środków (nigdy tego nie było) - czy to tylko u mnie, czy też ktoś się z nimi tak rozlicza?
 12. Sprzedam do 500 zł z biznes-host.pl za połowę ceny, które można wykorzystać na wszystkie ich usługi (również na rejestrację i odnawianie domen); czyli np. przelewam 150 wPLN na wybrane konto biznes-host za 75 zł. Można dodatkowo korzystać z kuponów rabatowych -25% na hosting: HTHD-7F33-JEH5 Kontakt przez wiadomość prywatną lub mailowo:
 13. Sprzedam do 600 zł z biznes-host.plza połowę ceny, które można wykorzystać na wszystkie ich usługi (również na odnawianie domen); czyli np. przelewam 150 wPLN za 75 zł. Można oczywiście dodatkowo korzystać z kuponów rabatowych -25% na hosting: R5SU-TYJ5-5NWR (więcej ich na priv). Kontakt przez wiadomość prywatną lub mailowo:
 14. Działa ogólnie ten program i zliczanie wejść? Wcześniej mieli z tym problemy.
 15. Sprzedam 1000 zł z biznes-host.pl za połowę ceny, które można wykorzystać na wszystkie ich usługi (również na odnawianie domen, czyli wyjdzie 35 zł za odnowienie jednej domeny). Mogą być też mniejsze ilości. Kontakt przez wiadomość prywatną lub mailowo:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy