Jump to content

acar

Forumowicze
 • Content Count

  36
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral
 1. No widzisz, nie znam się. Ale spoko, uwierzę takiemu specjaliście jak Ty. Zawsze tłumaczyłem klientom, że szybka strona to plus, teraz wiem, że głupoty gadałem Teraz wiem, że aby odnieść sukces to musi mi się ładować ponad minutę. A tak na marginesie, co ci kylos zrobił, że im koło d... robisz i wmawiasz, że to BH?
 2. Ja też mogę Ci polecić linuxpl, suport jest na wysokim poziomie, całodobowy. W PL są lepsze i gorsze firmy od linuxpl, zresztą możesz przetestować ich serwery. Jedno czego nie polecam to hostingi SEO, są naprawdę zapchane. Żeby nie być gołosłownym to post wyżej masz linka do strony na hostingu SEO, szybkość możesz sprawdzić na https://tools.pingdom.com/#!/cYAIgT/http://primo-tech.pl/ Parametr Faster than jest na 7% a to znaczy, że jest to strona mieszcząca się w 7% najwolniejszych stron www, czas ładowania 60 sekund. No ale weź pod uwagę to, że ja się nie znam i mogę bzdury gadać. Jako al
 3. Nie próbowałeś pytać US czy sąsiad mail kasę na nowy samochód? Nie, nie próbowałem. Rozumiem, że jak widzisz jak sąsiada [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] okrada to na złodzieja nie donosisz? .Zgadza się ale na wolność zapracowali ludzi którzy własnie mieli inne podejście do życia. Krótko mówiąc nie zgłaszali nikogo, a odwrotnie ryzykowali i tracili życie nie ciągnąc za sobą kolegów znajomych, współpracowników a często ludzi nieznajomych.Przemyśl to, i nigdy nie zasłaniaj się wolnością w takich czynach. Heh, dobry jesteś. Próbowałeś prawo do spamu
 4. Zasadniczo to masz rację, nie moje g.. więc zapytałem linuxpl czy to jest zgodne z ich regulacjami, odpowiedzieli, że tak. Więc nie korzystam z ich usług. Korzystałem, ale serwer zamulał, mały research pozwolił mi na zdiagnozowanie sytuacji, w mojej ocenie lepiej byłoby wywalić taki śmietnik, jego wartość pozycjonerska jest zerowa, no ale zawsze można sprzedać 10000 linków na allegro za 3 zł i wciskać klientowi bzdury. Żyjemy w wolnym kraju, ja mam prawo krytykować, linuxpl ma prawo moje zdanie zignorować. Nie winię ich o to.
 5. To wiem, a czy są inne opcje? Chciałbym np. 100 wyników zobaczyć, pozycję sprawdzać, itp.
 6. Nie mam żadnej teorii, G wie, że to gó**o jest, nie indeksuje. Fakt jest taki, że nikt nie zna algo G, a trochę trudno mi uwierzyć w to, że taka firma nie potrafi zrobić użytku z prostej wiedzy, którą posiada.
 7. Też się mogę zapytać co Ciebie to obchodzi, że mnie coś obchodzi? Komu szkodzę?
 8. Obecnie Google nie daje możliwości wyboru lokalizacji dla której wyświetla wyniki zapytania w wyszukiwarce. Czy istnieją narzędzia umożliwiające generowanie zapytań z konkretnych lokalizacji?
 9. Ja właśnie zgłosiłem im, że na serwerze SEO mają farmę linków, 800 domen na jednym ip, domeny 7 poziomowe typu : edycja nie twoje nie pokazuj! i dostałem odpowiedź, że jak zgodne z prawem to nie interweniują. Moim zdaniem stawianie tam zaplecza mija się z celem. Może G nie blokuje po IP, ale na pewno sąsiedztwo ma wpływ na ranking.
 10. Też zauważyłem, że niektóre artykuły oddawane są po kilku dniach, raz nawet trafił mi się kwiatek 7 dni, dziwne było to, że w pn. zamówiłem 100 art, w śr. 100 art i w piątek 100, do soboty wieczorem miałem wszystkie z piątku, wszystkie z wyjątkiem jednego ze środy, a 20 szt. z poniedziałku spłyneło w poniedziałek.
 11. Wielkie dzięki, jeszcze mam jedną uwagę, w powiadomieniu odnośnie zakończenia zlecenia nie ma informacji o tym, o które zlecenie chodzi (tzn. jest tylko numer zlecenia) a fajnie by było abym przed pobraniem pliku z tekstem wiedział, o które zlecenie chodzi. Możesz w treści coś więcej dodać? Np. słowa kluczowe, itd?
 12. No to jeszcze ja dorzucę swoje trzy grosze, skoro są dwie wersje w html to poproszę jeszcze trzecią, przydałoby się html w stylu publikera, tak aby można było skopiować źródło html do programu. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi, powinno być coś takiego <p>Bla bla bla <a href="auto">fraza</a> bla bla bla<p> Publiker podmienia później auto na właściwy link.
 13. jeśli ktoś coś chce za darmo robić to w tematach związanych z internetem można wiele Poczynając od pisania tekstów na textmarket.pl, a kończąc na robieniu www dla jakiejś organizacji czy kółka różańcowego. Trzeba tyko uważać i nie brać zleceń jak leci, bo. np. noszenie worków w banku po 24.00 raczej ryzykowne jest, trudno będzie się później wolontariatem wytłumaczyć
 14. Dokładnie nie wiem, mają się zmnieniać w zależności od zapotrzebowania w marketingu. Ogólnie to branża meblarkska.
 15. Problem polega na tym, że to nie ja decyduję. Ja jestem pracownikiem, mam się zająć pozycjonowaniem. Nic na ten temat nie wiem, nie mam zgody na zlecenie tej usługi na zewnątrz. Więc chcę zrobić coś, co nie będzie później problemem przy przydzielaniu premii Mam 1000 zł budżetu na rok i polecenie zrobić to co robią pozycjonarzy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy