Jump to content

Gribo

Forumowicze
 • Content Count

  87
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.strefanoclegowa.pl

Profile Information

 • Gender
  Male
 • Location
  Zielona Góra
 1. a mnie zupełnie nie podoba się ten panel. Dodał bym jakieś inne rozwiązania w jQuery by jakoś lepiej zorganizować np stronę z liczba backlinków,site,keywordami bo teraz jest ona długa ma pełno wykresów jest słabo czytelna. Dodał bym również akcje wykonywane za pomocą ajaxa bo nie lubię czekać na przeładowywane strony.
 2. a do jakiego site łapie wam strony z opisami gg ? Bo mi jak kiedyś próbowałem to indexowac to nie chce przeskoczyć wartości 2k
 3. aplikacji do śledzenia pozycji jest kilkanaście nie wiem co to za aplikacja którą opisujesz ale niedawno było na forum np. o rank trackerze.
 4. No to jak sprawdziłeś to pochwal się wynikami testu. ps Rozwalają mnie takie tematy Dziękuję za uwagę
 5. 3k*30=90k punktów ? czy 3kna wszystkie 30 podstron czyli 100 punktów na podstronę ?
 6. Ile walisz punktów na fraze ? i jakim systemem GotLink ?
 7. a jak linkujecie swoje zaplecze pod systemy SWL ? Publiker? Dodajecie automatem do jakiś śmieciowych katalogów ? Dopalacie dopiero co postawione zaplecze Punktami SWL ? Iloma pkt?
 8. Gribo

  Spinnerchief

  arve_lek a powied mi co ty masz z tego że polecasz ten program i dajesz linka z refem ??
 9. Gribo

  Spinnerchief

  a jest do tego jakaś baza polskich synonimów ?
 10. a czy ten klucz jest na zawsze czy po pewnym okresie sie kończy ?
 11. a możesz bez counów i randa zrobić shufle dla tablicy z linkami i wtedy tab[0] masz losowy link
 12. Coś tu rzeczywiście jest nie tak, bo wszystkie BL tej podstrony prowadzą rzeczywiście z jakiś blogów, które mają jedna i tę samą faviconkę... ...skoro autor reklamuje to, jako narzędzie poprawiające nawet pozycję w SERP'ach, to ciekawe skąd, skoro żadne BL z serwisów a'la delicious nie są zaindeksowane... Dokładnie ktoś tu chyba wciska kit może do indeksacji to się nadaje ale na pewno nie podniesie pozycji w serpach, pewnie 3/4 ze stron które obsługuje ten program maja nofallow.
 13. No panowie ktoś już przetestował bo oglądając ten filmik na stronie programu trochę mnie zachęciło, ale znalazłem ten link co koleś na filmie dopalał : http://www.squidoo.com/panic_disorder_agoraphobia_treatment no i co ciekawe większość z 34 linków jakie posiada strona to wpisy na blogach.
 14. No i co z tym testem ? Upadł może jakieś podsumowanie, postępy ?
 15. jaka masa kodowania co wy za bajki wkręcacie generowanie PDFów z htmla to kilka linijek kodu. zasysasz z netu klasę mPDF i wystarczy że ułożysz se w html jakieś fajnie wyglądające tabelki i wsio, klasa robi wszystko za ciebie. Do napisania w zasadzie zostaje sprawa naliczenia vat i zsumowania i to finito
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Terms of Use Privacy Policy