Jump to content

Bodhistawa

Forumowicze
 • Content Count

  525
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Good

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.fusy.eu

Profile Information

 • Gender
  Male

Recent Profile Visitors

3,113 profile views
 1. Dzień dobry, Szukam pracy jako SEOwiec na umowę o pracę lub B2B. Mogę pracować zdalnie lub w Szczecinie. Mam roczne doświadczenie jako freelancer, głównie dla lokalnych firm. Pracowałem też przez kilka lat jako informatyk, gdzie do moich obowiązków należało m.in. pozycjonowanie sklepu internetowego detalicznego i hurtowni. Hobbystycznie SEO zajmuję się od ponad 6 lat. Umiejętności: - dobra znajomość optymalizacji stron internetowych - znajomość Wordpressa, od instalacji, przez konfigurację do optymalizacji SEO - HTML i CSS na poziomie pozwalającym bez problemu wprowadzać potrzebne modyfikacje na stronach internetowych - dobra znajomość Google Analytics - dobra znajomość Google Search Console - dobór słów kluczowych pod SEO - konfiguracja przekierowań w htaccess - tworzenie zaplecza od konfiguracji domen po instalacje CSMów lub tworzenie stron HTML na szablonach Kontakt: krzysztof.starachowski@gmail.com
 2. A robiłeś może testy? Jak zmienia się widoczność w Google po usunięciu podwójnego menu przy jednoczesnym braku innych zmian?
 3. Czy zdublowanie menu w stopce ma zły wpływ na pozycjonowanie strony? Jestem przekonany, że poprawia odbiór strony przez użytkowników, ponieważ łatwiej jest im poruszać się po stronie.
 4. Jeśli lubicie piwa pszeniczne, polecam ze szczerego serca Primator Weizenbier. Coś pysznego, drożdże wyraźnie wyczuwalne, ale nie nachalne, mocno zaznaczony smak banana i niesamowita pijalność.
 5. Nie chodzi mi o narzędzia do automatycznego zostawiania linków tylko przede wszystkim do analizy. Widzę, że np. Majestic kosztuje 41 euro przy płatności z góry za 1 rok, a Ahrefs 1 $ i mowa tutaj o najmniejszych planach. Czy warto? Może są jakieś inne narzędzia do analizy warte uwagi?
 6. Jakie narzędzia są według was potrzebne dla pozycjonera posiadającego około 10 klientów na łatwe i średnie frazy lokalne (dla lokalnych biznesów)? Proszę bez tych - mózg - excel - przeglądarka - monitoring pozycji
 7. Kto ma prawa autorskie do mapy, a właściwie do elementów, które dodam do mapy Google? Czy jeżeli zrobię np znaczniki na mapie Warszawy wskazujące wszystkie budki z kebabami wraz z godzinami otwarcia to każdy będzie mógł taką mapę wstawić na swoją stronę?
 8. Dzięki za odpowiedź. Niestety nie rozwiązuje to mojego problemu.
 9. Czy jest możliwość rozliczania się z facebookiem w formie prepaid, tak jak w AdWords? Chciałbym wpłacić pieniądze na saldo reklamowe i dysponować nim przez jakiś czas, ale fakturę mieć po wpłaceniu pieniędzy, a nie po wydaniu.
 10. Szukaj w google: site:www.adres_forum_na_ktorym_szukasz.pl zapytanie które Cię interesuje
 11. Bodhistawa

  jaki antywirus

  Kaspersky, BitDefendera nie polecam, skusiliśmy się w firmie z powodu ceny i pozytywnych opinii i mamy problemy z konfiguracją aby nie spowalniały nienajnowszych komputerów. W tym względzie Kaspersky jest o wiele lepszy. Lepszy w Kasperskim jest też rozkład menu, łatwo znaleźć co się chce, w BD jest to bardzo nieintuicyjne. Rażą też literówki w polskiej wersji językowej, antywirus powinien budzić zaufanie.
 12. Cieżko powiedzieć jesli nie wiemy o jaką stronę, o jaką tematykę chodzi.
 13. Gra ktoś z was w Ingressa? Jest to gra na smartfona (Android lub iOS) z rozszerzoną rzeczywistością. Gra rozgrywa się w realnym świecie, trzeba wyjść z domu i przejmować porrtale przeciwnej frakcji. Więcej o grze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ingress_%28gra%29 Gdyby ktoś chciał, mogę przesłać zaproszenie priv.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy